kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

şöyle diyeyim ozaman
ben tedavi süreciyle ilgili gelişmeleri yanlış anlamış olabilirim
kısaca tekrar şöyle diyeyim;
6 kasımda 3 embriyo transfer edildi (bunu net biliyorum çünki) doktoru 12 gün sonra yani 18 kasımda kan testi yapılıp sonuç anlaşılacak dedi,bizde bugün test yaptırıp öğrenebildik(ama kanı dün verdik sonuç bugün geldi) bugün 13.gün oldu..
ayy işi teferruatıyla bilmeyince böyle kafa karıştırdım
sizede zahmet verdim kusura bakmayın
heyecanımı hoşgörün

Sanırım tahmin ettiğim gibi blastosist embriyosu.Çünkü normalde transfer işlemi de dahil 14 veya 15 gün sürer tüm işlem normalde..Adetin 3. günü başlanmışsa tedavinin 17. günü transfer edilmiş.Tek ya da çoğul hiç farketmez..Allah sağlıklı ve hayırlı olanını nasib etsin inşallah..

sağol canım teşekkür ederim,verdiğin bilgiler çok açıklayıcı oldu
gelişmeleri yine paylaşırım ilerleyen günlerde
isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin yaradan
herşey gönlünüzce olsun
sevgiler,

sağol canım teşekkür ederim,verdiğin bilgiler çok açıklayıcı oldu
gelişmeleri yine paylaşırım ilerleyen günlerde
isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin yaradan
herşey gönlünüzce olsun
sevgiler,

Aminn..Güzel haberlerle gelin inşallah.Sevgiler..

Benim mikroenjeksiyonda 11 gün 282 ,,,,,,18.gün 5000 üzerindeydi ve ikizlere hamileyim Allahıma şükürler olsunki

kızlar merhaba,
benim 4+4 degerim 1328,,sizce ikiz mi??lutfen cevap verinn...

Maşallah canım :nazar: Eğer micro tedavisi ile dondurulmuş embriyo veya blastosis embriyosu veya transfer sonrası 3. ve 5. günler beta hcg ile desteklenmemiş bir değer ise çoğul olabilir..

benim dogal hamilelik liydoracım..hiç tedavi görmedim...ikiz mi yani şimdi....ay cok heyecanlandım:)))

evet tam olarak 15 ekim..

Çoğul gibi görülüyor,inşallah gönlündeki olur canım..Ama ultrasondaki kese ve kalp atışları en kesin sonuç..Beta hcg yanıltıcı olabiliyor..Geçen sene benim beta hcg aşırı düşük olmasına rağmen ikizdi..57 idi sadece........yaklaşık 4+4 ken de 144 tü....Allah sağlıklısını nasib etsin hepimize..opuyorumnanaktan:Saruboceq:

merhaba kızlar ben normal yoldan hamile kaldım.adetimden 3 gün geçtikten sonra beta hcg değerim 1455 ti.ikiz olma ihtimali varmıdır acaba?bu arada annem ikiz eşi.

Merhabalar benim 4 haftalıkken B-HCG değerim 16550 idi. tek yumurta ikizlerine hamileyim.

X