Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına gecesi elbisem

Bir tanidik kinasinda siyah pullu duz bir elbise giymisti. Salonda kalabalikta kizi secemedik, beyaz elbiseli baska biri vardi hep o gelin sanıldi.. elbise duz olsa da ben burdayim demeli bence :KK70:

Ama abla öyle olmalı ben den daha şatafatlı giyinecek biri sinirden catlardim şahsen :KK70: ..

Benim sünnet mevludunde ben abiye elbise giydim ama çok sade birseydi onunde inci boncuk vardı işleme olarak pudra rengiydi ...

Benden başka herkes Mevlüd olduğu için pantolon bluz yada böyle yazlık elbiseler giymisti

Bir tek eltim abiye elbise giyip gelmiş
.Allah tan çok şık bir abiye değildi :eek:lama

Basortumu de yaptırmıştı m biraz fark vardı birde :KK70:

Kesinlikle günün en şık olanı kızımız olmalı yani.
Senin mevlütte giydiğin kıyafeti hatırlıyorum göstermştn diğer topikte.
Eltiye bak sen tam sopalıkmış yani :sopa::sopa::KK53:

Evet abla eltimde su safa.... Denilen yerde çok satılan ama gösterisi olmayan bir abiye giymis çok sasirmistim birde küsüz yani süslenip puslenip gelmişti :KK70: ..ben onun kinde keten beyaz pantalon ve açık mavi tunik gitmiştim bence iyiydi yani bir mevlüt için :KK45:

Evet abla eltimde su safa.... Denilen yerde çok satılan ama gösterisi olmayan bir abiye giymis çok sasirmistim birde küsüz yani süslenip puslenip gelmişti :KK70: ..ben onun kinde keten beyaz pantalon ve açık mavi tunik gitmiştim bence iyiydi yani bir mevlüt için :KK45:

Aynen elticik hava atmaya gelmiş belli zaten :KK53:

bu eltiler görumcler olay hepsi yaa :KK70:
benm arkadasımn dugunnde de görumce beyaz abiye giymişti :KK70:

bu eltiler görumcler olay hepsi yaa :KK70:
benm arkadasımn dugunnde de görumce beyaz abiye giymişti :KK70:
Biz 3 görümce annem de dahil sırf gelin kına gecesinde mor abiye secti diye begensek de almadık valla

Hatta annem bir tane mor beğenmiş almış onu düğün günü giy dedik aynı olmasin diye .

Beyazı geçtim gercekten o gün beyaz sadece geline yakışıyor

Biz 3 görümce annem de dahil sırf gelin kına gecesinde mor abiye secti diye begensek de almadık valla

Hatta annem bir tane mor beğenmiş almış onu düğün günü giy dedik aynı olmasin diye .

Beyazı geçtim gercekten o gün beyaz sadece geline yakışıyor
öyle olmalı zaten bende yengemn dugnnde özellkle sordum kına gecende ne diyeceksın aynı renk almıyım diye hatta rengını söyle fln dedim.. özellkle dugunde de siyah giydim görumce oldugum belli olsun diye :KK70: şaka şaka yani elbisem vardı onu giymek istedim

YA Bİ DE AKSAM HALAM KINA GECENDE GİRİŞ ELBİSEN, KINA YAKILIRKEN VE SONLARA DOĞRU FARKLI ELBİSE GİY DEDİ.. HATTA SONLARA DOĞRU KISA ELBİSE GİY BZBİZE KALACAZ YA EN YAKINLARLA ARKADASLARINLA PARTY HAVASINDA GUZEL GECER DEDİ .. AKLIMA YATTI AMA :KK66: SONRA ELBISE DEGISIMIYLE UGRASMAK FLN DEDİM. ZATEN HER SEYIN YAPILI OLACAK 2DK DA YARDIMLA DEĞİŞİRSİN NE OLACAK DEDİ. . .

YA Bİ DE AKSAM HALAM KINA GECENDE GİRİŞ ELBİSEN, KINA YAKILIRKEN VE SONLARA DOĞRU FARKLI ELBİSE GİY DEDİ.. HATTA SONLARA DOĞRU KISA ELBİSE GİY BZBİZE KALACAZ YA EN YAKINLARLA ARKADASLARINLA PARTY HAVASINDA GUZEL GECER DEDİ .. AKLIMA YATTI AMA :KK66: SONRA ELBISE DEGISIMIYLE UGRASMAK FLN DEDİM. ZATEN HER SEYIN YAPILI OLACAK 2DK DA YARDIMLA DEĞİŞİRSİN NE OLACAK DEDİ. . .

Halayı sevdim tuttum işi biliyor valla :olamaz: benim kızımda 2 kıyafet giymişti kınasında.
Yandık şimdiden bide kısa elbise bakacaz desene :KK53:

ben çıkışta tek elbise giydim onla oyun oynandı vs sonra bindallı kaftan giymiştim kına yakıldı bundan fazlası göstetiş bence

Halayı sevdim tuttum işi biliyor valla :olamaz: benim kızımda 2 kıyafet giymişti kınasında.
Yandık şimdiden bide kısa elbise bakacaz desene :KK53:
hahahaaa ablam yaaa :) arkadasıma söyledim gece aklıma geldi yazdım .. o da sabah sabah bana bakmaya baslamıs :KK70: sinirlenmiş herhlde sabah sabah msjı görunce evlnde bi kurtulayım yazmıs :KK70: hahahaaa bakarsanz çok sevınrm yahu .. şu gariban kıza bi el atın :KK70:

Allah da seni güldürsün kız :halay: desinler o zaman ilk elbisen gelinlik gibi kabarık olsun sonra balık falan kaftan devam et kız ahahah :KK70:
hep gulelim :KK70: yok kabarık olmasın ama burdakılerın dediği gibi şıkır şıkır olsun(bana kalsa basta gönderdiğim kıyafetler rezalet begenmedi kimse :KK70: ) sonra kaftan sonra kısa olsun :KK70:

son saatlerde bu kısa olur mu acaba ?
basıma da bride tacı takıcam :KK70: ohhh tmm valla

Eklentiler

• 3_org.jpg
    3_org.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 44
X