Kız mı olsun erkek mi..... Yeni cinsiyet takvimi

canım benim içinde bakarmısın benim 1 kızım var 5 yaşında.2. çocuğumun erkek olmasını istiyorum.doğum tarihim 03.07.1980 ve son adet tarihim 2 nisan. iki adet arası 25 gün.önümüzdeki aylardan hangileri erkek?teşekkürler

canım benim içinde bakarmısın benim 1 kızım var 5 yaşında.2. çocuğumun erkek olmasını istiyorum.doğum tarihim 03.07.1980 ve son adet tarihim 2 nisan. iki adet arası 25 gün.önümüzdeki aylardan hangileri erkek?teşekkürler

canım temmuz aralık ve 2014 şubat mart erkek görünüyor..

Son düzenleme:
canım 2014 olarak bakarsak ocak ve haziran kız diğer aylar erkek ancak 2013 te eylülde 30 yaşında olacagın için 2013 kasım aralıkta erkek görünüyor..

sağol canım iki kızım var 3.erkek olsun istiyorum bende 2013 kasım aralıkta erkek ayları öylemi tamam...

Tekrar merhaba, bi arkadaşımın bebeğinin cinsiyetine bakabilirmisiniz
Doğum tarihi 16.05.1985
Son adet tarihi 17.02 2013

Merhaba arkadaşım;
üye açıklaman olan Ya Mütekebbir lafsını bende erkek bebek için ilişki öncesi söyleyeceğim öyle duymuştum.
Zahmet olmassa 29/09/1984 son regl tarihim 5 nisan da başlamıştı erkek bebek için bakabilirmisin hangi aylar bizim için uygun.

eylül kızlarıma kaldığım aya bakarmısın tutuyormu canım 1.kızıma 2005 3 kasımdan sonra hamile kaldım 2.kızımada 2010 1 agustostan sonra d.tarihimi tekrar yazayım 25.09.1983 bakalım tutuyormu kızlarım bu takvimde çin takviminde ilki kızım tutmuyor çünkü ...

teşekkür ederim canım okudum yazdıklarını.bugünlerde işlerim çok yoğun oyüzden fazla bu sitelere bakamıyorum.bana temmuz aralık 2014 şubat mart erkek demişsin.diğer aylar hep kızmı bacım:KK43:yandık desene 2 şer ay şansım var sadece:)

eylül kızlarıma kaldığım aya bakarmısın tutuyormu canım 1.kızıma 2005 3 kasımdan sonra hamile kaldım 2.kızımada 2010 1 agustostan sonra d.tarihimi tekrar yazayım 25.09.1983 bakalım tutuyormu kızlarım bu takvimde çin takviminde ilki kızım tutmuyor çünkü ...
ilk kızınız kız görünüyor, 2. kızınız ağustos ayında ise erkek görünüyor. ama temuz eylül kız
yeni girdim siteye ama bulamadımnasıl hesaplandığını ben şuan 4 aylık hamileyim sizce nedir nasıl hesaplıyorsunuz benim doğum tarihim 27,05,1988 en son adet tarihim 19,11,2012
canım son regl tarihini yazarsan net bakabilirim

teşekkür ederim canım okudum yazdıklarını.bugünlerde işlerim çok yoğun oyüzden fazla bu sitelere bakamıyorum.bana temmuz aralık 2014 şubat mart erkek demişsin.diğer aylar hep kızmı bacım:KK43:yandık desene 2 şer ay şansım var sadece:)

evet canım diğer aylar kız ne yazııkkı :KK43:

ilk kızınız kız görünüyor, 2. kızınız ağustos ayında ise erkek görünüyor. ama temuz eylül kız

canım son regl tarihini yazarsan net bakabilirim

evet canım diğer aylar kız ne yazııkkı :KK43:

canım son regl tarihim net ve kesin diğerinde yanlış yazmışım doğrusu 19,12,2012 dir.

merhaba bana da bakar msıın? 12 mart 1988 doğumluyum 23 nisan 2013 te adet oldum .(28 günde bir oluyorum) mayısta gebe kalırsam ne olcak acaba

ben de istiyoruum:) en son 27 şubatta regl oldum yani şu an hamileyim, ovulasyon martta olmuştur. 20 eylül 1988 doğumluyum ve çok merak ediyorum:KK1:

merhaba bana da bakar msıın? 12 mart 1988 doğumluyum 23 nisan 2013 te adet oldum .(28 günde bir oluyorum) mayısta gebe kalırsam ne olcak acaba
mayıs kız canım haziran erkek
canım son regl tarihim net ve kesin diğerinde yanlış yazmışım doğrusu 19,12,2012 dir.
ovulasyonun ocakta olmustur erkek görünüyor
ben de istiyoruum:) en son 27 şubatta regl oldum yani şu an hamileyim, ovulasyon martta olmuştur. 20 eylül 1988 doğumluyum ve çok merak ediyorum:KK1:

mart ayı erkek görünüyor

kızlar bebeklerinizi sağ şalim kucagınıza almanızı diliyorum oğlan olsun kız olsun eli yüzü düz olsun:nazar::nazar::nazar:

X