Kişisel yağ eritme karışımı

teşekkürler canım tarifin için ben bu hafta denedim 1 kilo verdim içmeyede devem ediyorum umarım giden yagdır.... su kaybı degıldır...

teşekkürler canım tarifin için ben bu hafta denedim 1 kilo verdim içmeyede devem ediyorum umarım giden yagdır.... su kaybı degıldır...

canım merak etme gidenin yağ olduğunu yakında göreceksin. doğumdan sonra sahip olduğum can simitlerim küçüldüsüprizzzzz
kalçam küçüldü ayrıca idrarımdan gördüm bende yağ olduğunu içim çok rahat ama dün fazla kaçırmışım galiba normalde çok fazla tuvalete giden biri değilim ama dün saat başı tuvaletteydim :roflol: çok hırslanmışım kilo vermek için :jeyyar:,

Allaha şükür sütümde bi değişiklik olmadı en çok buna seviniyorum.

ayy bendemı yapsam acaba :))
daha once lahana suyu ıctım hıc bı etkısı olmadı bana..bide barsaklarım cok yavas calısıyo benım ona bı etkı yaparmı? lahana suyu kabızlık yapmıstı da :KK43:(

ayy bendemı yapsam acaba :))
daha once lahana suyu ıctım hıc bı etkısı olmadı bana..bide barsaklarım cok yavas calısıyo benım ona bı etkı yaparmı? lahana suyu kabızlık yapmıstı da :KK43:(

canım kabızlık gibi bişey yapmadı. Benim bağırsaklarımda yavaş çalışıyo çünkü.

birde arkadaşlar bende dün öğrendim elmalar yeşil elma olcakmış ben kırmızıdan koydum kayınvalidem olmaz yeşilden olacak dedi. çünkü diyet elmaymış yeşil elma fisfisfis

Kızlar bu karışımı bende yaptım ve bır haftadır içiyorum ama daha bır degışıklık yok içmeyde devam edeceyım umarım olur bırşeyler yanı kılo verırım
olursa sızelere yazarım

arkadaşlar 3 litre suya 3 adet elmayı 1 adet limonu 4 e bölüp ekliyosunuz 1 adet kabuk tarçın 1 yemek kaşığı tane karabiber ve 5-6 kadar karanfil bende 1 haftada 2 kilo kadar verdim içiyorum su niyetine tadı biraz ekşi ama katlanıcaksınız ve yediğinize dikkat ediyorsunuz harika ve çok kolay bişey. Bu karışımı düdüklüye koyup kaynadıktan sonra 7 dakika pişirip kapatıyosunuz .:) biz bide ek olarak 20 dakika yürüdük :)

aslında bu güzel bir tarif. ben bunu cok öncelri duymustum.denedim de ama cok düzenli kullanmadığım için belki de faydası konusunda bişey söyleyemeyeeğim. sadece şunu söyleyebilirim iştahı yerinde biri olarak gercekten açlığı bastırıyor hatta gideriyor. özellikle yazın içilmesi hoş bir içecek.iştah kapatıcı olarak gercekten tavsiye ederim...

ya arkadaslar bende yapmak ıstıyorum acak tarıfte kaydadıktan snra 7dk pişirin demiş arkadas.bende yapmak ıstıyorum bu 7 dk pısırmek demek dudukluden fısss sesi cıktıktan snra 7dk beklemek demek mıdır?? duduklu tencere kullanma konusunda cok cahılım de:)))

bır de bısey daha sormak ıstıyorum,pısırıp altını kapattıktan sonra blendırdan gecırmemız gerekıyor mu yoksa kalan elma posalarnı atalım mı?? yanı pısırdıkten snra suzgecten mı gecırmemız gerekıyor ? tesekkur ederım

arkadaşlar 3 litre suya 3 adet elmayı 1 adet limonu 4 e bölüp ekliyosunuz 1 adet kabuk tarçın 1 yemek kaşığı tane karabiber ve 5-6 kadar karanfil bende 1 haftada 2 kilo kadar verdim içiyorum su niyetine tadı biraz ekşi ama katlanıcaksınız ve yediğinize dikkat ediyorsunuz harika ve çok kolay bişey. Bu karışımı düdüklüye koyup kaynadıktan sonra 7 dakika pişirip kapatıyosunuz .:) biz bide ek olarak 20 dakika yürüdük :)

selam ben bunu kullanmaya basladım bır bulantı var mıdemde sankı yanmada yaptı bunlar normalmı acaba tesekkurler

ya arkadaslar bende yapmak ıstıyorum acak tarıfte kaydadıktan snra 7dk pişirin demiş arkadas.bende yapmak ıstıyorum bu 7 dk pısırmek demek dudukluden fısss sesi cıktıktan snra 7dk beklemek demek mıdır?? duduklu tencere kullanma konusunda cok cahılım de:)))

evet canım düdüklüdenv pısss sesi çıkınca 7 dakika kaynatıyosun. canım ben iyice süzüp atıyorum posasını. blendırdan geçirmedik. geçirsek nasıl olur bilemiyorum doğrusu.

sonuda iyileştim ve dün başladım tekrar içmeye :):lepi:

evet canım düdüklüdenv pısss sesi çıkınca 7 dakika kaynatıyosun. canım ben iyice süzüp atıyorum posasını. blendırdan geçirmedik. geçirsek nasıl olur bilemiyorum doğrusu.

sonuda iyileştim ve dün başladım tekrar içmeye :):lepi:

canım cok tesekkur ederım,bende bugun malzemelerını aldım,inşallah faydasını gorurum.yenı işe baslıyorum,bayaa da kosturmacalı bı ıs,umarım bu karısım sana oldugu gıbı bana da cok faydalı olur.cok tesekkur ederım

X