Kışlık hazırlık ve kv

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben öyle bişey demedim ama benim yazdıklarıma hayal ürünü deyip hakaret boyutuna getirenler oldu. Hakedene hakettiği gibi cevabını verip delirttiysem, çocuk gibi ağlaya ağlaya şikayet edecek duruma getirdiysem ne mutlu bana. Şimdi bu mesajımı okuyup ağlaya ağlaya günlüklerine yazabilirler. Az bile kudurttum.
Mune Mune

Yahu olabilir yapabilir benden izin mi alacak? Gayette torunu problem etmiş ztn yazdı. Bunalabilir biraz dinler gecistirir kendi hayatına bakarsın
Kimse yaptığı şeyler için kimseden onay almak zorunda değil hele kendi evladı için. Oğluna yaptıklarını oğlu çözsün. Evladı ya daha neler istediğini yapar.
Bence çok büyük haksızlık ben kaldıramazdım bir yerde de dolardım konu sahibi dolmuş baya onlara karşı

Ben konuyu bilmeden böyle konuştukları için bu kadar yükseldim yaa. Haklısınız bazıları çirkinleşti diye çirkinleşmemeliydim.
Bazıları da çirkinleşmedi bence, sadece olaya farklı bir açıdan baktılar. Olması gereken de budur, herkes aynı yerden görseydi fikir almanın hiç manası kalmazdı. Onlar da biraz tahrik edildi kabul edelim 🙄

Ben öyle bişey demedim ama benim yazdıklarıma hayal ürünü deyip hakaret boyutuna getirenler oldu. Hakedene hakettiği gibi cevabını verip delirttiysem, çocuk gibi ağlaya ağlaya şikayet edecek duruma getirdiysem ne mutlu bana. Şimdi bu mesajımı okuyup ağlaya ağlaya günlüklerine yazabilirler. Az bile kudurttum.
ay ama ayip ya .insanlara kopek muamelesi yapip duruyorsunuz .ustelik insanlar uyardikca daha cok " kudurtmak " kelimesi kullaniyorsunuz ne kadar ayip .hic bi durup bu kelime yakisiyor mu demiyor musunuz ?

Bazıları da çirkinleşmedi bence, sadece olaya farklı bir açıdan baktılar. Olması gereken de budur, herkes aynı yerden görseydi fikir almanın hiç manası kalmazdı. Onlar da biraz tahrik edildi kabul edelim 🙄
Ya inanın kendi aralarında bol emojilerle iğnelemeye çalışmasalardı yorumlarına cevap bile yazmazdım

Onu ilgilendiren hiç birsey yok oysa ki.
Görümceyi geline oğluna şikayet etmeyecek hastalanınca evindeki kızı hastaneye götürecek gelinden iş beklemeyecek o zaman kv sorunlu burda gorumceye veriyor veriyor oğlundan istiyor herşeyi yarın öbür gün bu insanlar daha da yaşanacak bu daha fragman o zaman görümce pilini pirtini toplayacak kv geline kalacak

Tamam bende diyorum ki siz bağımsız ne kadar yapacaksanız o kdr yapın
Diğer kısımlar onun problemi annenin problemi abinin problemi
Böyle hayat hepiniz için kolaylaşır.
Ucu bana dokunmasa gerçekten ben de böyle düşünüyorum yaa. Mesela ben neden kv hastanede yatarken başında bekleyecek kimsesi olmadığı için hastanede kalıyorum ? Bunun üzerine görümce annesinin hastanede kalacağını öğrenince neden hala eyvah çocuğu okula kim götürecek diyebiliyor ? Kv benim yanımda hasta diye bi bardak su bile içemiyor ama hastaneden çıkar çıkmaz kızının yemeğine çamaşırına ütüsüne çocuğuna koşuyor. O zaman ben banane yaaa kimse kalmıyorsa ben de kalmam mı diyeyim ? Ama kendisi defalarca arıyor annecim ben bu gece yalnızım gelebilecek misin diye. Bu kadar gaddar olamıyorum ama işin kötüsü saf da olamıyorum yaa

Ucu bana dokunmasa gerçekten ben de böyle düşünüyorum yaa. Mesela ben neden kv hastanede yatarken başında bekleyecek kimsesi olmadığı için hastanede kalıyorum ? Bunun üzerine görümce annesinin hastanede kalacağını öğrenince neden hala eyvah çocuğu okula kim götürecek diyebiliyor ? Kv benim yanımda hasta diye bi bardak su bile içemiyor ama hastaneden çıkar çıkmaz kızının yemeğine çamaşırına ütüsüne çocuğuna koşuyor. O zaman ben banane yaaa kimse kalmıyorsa ben de kalmam mı diyeyim ? Ama kendisi defalarca arıyor annecim ben bu gece yalnızım gelebilecek misin diye. Bu kadar gaddar olamıyorum ama işin kötüsü saf da olamıyorum yaa

O konuşmaları duymayın 2 gün kalmayı doğru buluyorsaniz 2 gün kalin sonra ne yapacaksın diye sorun en azından ağzı ile istesin o yapmaz sen kal diye.

Evet ben de böyle düşünüyorum. Eşim beni korudukça kv nasıl sinir etsem diye düşünüyor sanki. Mesela dün akşam onlara misafir gelecekmiş bizi de davet ettiler. Ondan önceki akşam zaten bizdelerdi. Ben de bu kadar yakınlığa gerek yok diye düşünüp müsait değiliz dedim. Hemen eşimi aramış bize gelin diye. Eşim de hamsterannesiyle konuşmam lazım ona göre haber veririm demiş. Eşim beni arayıp söyleyince ben annenle konuşup müsait değiliz demiştim ama sen gitmek istiyorsan gidelim madem dedim. Eşim tabi hemen anladı durumu. Tamam gitmiyoruz ben konuşurum annemle sen karışma dedi konuyu kapadı mesela. Kesinlikle sinirinden çatlamıştır kim bilir içinden neler geçti ama oğlunu sinirlendirmemek için tek kelime edemez
Oğul da her şeye sinirleniyor bu nedir yani.
İnsan annesine derdini sinirlenmeden anlatabilmeli ya öyle etrafa korku salmamalı anne bu sonuçta.
Bir bakarsınız 3 yıl sonra size de böyle davranır olmuş bana hiç mantıklı gelmedi
Sinirlendirmemeye çalışmak iyi bir şey değil siz annesini karşı taraf gördüğünüz için normal görüyorsunuz sanırım ama hiç normal değil

O konuşmaları duymayın 2 gün kalmayı doğru buluyorsaniz 2 gün kalin sonra ne yapacaksın diye sorun en azından ağzı ile istesin o yapmaz sen kal diye.
İşte ben de bunu yediremiyorum kendime. Benden fedakarlık bekleniyor, benden yardım bekleniyor ama karşılığında birazcık saf olsam benden alınıp diğer tarafa verilecek. Bu kadarına kimse sessiz kalmaz zannetmiyorum yaa.

İşte ben de bunu yediremiyorum kendime. Benden fedakarlık bekleniyor, benden yardım bekleniyor ama karşılığında birazcık saf olsam benden alınıp diğer tarafa verilecek. Bu kadarına kimse sessiz kalmaz zannetmiyorum yaa.

Yoo gayette yapacağımı yapar gerisini çekirdek ile izlerim yada açıkça yapmıyorum dedirtir öyle yaparım

Oğul da her şeye sinirleniyor bu nedir yani.
İnsan annesine derdini sinirlenmeden anlatabilmeli ya öyle etrafa korku salmamalı anne bu sonuçta.
Bir bakarsınız 3 yıl sonra size de böyle davranır olmuş bana hiç mantıklı gelmedi
Sinirlendirmemeye çalışmak iyi bir şey değil siz annesini karşı taraf gördüğünüz için normal görüyorsunuz sanırım ama hiç normal değil
Bilemiyorum annesinin davranışlarıyla alakalıdır belki. 3 yıl sonra da ben haklıyken bana haksızlık yapılırsa annesinin yanına gider o zaman ne diyeyim. Haksızsam konuşur düşünürüz o gün geldiğinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X