Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına gecesi elbisem

o zaman ilk çıkış önemli olduğundan şöyle birşey düşünebilirsin en son da şu tüylü fırfırlı olanlardan kısa model raisa ya bakablrsin istediğin renk olur kına yı araya kaftanla sıkıştırrsın :halay: :KK200: ilk çıkış önemli enişte beyin de gözü gönlü açılsın kız:KK70:

1576141163477.png

o zaman ilk çıkış önemli olduğundan şöyle birşey düşünebilirsin en son da şu tüylü fırfırlı olanlardan kısa model raisa ya bakablrsin istediğin renk olur kına yı araya kaftanla sıkıştırrsın :halay: :KK200: ilk çıkış önemli enişte beyin de gözü gönlü açılsın kız:KK70:

Eki Görüntüle 2564434
aynen guzelmiş o senmişsin yok kalple yzuunu kapatmış fln :* cansın :KK70: İLK GRİŞ kırmızı olur mavi olur gumus olur farketmez canım... naslsa kaftan kırmızı olacak..

aynen guzelmiş o senmişsin yok kalple yzuunu kapatmış fln :* cansın :KK70: İLK GRİŞ kırmızı olur mavi olur gumus olur farketmez canım... naslsa kaftan kırmızı olacak..
hah kaftan kırmızı ise nar çiçeği olabilir ilk giriş yada böyle gümüş olabilir ama kırmızı bir detay olsun yine ilk girişte elindeki salladığın şey neydi o olabilir tac olablr :nazar::KK200:

YA Bİ DE AKSAM HALAM KINA GECENDE GİRİŞ ELBİSEN, KINA YAKILIRKEN VE SONLARA DOĞRU FARKLI ELBİSE GİY DEDİ.. HATTA SONLARA DOĞRU KISA ELBİSE GİY BZBİZE KALACAZ YA EN YAKINLARLA ARKADASLARINLA PARTY HAVASINDA GUZEL GECER DEDİ .. AKLIMA YATTI AMA :KK66: SONRA ELBISE DEGISIMIYLE UGRASMAK FLN DEDİM. ZATEN HER SEYIN YAPILI OLACAK 2DK DA YARDIMLA DEĞİŞİRSİN NE OLACAK DEDİ. . .
Çok elbise çok masraf demek bence iki tane olsun güzel olsun :KK66:

Çok elbise çok masraf demek bence iki tane olsun güzel olsun :KK66:
masraf olsun zaten nikahtan gidicm ... bi zahmet o kadar.. Balayında mısır istedim bastan tamam fln oldu snra kapadokyaya gideim mısır pahalıya döndu .. bir çok seyı aldıramayacaktım kendm alırım modundaydım o öle dıyınce döndm .. alsın yapsın herseyı..

masraf olsun zaten nikahtan gidicm ... bi zahmet o kadar.. Balayında mısır istedim bastan tamam fln oldu snra kapadokyaya gideim mısır pahalıya döndu .. bir çok seyı aldıramayacaktım kendm alırım modundaydım o öle dıyınce döndm .. alsın yapsın herseyı..
Acıma kizaaaammmm al ozaman 😂

Bak ben acıdım acınacak duruma düştüm sonra 😂

Ben herşeyin ucuzuna kactim alırken yük olmayayım kredi çekecekler diye mobilyalar dagilinca ben kıymet bilmiyor oldum 😂
yok valla dun aksam baya tartıstık neymiş çok borcumuz olacakmış tamam eyw eeee daha önce dediğimde niye tamam dedin.. kapadokya ile mısır aynı fiyat diyorum yok diyor.. sen bilirsin o zaman .. mısırda otel uçak parası verecektın sahilde denize girip hersey dahil otelde yatıp dönecektn ohhh misss.. eee şimdi araç kiralayaaksın ben oraya kdr gitmişken balon turu da istiycm 1000TL den baslıyor durmam herseyı almak isterim buyrun bakalım ...

bu yeşil nasıl ?

Eklentiler

• 1355-summer-gece-elbisesi.jpg
    1355-summer-gece-elbisesi.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 178
X