kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

arkadaşlar benim sat 29 ekim, 12 aralıkta kan testi yaptırdım, 6017 çıktı, ama hala kesenin içini göremedim yazdıklarınıza göre çoğul olma ihtimali varmı

canım bi şey sorucam , SAT 29 ekim mi kasım mı ?
ekimse 8+6 olman lazım benden 2 gün sonra senin SAT ..
ve bu tarihe kadar kesenin içinin görülmemesi diye bir şey olamaz canım ya
biz en son geçen hafta 7+4 ken gittik , ilk tutunan esein içinde bebişin 1,5 cm olduğunu ve ondan 1 hafta önce de kalp atışıı felan duymuştuk ..
başka bir dr.a da mı görünsen nasıl olur acaba .. hani cihazdan cihaza farkeder dye düşündüm , sen blirsin ..

ooo maşallah :nazar: :nazar:
bu sıralar hep ikizlerden gidiyoruz :lepi:
ben de ikiz anne adayıyım ..
:
benim 11.gün değerim 207,5 ti ..
19.gün ilk usg de 1 kese görüldü , ama emindim hep iki tane olduklarına , saklanmış , sinmiş bir yere ufalık :ecrin_bebek: 22. gün sg de ikinci keseyi de gördük ..
şimdi 9+1z ve ctei kontrolümüz var inşallah2 haftadır görmediğim miniklerimin sağlıkları ve gelşimleri yerindedir ..
inşllah hepimiz sağlıcakla kucaklarız miniklerimizi :Saruboceq

hayırlı olsun. Allah Sağlıklı kucağına almayı nasip etsin bebişlerini.
Birşey sorucam ilk 19. gün yaptırdığın usg vaginal usg mi yoksa karındanmı .

benim en son adetim 30 ekim 22 aralıkta kan testi yaptrdım sonuç negatifti 5 ocakta tekrar yaptırdım kan testi 4438 di sonuç yani bu ikiz demek mi oluyor 5 haftalıkken gittim tek bebek gözüküyordu dün doktora gittim 6 haftalık olmuşlar ve ikiz dedi doktor

kızlar benim adetim 5 gün geçtiğinde değerim 5188 çıktı. var mıdır sizce ikiz olma ihtimali?

merhaba arkadaslar,

benim adetime 2 gun kala kan testiyaptırdım beta hcg 159 cikti
sizce ikiz gebelikolabilirmi?

öncelikle herkese merhaba ben bu gün üye oldum benim 11 gün testim 132 12gün 232 14gün 668 sizce nasıl ikizmi çok merak ediyorum : ))

emis benimde değerlerim seninle aynı dr tek dedi. ama dün kese gördük 2 yani ikizz.olabilir

kızlar benim 5+4 bhcg değerim 5000 çıktı.dr kese var ama bebek nokta şekli,nde daha dedi.10 gün sonra bakarız dedi..
sizce bu değere göre ikiz olma ihtimali var mı???

peki arkadaslar benim deger sizlere gore biraz dusuk ama yinede sormak istedim, adetimden 6 gun sonra degerim 689,49 idi suan kac bilmiyorum ama ikiz olabilirmi sizce... sizin degerlere bakinca olmaz dedim kaydirigubbakcemile3

kızlar acaba bendede ikiz olabilirmi adetim4. gün 1.733.82 sizce olabilirmi ne olur cevaplayın.adetim 3gün geçti 4. ğün bu değer çıktı 2haftalıkmış

kızlar benim 5+4 bhcg değerim 5000 çıktı.dr kese var ama bebek nokta şekli,nde daha dedi.10 gün sonra bakarız dedi..
sizce bu değere göre ikiz olma ihtimali var mı???

valla herkes bu sayfada değerini yazıp fikir soruyor ama çoğul gebelik yaşayan yada yaşamış olan hiçkimse bişey yazmıyor....:CüvCüv:

kızlar cevap verecek olan yokmu :KK43:

beta hchg değerleri yanıltıcı olabiliyor..kesin tanı ultrasonda keselerin görülmesi ile konur...transfer sonrası değerim 57 , 15.gün 144 olmasına rağmen ikizlere hamile kalmıştım...ama 3 hafta evvel erken doğum nedeniyle kaybettim bebeklerimi..............

beta hchg değerleri yanıltıcı olabiliyor..kesin tanı ultrasonda keselerin görülmesi ile konur...transfer sonrası değerim 57 , 15.gün 144 olmasına rağmen ikizlere hamile kalmıştım...ama 3 hafta evvel erken doğum nedeniyle kaybettim bebeklerimi..............

canım benim üzüldüm bitanem allah sabır versin inşallah sağlıkla kucağına allah bebek verir üzülme ne olur canım geçmiş olsun

Sevgili Badem Allah çok sabırlar versin.Ama seninde bu sabra karşılık mükafatın çok olcaktır eminim.

canım bademim çok üzüldüm ben tedavi görürken sizler hamileydiniz bana umut olmuştunuz şuan 15 haftalık hamileyim ikizlere.ALLAH SABIR VERSıN CANIM BENıMDE MORALıM BOZULDU SENı DUYUNCA.SEBEBı VAR MI KAÇ HAFTALIK TI.ACINI DEŞMEK ıSTEMEM BENDE HEP ENDıŞE ıLE YAŞIYORUM HERŞEY NORMAL GÖZÜKÜYOR.DAHA PEK YEMEK YıYEMıYORUM.KUSUYORUM.

canım bademim çok üzüldüm ben tedavi görürken sizler hamileydiniz bana umut olmuştunuz şuan 15 haftalık hamileyim ikizlere.ALLAH SABIR VERSİN CANIM BENİMDE MORALİM BOZULDU SENİ DUYUNCA.SEBEBİ VAR MI KAÇ HAFTALIK TI.ACINI DEŞMEK İSTEMEM BENDE HEP ENDİŞE İLE YAŞIYORUM HERŞEY NORMAL GÖZÜKÜYOR.DAHA PEK YEMEK YİYEMİYORUM.KUSUYORUM.

18 haftalıklardı...rahim ağzına 12. haftada serklaj yapılsaydı şu an benimle olacaklardı...2 bebeğim de sağlıklı ve canlı olarak doğdular...ama çok küçük oldukları için küveze konma şansları yoktu ........:KK43:

X