Kız ismi bulamadik

Merhaba bende 5 aylik gebeyim ve kız çocuğum olacak Rabbim nasip ederse eşim Meva veya Mina ikisinden birini koyalım diyor ama ben Fatma Zehra veya Zeynep gibi isimleri daha çok seviyorum Sevde ismi de çok güzel aslında sağlıklı bir şekilde kucağıma aldıktan sonra isim koymayı düşünüyorum çünkü 19+6 oldum bebegimi şimdiye kadar hissetmedim daha 2.duzey ultrasonu bekliyorum korktuğum için şimdiden isim koymak istemiyorum

Kizlar sizce ayşegül ismi nasıl ??
Ayşe begüm
Ayşe nil
Zehra
Vb aklima gelen bunlar tavsiyelerinize acigiz aysegul düşündük ama cok mu demode olur
Suanda en cok konulan klasik dini yada anlamli isimler nedir ? deniz güneş arven vs istemiyoruz tavsiyelrinize acigiz😊😊😊34 haftaligiz hala isim yok acil yardimmmm😕😕
Gayet güzel isim kardeşimin kızı 3 yaşında adı ayşe çok sevimli gelinimiz sevdi koydu.

Bence Ayşe tek başına anlamlı bir isim. Yanına bir isim gitmiyor canım. Keza yanına bir isim koysan yine ayşe diyecekler yada diğer ismini. Melek ismi de güzel mesela eşine söyleyebilirsin sonra Aslı, Hira, İkra, Asya, Elif (modası hiç geçmeyen bir isim) Zehra aklıma bunlar geldi :)
Kizlar sizce ayşegül ismi nasıl ??
Ayşe begüm
Ayşe nil
Zehra
Vb aklima gelen bunlar tavsiyelerinize acigiz aysegul düşündük ama cok mu demode olur
Suanda en cok konulan klasik dini yada anlamli isimler nedir ? deniz güneş arven vs istemiyoruz tavsiyelrinize acigiz😊😊😊34 haftaligiz hala isim yok acil yardimmmm😕😕
Bence Ayşe tek başına anlamlı bir isim. Yanına bir isim gitmiyor canım. Keza yanına bir isim koysan yine ayşe diyecekler yada diğer ismini. Melek ismi de güzel mesela eşine söyleyebilirsin sonra Aslı, Hira, İkra, Asya, Elif (modası hiç geçmeyen bir isim) Zehra aklıma bunlar geldi :)

Aslinda o da asli ve zehrayi önerdi canim seviyor iki ismi ama hangisi daha iyi olur ikiside güzel ☺️

Bizde seviyoruz ama 2022 de cok konulur mu cocuk iler de zorlanir mi diye düşünüyorum hem anlamli olsun hemde zarif olsun istiyoruz cokta kararsizz tesekkur ederim fikri
Bizde seviyoruz ama 2022 de cok konulur mu cocuk iler de zorlanir mi diye düşünüyorum hem anlamli olsun hemde zarif olsun istiyoruz cokta kararsizz tesekkur ederim fikriniz icin
benim size tavsiyem ikinci ismi daha güncel olsun ilerde demesin annecim arkadaşlarım alya esila vs bana neden Ayşe koydun değil mi benimde eşim Ayşe diye tutturunca istemeye istemeye koydum ama yanına Serra ekledim ben iki isimle sesleniyorum başta zor oldu ama alıştım Ayşe’nin demodeliğni attım bir nevi ama kızıma ikinci isim şansı tanıdım ve bir tanıdığım Kadının oğlunun ismi şeref büyüdü anne niye bana bunu koydun Ahmet Mehmet koydaydın bari diyormuş değil mi ikinci modern isim şart bence 😊🌸

Ayşe tek basina super bir isim. Benim kizimin ismi bana vahiy gibi inmeseydi Ayse'yi dusunuyordum 😃 Ayse ismindeki tanidiklarimin hayat yollari hep acik oldu, hep basarili ve bolluk bereket icindeydiler. İsmin bu tarz seyleri de etkiledigini dusunerek secmeyi dogru buluyorum.

X