Anksiyete&Panik Bozukluk

Ben özel bir psikoloğa gideceğim sanirim. Tabi maddi durumu düzeltince
Olur canım öylede deneyebilirsin ama ilaç ve psikolog bence çok etkili ve kendine bir hobi edin bi ara ben yürüyüş yapıyordum baya iyi gelmişti bana suan nefes kesilmem geçse çünkü ben bişeyi yaşayınca hep o olacak diye korkuyorum ve yaşıyorum da

Olur canım öylede deneyebilirsin ama ilaç ve psikolog bence çok etkili ve kendine bir hobi edin bi ara ben yürüyüş yapıyordum baya iyi gelmişti bana suan nefes kesilmem geçse çünkü ben bişeyi yaşayınca hep o olacak diye korkuyorum ve yaşıyorum da
Yine olur mu diye korkuyor insan doğru.

Evet tekim iş bakıyorum şuna bayram öncesi işten çıkarıldık biz 5 arkadaş evde zamanda geçmiyor bi işe girip öyle gebelik düşüneceğimi 4 ay çalışmam lazım işssizlik maaşı alabilmem için
Hayırlısı olsun inşallah

Bende bebek düşünüyorum o yüzden ilaca başlamak istemiyorum ama bugün boğazımda nefesim gitti resmen çok korktum neden olduğunu anlamadım ve sonrası ise anksiyete soruları kafamda çok yoruldum yıprandım artık
Bu durumu çözmeden düşünmüyorum ben hamile kalmayı. En sağlıklı ruh hali ile yaşamak isterim hamileliğide çünkü

Teşekkür ederim. Bir kısmını ben de yaşıyorum yazdıklarınızın. Anksiyete hali hep mevcut.
Fakat dünden beri fiziksel belirtiler pat küt dalıyor bana. Hastaneye gitmekten yoruldum(ki hastane fobim de var buna rağmen mecbur kalıp gidip o sonuçlar çıkana kadar soğuk soğuk terliyorum kalp atışım çok hızlanıyor)bu yüzden hastaneye gitmek de istemiyorum... Bir yandan git ve rahatla diyorum. Ama bir yandan da başa sarıyorsun bu kadar güçsüz durma bu beyninin bir oyunu ve beynini bu hale sen getirdin kızım doğru komutları ver diyorum.
E başlıyorum olumlamalara meditasyonlara spora iyi gelecek bir sürü şeye tam hız almışken bu sefer yine o ses "ya vakit kaybediyorsan?Kötü bir hastalığın var çenen yüzün uyuşuyor göğsün ağrıyor kalbin hızla atıyor vakit kaybetme her an kriz geçirebilirsin!" Sizde de oluyor mu bu.
Çetin bi savaş var beynimle aramda...
Merhaba aynı seyleri bende yasıyorum sürekli biri bitmeden diğeri baslıyor.. saglık anksiyetesi yasıyorum bende artık şunu fark ettim ki girdiğim hic bir ortamda mutlu değilim ve bulunduğum ortamda sadece fiziken varım aklım hep kötü senaryolarda. Öyle ki bu bittikten sonra hangi kötü düşünce beni bulacak diye bekliyorum. 27 yasındayım evlensemde ben bu haldeyken cok uzun sürmez bununda farkındayım sadece yalnız değilsin bunu bilmen icin yazdm..

X