Zehra ismi sizce nasil??

Bayanpapatyaaa

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
19
8
29
Zehra ismi sizce nasil??
Bu sene en cok konulan isimler neler ??

Amine hafsa sevde şeyma hümeyra serra vs bu tür isimlerden hangileri daha cok konuluyor ve zehra ismi icin ne düşünüyorsunuz fikir ve tavsiylerinize acigim anlamli isimler oneredebilirsiniz😊😊 zeynep ve elifler cok var eledik gibi onlar malesef

Zehraya yorum yapmak icin girdim ama seceneklerin arasında sevdeyi görünce digerlerinin bi önemi kalmadı 😁
kızımın ismi sevde olacak insallah 🙏 cok kibar cok tatlı sevde

Zehraya yorum yapmak icin girdim ama seceneklerin arasında sevdeyi görünce digerlerinin bi önemi kalmadı 😁
kızımın ismi sevde olacak insallah 🙏 cok kibar cok tatlı sevde ❤😍
Hayırlı olsun minnak sevde saglikla gelsin insallah 🤲🤲😊 bende bilemedim ne koysak diye fatmalar ayselerde cok güzel ama biraz konulmuyor babamizda istemedi bende bu isimlere döndüm peki zehra ismi hakkindaki düşünceniz nedir ben yinede yorumunuzu merak ettim 🥰🤭

Zehra ismi sizce nasil??

Amine hafsa sevde şeyma hümeyra serra vs bu tür isimlerden hangileri daha cok konuluyor ve zehra ismi icin ne düşünüyorsunuz fikir ve tavsiylerinize acigim anlamli isimler oneredebilirsiniz😊😊 zeynep ve elifler cok var eledik gibi onlar malesef
Yeğenimin adı zehra🥰
Ay parçası gibi güzel 🥹 konulabilir hitap etmesi kolay anlaşılır bi isim

Zehra çok güzel bir isim , efendimizin kızının ismi , güncel olmaması benim için bir şey farketmezdi şahsen. 😌

Zehra ismi sizce nasil??

Zehra bence güzel isim🤗

X