Kişisel yağ eritme karışımı

1 haftadır konyadayım. malzemelerimide almadım yanıma. karışımımı yapamıyorum. son 1 kaç haftadır çok ihmal ettim. kilo veremedim oyüzden böyle giderse yerimde sayıcam:sm_confused:

kızlar bu tarif selahattin dönmez'in metabolizma çayı tarifi. sitesinde de var zaten.
1.5 yıl falan önce ben de burda okumuştum tarifi. o günden beri haftada 1 kere yaparım. ev çok güzel kokuyor bu arada bu çay kaynayınca :)

kilo vermeme yardımcı oldu evet ama öyle aman aman bir etkisi yok.
yalnız dikkat ettim de bu çayı içmeye başladığımdan beri hiç grip nezle vs olmadım..

selam kızlar

ya çok acı oldu bu çay 1 yemek kaşığı karabiber mahvetti beni kulaklarımdan acı çıktı inanın ne yapayım ya bal falan karıştırsam nasıl olur ki

canım toz karabiber mi kullandın yoksa?

tane, çekilmemiş karabiber kullanman gerekli. tadı anlaşılmıyo bile çayda..

tane karabiberim yok diğer malzemeler var şimdi yapıcam ama toz karabiber koysan 1 kaşık olmazmı

canım kabızlık gibi bişey yapmadı. Benim bağırsaklarımda yavaş çalışıyo çünkü.

birde arkadaşlar bende dün öğrendim elmalar yeşil elma olcakmış ben kırmızıdan koydum kayınvalidem olmaz yeşilden olacak dedi. çünkü diyet elmaymış yeşil elma fisfisfis

cnm bu elmalar yeşil ekşi elma mı yoksa hani sarı elmalar var tatlı olan ondanmı yeşilden kastın golden ve ekşi olanmıCADIARZU

evet ya toz karabiner kullandım hay Allah hiç farketmedim tane olduğunu neyse bi de öyle deneyeyim ama ben emziriyorum sanki benim sütümü azalttı gibi geldi ya ne yapsam ki bi de bu formülle kilo verenler nerdesinizz?

cnm bu elmalar yeşil ekşi elma mı yoksa hani sarı elmalar var tatlı olan ondanmı yeşilden kastın golden ve ekşi olanmıCADIARZU

sarı değil cnm yeşil elma olcak ekşi elmalardan diyet elmaymış o.daha önce diyetisyene giden arkadaşlarım var sırf yeşil elma suyu veriyormuş dr..kaynatıp içiyomuş faydasınıda görmüşler.ben p.tesi akşam başladım daha.gelişmeleri yazarım..:))hihoyyyt

yaa ben kırmızı elma koyuyodum illada yeşil elmamı olcak ne farkederki birde ben yağ yakıcı kullanıyorum bir zararı olmaz herhalde bilgisi olan paylaşırmı benimle

sarı değil cnm yeşil elma olcak ekşi elmalardan diyet elmaymış o.daha önce diyetisyene giden arkadaşlarım var sırf yeşil elma suyu veriyormuş dr..kaynatıp içiyomuş faydasınıda görmüşler.ben p.tesi akşam başladım daha.gelişmeleri yazarım..:))hihoyyyt

anladım cnm teşekkür e<derim:lepi:

3 elma deil 1 elma 1 limon 1 kabuk tarcın ve bir tatlı kasıgı tane karabiber.. gunde 3 fincan ogunlerden once veya sonra sıcak icilecek.sadece su 3-4 lt olcak goz kararı ayarlarsınız. elma ve limon 4 esit parcaya ayrılcak

3 elma deil 1 elma 1 limon 1 kabuk tarcın ve bir tatlı kasıgı tane karabiber.. gunde 3 fincan ogunlerden once veya sonra sıcak icilecek.sadece su 3-4 lt olcak goz kararı ayarlarsınız. elma ve limon 4 esit parcaya ayrılcak
canım doktor 3 elma demiş kayınwalideme. ilk sayfadaki trifin aynısı oyani.

yeşil ekşi elma(arjantin elma diye geçiyor)olması gerekiyor ayrıca

3 litre(15 su bardağı) su
3 yeşil ekşi elma(4e bölünüp çekirdekleri çıkartılacak)
1 limon (4 e bölünecek)
5-6 adet karanfil
1 yemek kaşığı tane karabiber
1 adet kabuk tarçın

düdüklü tencerede kaynadıktan sonra altı kısılır ve 7 dakika kaynatılır

olay budur. 64 kiloyum 4 kilom kaldı vereceğim.:içelim:

3 litre(15 su bardağı) su
3 yeşil ekşi elma(4e bölünüp çekirdekleri çıkartılacak)
1 limon (4 e bölünecek)
5-6 adet karanfil
1 yemek kaşığı tane karabiber
1 adet kabuk tarçın

düdüklü tencerede kaynadıktan sonra altı kısılır ve 7 dakika kaynatılır

olay budur. 64 kiloyum 4 kilom kaldı vereceğim.:içelim:

peki kaynaktıktan sonra süzüyor musun? ayrıca içmeden önce tekrar ısıtıyor musun? sıcak içmek mi gerekir, arkadaşın yazdığı gibi yemeklerden önce ve sonra mı içiyorsun? ne kadar süre de bu kiloyu verdin ve ek birşey yaptın mı? kusura bakma çok soru sordum...

arkadaşlar bugünlerde nerde yağ yakıcı birşey görsem dalıyorumm ,, yazılanları okudumm yarın inş. buna başlıyacamm umarmm faydasını görürümm

X