Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçlar için çam terebentin yağı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
aynen.. sımdıye kdar denedıgım hıc bısey sacımı ekstra uzatmadı :KK43:
malesff benimde çok insana iii gelen şeyler bana gelmiyoo.. :KK43: herkes şunu kulln acayip uzatıyo diyo gidiyorum alıyorum bnde işe yaramiyo bakalım çam terebenteni kullanıyorum şimdi 1 ayı geçti hala pek bişey yapmadı ama biraz daha bekliyelim bakalım belki uzarrrrr :):)

Son düzenleme:
benimde aynı şekilde hiç bişey işe yaramıyo umarım artık birisi işe yarar :):) bakalım çam terebenten kullnıyorum 1 ayı geçti henüz bir işe yaramadı oda ama zamanla uzatıcak diye düşünüyorum.. çünük çok fazla olumlu yanıt alan varr (teki de bn olurum inş.) kaydirigubbakcemile3

benimde aynı şekilde hiç bişey işe yaramıyo umarım artık birisi işe yarar :):) bakalım çam terebenten kullnıyorum 1 ayı geçti henüz bir işe yaramadı oda ama zamanla uzatıcak diye düşünüyorum.. çünük çok fazla olumlu yanıt alan varr (teki de bn olurum inş.) kaydirigubbakcemile3

evt kullandıgım sure ıcerısınde uzama elde etmıstım ama ben 2 gunde 1 yıkıyordum belkı bununda faydası vardır cunku 2 gunde 1 ve duzenlı yıkamak da uzatmaya yardımcı oluyormus dıe bılıyorum.. camterebentın dıger yaglara gore sactan daha cabuk arındırılabılen ve sacı agırlastırmayan bı yag.. umarım ıstedgn sonucu elde edersın .

yarın barcelino sac bakım yagını alıcam umarım kozmetıkcıde bıtmemıstır cunku tek kutu kalmıstı :)) cok taktır edılen bı yag umarım ısıme yarar kullandıktan 1 ay - 2 ay sonra sonucları paylaşıcam zemuszemus

evt kullandıgım sure ıcerısınde uzama elde etmıstım ama ben 2 gunde 1 yıkıyordum belkı bununda faydası vardır cunku 2 gunde 1 ve duzenlı yıkamak da uzatmaya yardımcı oluyormus dıe bılıyorum.. camterebentın dıger yaglara gore sactan daha cabuk arındırılabılen ve sacı agırlastırmayan bı yag.. umarım ıstedgn sonucu elde edersın .

yarın barcelino sac bakım yagını alıcam umarım kozmetıkcıde bıtmemıstır cunku tek kutu kalmıstı :)) cok taktır edılen bı yag umarım ısıme yarar kullandıktan 1 ay - 2 ay sonra sonucları paylaşıcam zemuszemus

umarım işe yarar.. :) fakat kullanmayı söylediğin yağ nasıl bişi etkileri neler işe yarayan bişeyse bende kullanırım. bakalım belki bu işe yarar da uzarlar.. :):) zemuszemus

umarım işe yarar.. :) fakat kullanmayı söylediğin yağ nasıl bişi etkileri neler işe yarayan bişeyse bende kullanırım. bakalım belki bu işe yarar da uzarlar.. :):) zemuszemus

barcelino dıye bı sac bakım yagı ınternetten şöyle bişey buldum yag hakkında

Barcelino %100 Doğal Bitkisel Saç Bakım Yağı Unisex Sprey 150 ml.

Barcelino Saç Bakım Yağı; %100 doğal bitkisel yağların birleşmesinden meydana gelmiş, naturel bir saç bakım ürünüdür.
İçeriğindeki bitki özleri sayesinde sorunlu olsun yada olmasın tüm saç tiplerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olup,saç kalitenizi en üst düzeye çıkardığı bilinmektedir.
Saç tellerinin direncini arttırır dolayısıyla saçlar incelip kopmaz.
Saçlar dökülüp azalmadığı için de; üst kısımlardan ucuna kadar gür ve canlı görünür.
Sağlıklı saçların korunmasını sağlar.

Barcelino Saç Bakım Yağının Temel Özellikleri:

. Permalı,boyalı ve röfleli saçları canlandırır.
. Saç derisindeki kuruluğu giderir.
. Saç tellerinin güçlenmesini sağlar, kırılmayı önler.
. Dökülme ve kepeklenmelere karşı etkilidir.
. Her boyamadan sonra kullanılması tavsiye edilir.
. Saça doğal canlılık ve parlaklık verir.
. Saça ayrı bir yoğunluk kazandırır.
. Büyüme hızını arttırır.
. Zayıf, yıpranmış saçlara canlılık verir.
. Saçınızı ve saç diplerini besler ve güçlendirir.
. İçeriğindeki bitki özleri saçınıza ferahlık verir.

Uygulama Şekli:

. Temiz ve nemli saça uygulanır.
. Saç tellerinize ve saç diplerinize püskürterek uygulayın.
. Saçınıza friksiyon (parmak uçlarınızla saç diplerinize masaj) yaparak iyice yedirin.
. Bir saat kadar bekledikten sonra saçınızı yıkayın.
. İçeriğindeki bitkisel aktiflerin etkisinden faydalanabilmek için saç diplerine iyice yedirmek gerekir.
. Haftada 1 veya 2 kez uygulamak yeterlidir.
. İki ay düzenli kullanım sonunda istenilen neticeye ulaşılır.

İçindekiler:

. Zeytinyağı
. Badem Yağı
. Susam Yağı
. Defne Gar Yağı
. Çörekotu Yağı
. Menekşe Yağı
. Hindistancevizi Yağı
. Ceviz Yağı
. Biberiye Yağı
. Kekik Yağı
. Çam Terebentin
. Papatya Yağı
. Mersin Yağı

ve kk'dan bı topıkde de sac uzatan bı yag olarak verılmıs altta o topıgın lınkını ekledım bakabılırsın ama ben kullanmaktan vazgectım cunku sac bakım yaglarının sacımı doktugunu farkettım ama sen bı yorumlara bak sana ıı geleblr :)

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uzatma-yontemleri/177518-saclari-uzatmak-icin-barcelino-2.html

arkadaşım kullanmıştı ve hiç memnun kalmadı saçlarını baya kuruttu bıraktı kullanmayı.. bilginiz olsun saçlarınızı mahvetmeyin...

arkadaşım kullanmıştı ve hiç memnun kalmadı saçlarını baya kuruttu bıraktı kullanmayı.. bilginiz olsun saçlarınızı mahvetmeyin...

aa.. Tskr edeRm yaa bnde aLmamstm ama vacgecTm aLmıcam . sac bakm yaglarnın sac dıplerını yumusattıgı ıcın dokTugunu soyleyenler var ama bazılraıda gucsuz saclar dokuluyor yerıne guclıusu cıkıyo dıyo..

arkadaşlar yha bn hala kullanıyorum ç.terebentin ama pek bi etkisini görmedim bi uzama elde edemedimmm :'( şampuanıma karıştırarak kullanıyorum acaba banyodan önce saç diplerime masaj yaparak mı kullansam diyorum ama tek başına saça kullanılır mı deriyi yakar mı bilemiyorum yardımcı olursanız çoooooooooooooooook sevinirim.. 1 ay sonra düğünümüz var saçlarımın uzaması lazım yardım edinnn :):) teşekkürler şimdiden hepinize ii günler..kaydirigubbakcemile3

eczaneden bu konuyla ılgılı blgıler alabılırsın meslegınde hemsıre yazıor ılac ıcerıklerını sen dha ıı anlarsn canm :) cıldıyede sana yardmcı olablr ...
camterebentın tek basına kullanılınca ve tek basına sacta uzun sure beklyınce sac derısını yakıyor dıger sekılde bı zararı olcagını sanmıorum forumda sac uzatma yontemlerınde sna yararlı olucak blgıler var ama 1 ayda en fazla 4 cm uzatablrsın suan sacın ne boyda?
ceşıtlı vıtamın hapları kullanablrsın
bu topıcler sana yardmcı olablr

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-yapilabilen-sac-dogal-bakim-kurleri/349242-haftada-1cm-uzayan-saclara-dersiniz.html
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uzatma-yontemleri/267966-350ampuan-i231ine-d246k252lebilenler.html
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uzatma-yontemleri/221172-sa231-uzatmak-bak305m-i231in-turplu-su.html
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uzatma-yontemleri/170393-saclarinizin-cabuk-uzamasi-icin-cinko-kullanin.html

Son düzenleme:
Kıvırcık saçlara sahip olanlar saçlarının herzaman elektriklenmesinden ve kabarmasından şikayet ederler.İşte Suna Dumankaya'dan kabaran saçlara uyguladığı harika formül:
*1 tatlı kaşığı elma sirkesi.
*1/2 kahve fincanı soya yağı
*2 çorba kaşığı badem yağı. ve
*1 çay kaşığı deniz tuzu
Uygulanışı:Tüm malzemeleri benmari usulü ocakta ısıtın.Daha sonra bu karışımı boya yapar gibi saç diplerinize uygulayın.Streç film ile sarıp 2 saat bekletin.Hem saçlarınızn kabarmasını önleyeceksiniz hemde elektiriklenmesinden kurtulacaksınız..

Bu yöntemi uygulayan oldu mu arkadaşlar?Etkili mi acaba? :S

eczaneden bu konuyla ılgılı blgıler alabılırsın meslegınde hemsıre yazıor ılac ıcerıklerını sen dha ıı anlarsn canm :) cıldıyede sana yardmcı olablr ...
camterebentın tek basına kullanılınca ve tek basına sacta uzun sure beklyınce sac derısını yakıyor dıger sekılde bı zararı olcagını sanmıorum forumda sac uzatma yontemlerınde sna yararlı olucak blgıler var ama 1 ayda en fazla 4 cm uzatablrsın suan sacın ne boyda?

çooook teşekkürler werdiğin adresler çoo...k işime yarıcağa bnziyo.. artık umarım işe yarar... yazılanları en acilınden uygulucm şimdiden çok teşekkürlerii günler dilerim.. bu arada ben sağlık meslek lisesinde hemşirelik okuyorum düzeltiyim ddim:):):) . mutlu günlerrr.a.s.:nazar:

bu arada saçlarım omuzlarımdan 3 parmak falan aşağıda :)

benm saçlarım kıvrcık ve ince telli bi sene kullandım ama işe yaramdı

benimde aynı şekilde saçlarım aşırı kııvırcık değil ama yine de kıvırcık bende 2 ayı aşkın bi süre kullandım banada pek bi etki göstermedi.. çoğu insan dökülme için kullanıyo fakat bnm ablam da dökülme için kullandı onada bi işe yaramadı aksine arttı dökülmesi..

X