Kıskançlık mı yoksa haklı mıyım ?

Eşime rahatsız olduğumu söyledim az önce bana aynen şunu dedi “ kız seni o kadar seviyor ki senin bunları düşündüğünü bilse nasıl üzülür “ şaka gibi . Beni sevdiğini asla böyle bir şey olmadığını söylüyor ki zaten ortada ihanet gibi bir durum yok sadece fazla genişler bu da benim için büyük bir başlangıç ama gelim görün ki ben Şuan da kıskanç kocasını darlayan kadın o da melek oldu
Eşiniz sizin bir erkek iş arkadaşınızla o kadar samimi olmanızı kabul eder mi?
Evden nargile götürecek beraber içecek, o aradığında sohbet ,muhabbet,kahkahalar, sünnete, doğuma her şeye gelecek ayrıca. Kabul eder mi?
Mesele kadının niyeti değil sadece.

Yani hepimizin is arkadasi var abi dedigi ama gidip de esiyle görüntülü konusmakmis nargile icmekmis yapmadik topluca yemege cikiliyorsa ciktik birinin dogum günüyse hep beraber pasta aldik kutlama yaptik biri ameliyat olduysa sukulent saksi yaptirip hediye yolladik ama her seyin bir ayari var.Ben bu kadar samimi olmam esimin de olmasini istemem

Bana abes geldi. Çocuğumdan cok is arkadaslarimi goruyorum, mesai sonrasi yemekte yedik, kahve de ictik ama bu kadar lackalasma yok calisanlar arasinda. Ki ben yeni girdim, 20yildir beraber calisan insanlar var ofiste.

Bu kadar mıç mıç iliski bana gore değil. Bende ariza cikarirdim

Şuan lohusalık da vurmuş olabilir o dönem biraz zor oluyor. Ama bence yakınlıkşarı da fazla. Anlattığın kadarıyla sadece arkadaş gibiler ama eğer eşlerden biri samimiyeti fazla buluyorsa konu bitmiştir karşı taraf buna uymak zorunda. Belki ve umarım gereksiz Bi kıskançlık ama farketmez aile huzurunuz önemli olan. Eşin mesafe koymalı.

Ekip işi mi senelerdir iş hayatındayım sadece işimi yaptim illa dip dibe kahkahayla nargileyle ekip olunmaz bu ekip işi anormal olmuş 😁

Normal masabaşı işle ekip işlerini kıyaslamak yanlış anlaşılmalara sebep oluyor. Her olayı kendi şartlarına göre değerlendirmek gerekir. Sürekli hasta bildirimi gelen bir ilçede olsalar da durum ve genel şartlar değişir mesela.

Allah yardımcınız olsun inşallah düşünülen gibi bi durum yoktur ve eşiniz kendine çeki düzen verir daha dikkatli mesafeli olur.
Acaba o kızla siz mi konuşsanız bilemedim
Sanki o yüz veriyor eşinize bana öyle geldi
Pozitif ve sıcakkanlı davranarak

Selam kızlar :) öncelikle 28 yaşındayım 2 aylık bir bebeğim var . Şöyle ki eşim 24 saat çalışan bir sağlık personeli 1 yıl önce yanına cicili tatlı aşırı pozitif bir kız atandı . Eşimle görüntülü konuşurken kızla da konuşmaya başladık ve biz ondan sonra iki iyi arkadaş olduk (!) ( çok vicdan azabı çekiyorum bunları yazarken ) Hamileliğimde Doğumumda hep yanımda oldu ( ben kesinlikle istemedim hep o geldi çünkü hem şüphelenip hem arkadaş kalamazdım ) Allah için ve gördüğüm kadarıyla eşiyle de arası iyi ama vicdan azabı çekerek rahatsız olduğum konular var . Eşimle 24 saat sürekli yanyanalar birbirlerine kardeş diyorlar ama çalışmadıkları anda sürekli sigara kahve yapıyorlar. Mesela eşim nargile çok sever evde yapar . Dikkat ediyorum nöbetçi olduğunda nargile takımını götürüyor . Sonradan haberim oldu ki birlikte molalarda nargile içiyorlarmış . Telefonunda birlikte ama yanlarında hep bir üçüncü kişiyle fotolar var .Aradığımda sürekli Yanyanalar şakalar espriler. Sürekli laf arasında kızın ne kadar iyi , komik neşeli olduğundan bahsediyor (Bu arada ben lohusayım bebeğim kolik , göğüs ucu yaram hiç geçmiyor bitik bir haldeyim ben bu haldeyken orda onların kahkaları keyif sürmeleri batıyor galiba ) .Kız bana sürekli eşin seni çok seviyor çok aşık falan diyor . Eşime de sürekli abi abi diyor ama kızlar vallahi kötü bir his var içimde . Başlarda aklına sokmayayım diye söylemedim ama artık patladım söyledim kavga ettik ben 6 aylık hamileyken saçmalıyorsun vs vs . Kız seni çok seviyor seni düşünüyor sürekli sen kız hakkında neler söylüyorsun gibi . Bu arada gereksiz bir bilgi ama çevrem güzel bir kadın olduğumu söyler doğumdan sonra hemen bütün kilolarımı verdim eski halime de geri döndüm. Kavga anında eşim bir tane seni değişmem kimseye dedi . Doğumdan sonra( o kadar destekden sonra kendi kendime ne kadar kötü bir insansın dedim hep tekrar iyi olduk fırsat kollar gibi bunlar tekrar samimi olmaya başladı ( kıza bir şey yansıtmadım ) ben yine kavga ettim tabi en son kıskanç ruh hastası oldum iyi mi ? Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız
O degil de bu nasil saglik calisanlari, tum gun sigaralar, nargileler. Ne okuyup ogrenmisler saglikta?!

Selam kızlar :) öncelikle 28 yaşındayım 2 aylık bir bebeğim var . Şöyle ki eşim 24 saat çalışan bir sağlık personeli 1 yıl önce yanına cicili tatlı aşırı pozitif bir kız atandı . Eşimle görüntülü konuşurken kızla da konuşmaya başladık ve biz ondan sonra iki iyi arkadaş olduk (!) ( çok vicdan azabı çekiyorum bunları yazarken ) Hamileliğimde Doğumumda hep yanımda oldu ( ben kesinlikle istemedim hep o geldi çünkü hem şüphelenip hem arkadaş kalamazdım ) Allah için ve gördüğüm kadarıyla eşiyle de arası iyi ama vicdan azabı çekerek rahatsız olduğum konular var . Eşimle 24 saat sürekli yanyanalar birbirlerine kardeş diyorlar ama çalışmadıkları anda sürekli sigara kahve yapıyorlar. Mesela eşim nargile çok sever evde yapar . Dikkat ediyorum nöbetçi olduğunda nargile takımını götürüyor . Sonradan haberim oldu ki birlikte molalarda nargile içiyorlarmış . Telefonunda birlikte ama yanlarında hep bir üçüncü kişiyle fotolar var .Aradığımda sürekli Yanyanalar şakalar espriler. Sürekli laf arasında kızın ne kadar iyi , komik neşeli olduğundan bahsediyor (Bu arada ben lohusayım bebeğim kolik , göğüs ucu yaram hiç geçmiyor bitik bir haldeyim ben bu haldeyken orda onların kahkaları keyif sürmeleri batıyor galiba ) .Kız bana sürekli eşin seni çok seviyor çok aşık falan diyor . Eşime de sürekli abi abi diyor ama kızlar vallahi kötü bir his var içimde . Başlarda aklına sokmayayım diye söylemedim ama artık patladım söyledim kavga ettik ben 6 aylık hamileyken saçmalıyorsun vs vs . Kız seni çok seviyor seni düşünüyor sürekli sen kız hakkında neler söylüyorsun gibi . Bu arada gereksiz bir bilgi ama çevrem güzel bir kadın olduğumu söyler doğumdan sonra hemen bütün kilolarımı verdim eski halime de geri döndüm. Kavga anında eşim bir tane seni değişmem kimseye dedi . Doğumdan sonra( o kadar destekden sonra kendi kendime ne kadar kötü bir insansın dedim hep tekrar iyi olduk fırsat kollar gibi bunlar tekrar samimi olmaya başladı ( kıza bir şey yansıtmadım ) ben yine kavga ettim tabi en son kıskanç ruh hastası oldum iyi mi ? Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız
Bence abi kardeş muhabbeti bile olsa aralarında evli bir adamsa iş arkadaşı habire habire molaya çıkmazsın. Habire vakit geçirmezsin zaten 24 saat birlikte çalışıyorlar ne molası yani ne nargilesi. Haklısın bacım sen, asıl en baştan uyarmalıydın. Aralarında bi şey olmayabilir tamam. Olay aralarında bi şey olması olmaması bile değil. Neden eşin başka bi kadınla o kadar zaman geçirsin ki. Sen haklısın. Sonuna kadar

İcinizi ferahlatin biraz lutfen, normal arkadasta olabilirler. Evet cok samimiler anlatiminiza gore. Ama bu illede aralarinda farkli birsey oldugunu gostermez.
Keske elinizden gelen birsey olsa aralarina mesafe koyabilmek icin, esinizle sakin sakin konusmaktan baska hicbir cozumu yok😔

Gereksiz samimiyet. Sağlık personelinin molalarda nargile taşıyacak kadar vakti oluyor mu? Kusura bakmayın ama bana da çok itici hijyen dışı ve sağlıksız göründü nargile. Kocanız konusuna gelince ben mesela kimseyle böyle samimiyet kurmam. İş arkadaşım işyerinde kalır. Yani hiç mi kimseniz yoktu da doğumda gelip elinizi tuttu? Davet edin veya etmeyin kadın en özelinize kadar girmiş. Büyük altına kadar müsade etmişsiniz. Eşiniz çok samimi olmuş ama siz de olmuşsunuz.

Belki kadın herkese karşı böyle, herkesle iyi anlaşan neşeli eğlenceli bir tip olabilir. Var böyle hayat enerjisi yüksek insanlar.

Benim bu konu da aklima gelen tek şey molalarda uyumak istediklerinde nasil yapıyorlar? Birlikte molaya çıkıp, ayni oda ama ayri koltuk ya da sedye mi mesala? Bu kadar samimiyet kuran biri bunda da bir beis görmez heralde 🙄

bir sağlık çalışanı olarak söylüyorum ki sağlıkçılar arasında bu tarz gevşeklikler oluyor malesef,uzun saatler çalışmaktan mıdır her türlü şeyi gördüklerinden midir nedir samimiyet bende çok gözlemliyorum.lakin herkeste böyle değil tabiki.nargile nedir bir kere bile görmedim elinde nargileyle hastanede dolanan adam,ilçede de çalıştım.çok işkillendirici geldi bana da,whatsap konuşmalarını bi okumaya çalışın bakalım,veya aynı ortamda çalışan birinin ağzını yoklama şansınız yok mu

Sevgilisiyle bir insan ne yapar
Güzel vakit geçirir,onunla eğlenir güler hoş sohbet eder ve sevişir.

Karşı iki cins bu kadar iyi anlaşıyorsa aralarında bir dönemden sonra muhakkak ama muhakkak bir çekim olur. Aksi çok çok düşük bir ihtimaldir. Okuduğuma göre eşiniz o kız ile gayet güzel vakit geçiriyor eğleniyor kız onu sürekli yanında istiyor ee geriye sevişmek kalmış sadece. Acı ama gerçek uzaklaşın bu kızdan.

bir sağlık çalışanı olarak söylüyorum ki sağlıkçılar arasında bu tarz gevşeklikler oluyor malesef,uzun saatler çalışmaktan mıdır her türlü şeyi gördüklerinden midir nedir samimiyet bende çok gözlemliyorum.lakin herkeste böyle değil tabiki.nargile nedir bir kere bile görmedim elinde nargileyle hastanede dolanan adam,ilçede de çalıştım.çok işkillendirici geldi bana da,whatsap konuşmalarını bi okumaya çalışın bakalım,veya aynı ortamda çalışan birinin ağzını yoklama şansınız yok mu
Dün gece konuyu açtıktan sonra gelen yorumlardan aldım gazı aldım karşıma konuştum . Asla ama asla böyle bir şeyin olmadığını 24 saat olunc amecbuen konuştuğunu vs vs beni çok sevdiğini söyledi . Belki ortada bir şey yok ama o yola giriyordu

Hemen her ilişki için geçerli olan bir şey varsa o da; mesafedir.
Bu kadar laubali olunması beni de irrite ederdi açıkçası.

Bir de nice güzeller aldatıldı, ihanet etmemek için bunun bir kriter olduğunu sanmıyorum.

Sevgilisiyle bir insan ne yapar
Güzel vakit geçirir,onunla eğlenir güler hoş sohbet eder ve sevişir.

Karşı iki cins bu kadar iyi anlaşıyorsa aralarında bir dönemden sonra muhakkak ama muhakkak bir çekim olur. Aksi çok çok düşük bir ihtimaldir. Okuduğuma göre eşiniz o kız ile gayet güzel vakit geçiriyor eğleniyor kız onu sürekli yanında istiyor ee geriye sevişmek kalmış sadece. Acı ama gerçek uzaklaşın bu kızdan.
Hemen her ilişki için geçerli olan bir şey varsa o da; mesafedir.
Bu kadar laubali olunması beni de irrite ederdi açıkçası.

Bir de nice güzeller aldatıldı, ihanet etmemek için bunun bir kriter olduğunu sanmıyorum.
Şimdide herkes aklında yoksa bile aklına soktun diyor 😞

X