Hanimlar lutfen bi akil verin iyimi yapiyorum

Srplkdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
636
194
30
Merabalar hanımlar eşimle önceki konularimi bilenler lutfen yorum yapsın dava açtım darp raporu aldım cekismeli olduğu icin 1 ay oldu bi ilerleme yok bu arada eşimi de evimi de eski düzenimi de deli gibi özlüyorum 3 4 defa esimle çocuğu gezdirdim yemek yedik kahve içtik güzelde zaman geçirdik narsist olduğundan eminim bu arada surwkli engelleyip engeli kaldiriyo çocuğumun herseyi o evde ben çocuğumla annemdeyim ve engelleyip kenara geciyo canı isteyince engeli kaldiriyo ben dava açtım diye beni sucluyo vs vs bende artık kayış koptu bu hafta perşembe günü görüşürüz yani öyle konuştuk ben bu hafta alip karşıma net konusucak eğer ayrilicaksak eşyalarımı alacağımı eve bi kac gun gelmemesi gerektiği i soylicem eğer barisicaksakta bi çaba vermesi gerektiğini soylicem ne diyorsunuz bu süreç beni ve bebeğime zarar veriyor.
Bu arada evdeki kozmetik esyalarimdan piling ve diğer urunlerimi kullaniyo evdeki hersey benim kendi kullanıyor sizce haklı değilmiyim barisirsamda dava be darp raporu için nasıl yardımcı olursunuz lutfen yol gösterin

Canım ayrılmak istiyorsan net ol. Adamla barışırsak şöyle böyle vs diye konuşma. Adam zaten şu an hala takmıyor doğru düzgün. Tamam dikkat edicem, dediklerini yapıcam dese ikna olacak mısın gerçekten? Sindirebiliyorsan sen bilirsin ne diyeyim. Lakin affedersen, bir daha asla adam beni dövdü, bu da darp raporum vs diye bir şey sunamazsın. Şu an her şey senin lehine. Çok güzel bir noktadasın. Şimdi vazgeçersen ve affedersen daha sonra şu an elindeki hiçbir şeyi kullanamazsın. İyi düşün

Hayır psikolojik problemleri olduğunu düşündüğünüz bir adamla barışıp farklı şeyler yaşamayı mı düşünüyorsunuz? Bu hikayede PİLİNG kısmı çokta önemli değil
Allah muhafaza kadının çamaşırlarını da giyer böylesi 😅

Yani normalde evlilik konularına yazmam ama net karar verin, barışmak mı istiyorsunuz ayrılmak mı? Artılarını eksilerini yazın. Kafanız karışık gibi duruyor.

barisirsanız su anda aldığınız darp raporu ve boşanma davası ilerleyen zamanlarda tekrar mahkemeye sunamazsınız. yani barışır da yine mutsuz olursanız tekrar sizi darp etmesini bekleyeceksiniz. bence sakin ve mantıklı düsünün. insanlar değişmez

Merabalar hanımlar eşimle önceki konularimi bilenler lutfen yorum yapsın dava açtım darp raporu aldım cekismeli olduğu icin 1 ay oldu bi ilerleme yok bu arada eşimi de evimi de eski düzenimi de deli gibi özlüyorum 3 4 defa esimle çocuğu gezdirdim yemek yedik kahve içtik güzelde zaman geçirdik narsist olduğundan eminim bu arada surwkli engelleyip engeli kaldiriyo çocuğumun herseyi o evde ben çocuğumla annemdeyim ve engelleyip kenara geciyo canı isteyince engeli kaldiriyo ben dava açtım diye beni sucluyo vs vs bende artık kayış koptu bu hafta perşembe günü görüşürüz yani öyle konuştuk ben bu hafta alip karşıma net konusucak eğer ayrilicaksak eşyalarımı alacağımı eve bi kac gun gelmemesi gerektiği i soylicem eğer barisicaksakta bi çaba vermesi gerektiğini soylicem ne diyorsunuz bu süreç beni ve bebeğime zarar veriyor.
Bu arada evdeki kozmetik esyalarimdan piling ve diğer urunlerimi kullaniyo evdeki hersey benim kendi kullanıyor sizce haklı değilmiyim barisirsamda dava be darp raporu için nasıl yardımcı olursunuz lutfen yol gösterin

Darp raporu alıp davanı açmışsın yani kararını vermişsin şimdi bundan vazgeçersen haklılığını kaybedersin ve yanılmıyorsam beş yıl daha bir daha dava açamazsın ancak o dava açarsa boşanırsınız. Sana şiddet uygulamış bir adamın nesini deli gibi özlüyorsun orası da ayrı bir muamma

Darp raporu alıp davanı açmışsın yani kararını vermişsin şimdi bundan vazgeçersen haklılığını kaybedersin ve yanılmıyorsam beş yıl daha bir daha dava açamazsın ancak o dava açarsa boşanırsınız. Sana şiddet uygulamış bir adamın nesini deli gibi özlüyorsun orası da ayrı bir muamma
Geri alabiliyomuyum darp raporunu be davayı

Geri alabiliyomuyum darp raporunu be davayı
O dava açarsa nasil bosaniyoruz cok hakim değilim lutfen yardımcı olurmusunuz con ihtiyacım var

Darp raporunu nasil geri çekerim nolur bilen yazsin davayida barisirsak cekicem ve bu hafta artık net bi şekilde konusucam inanın çok zor ve zorlu bu süreçten geçiyorum bebeğimle artık sağlığımida etkilemeye başladı
Ohoooo
Adam darp etmiş hala raporu geri çekeceğim diyor.
Çek bacım çek.
Nasıl olsa pişman olacaksin

Geç kalmışsın barış. Ondan sonra daha beter dövsün. Size el kaldıran biriyle gerçekten barışmayı düşünüyorsanız sizdede bi sorun vardır.

Piling onemli. Pilinge dikkat 🤣 koca cok aşık. Aşkından serpilin pilingleri kullaniyor.
Yani ben eşimle boşanma raddesine gelsem ne yapayım peelingi şeyine kına yaksa umrumda olmaz 🤦‍♀️ ama demek ki konu sahibi pilingine ön3em veriyor. Sonuçta ölü derileri atmak kolay değil 😃

Darp raporunu nasil geri çekerim nolur bilen yazsin davayida barisirsak cekicem ve bu hafta artık net bi şekilde konusucam inanın çok zor ve zorlu bu süreçten geçiyorum bebeğimle artık sağlığımida etkilemeye başladı
Adama hem narsist diyorsunuz hem de pişmanlık duyuyorsunuz. Ezilmekten mi zevk alıyorsunuz? Özledikleriniz eviniz ve anne babadan ayrı yaşamak ise ayrı eve çıkın veya eşiniz evi size bıraksın.

İlle de kocam diyorsanız aile danışmanından destek alın. Devam edip edemeyeceğini görürsünüz. Ona göre boşanma davanızı geri çekersiniz.

Yalnız unutmayın ki size büyük ihtimalle yine şiddet uygulayacaktır. Bu sefer rapordan yırtmak için fizikselden şiddetten takınır ama psikolojik şiddeti es geçmez.

Adama hem narsist diyorsunuz hem de pişmanlık duyuyorsunuz. Ezilmekten mi zevk alıyorsunuz? Özledikleriniz eviniz ve anne babadan ayrı yaşamak ise ayrı eve çıkın veya eşiniz evi size bıraksın.

İlle de kocam diyorsanız aile danışmanından destek alın. Devam edip edemeyeceğini görürsünüz. Ona göre boşanma davanızı geri çekersiniz.

Yalnız unutmayın ki size büyük ihtimalle yine şiddet uygulayacaktır. Bu sefer rapordan yırtmak için fizikselden şiddetten takınır ama psikolojik şiddeti es geçmez.
Tesekkur ederim yorumunuz için şuan için en sağlıklı yol çift terapisti gibi görünüyor eşimle çocuğumla bi düzen kurdum ben ve çok çaba verdim inanın ailem hep destek arkamdalar ama çocuğum baba sevgisiyle büyüsün istiyorum çocuğuyla ilgili normalde toparlarız diye düşünüyorum dua edin bize olur mu🙏

X