Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saç

Ben daha 1 ay once kizil yapdim canim
2 kez boyadim suan sorun yok hafif kuruma oldu oda saclarim yagli oldugu icin benm icin sorun degil

Bundan 5 sene once kizil kullandim o zamanlar ayda bir boyardim 1 sene oyle kullandim yipranma olmamisti
Peki cila attırma şeklinde mi boyadın? Bu konuda bir bilgin var mı? Su, şampuan ve az boya karısımıyla cila oluyormuş. Çok yıpratmıyormuş saçı bu. Çok soru soruyorum ama bende artık hep kızıl kullanmak istiyorum heyecanlıyım :)) şuan kızıl değilim bu ilk gerçek kızılım olacak

Tabi şu an yetiyo çok uzun değil boyun hizasında.
yetiyosa yari yariya kullan pembe viyole ve palette yogun kızılı yari yariya karistir
Ben 2 tup kullanma taraftariyim iyice yedirmeyi seviyorum
hic tek boya kullanamiyorum ya nasil bi huyum var corba gibi yapiyorum hep :deli:

Peki cila attırma şeklinde mi boyadın? Bu konuda bir bilgin var mı? Su, şampuan ve az boya karısımıyla cila oluyormuş. Çok yıpratmıyormuş saçı bu. Çok soru soruyorum ama bende artık hep kızıl kullanmak istiyorum heyecanlıyım :)) şuan kızıl değilim bu ilk gerçek kızılım olacak
Sor canim ne olacak :))
Ilk defa duydum
Bi tanidigim boyanin icine sac kremi koyuyormus yumusacik oluyor diyo ama yapmadim ben
Bi kasik zeytin yagi bi kasikda hindistan cevizi yagi ekliyorum ben boyaya

Cook uzun sure kizili. Her tonunu kullandim. Ben boyatmadan 15 20 gun once kina yaktim saclarima her seferinde. Kina zaten saci hem besliyor hem kizila zemin hazirliyor. Sonra skalada ne renk begenirsem ona boyattim. Acici tercih etmiyorum hic. Siyahtan bile kizila bu sekilde dondum ben.

Cook uzun sure kizili. Her tonunu kullandim. Ben boyatmadan 15 20 gun once kina yaktim saclarima her seferinde. Kina zaten saci hem besliyor hem kizila zemin hazirliyor. Sonra skalada ne renk begenirsem ona boyattim. Acici tercih etmiyorum hic. Siyahtan bile kizila bu sekilde dondum ben.
Kınanın üstüne kızıl güzel tutuyor diyorsun? Hiç açıcı kullanmadan? Ama koyu renk saça kına yapınca sadece kızıl yansımalar bırakıyor çok bir fark olmuyor. Nasıl açıcısız tutuyor

Benim saçım şuan orta tonlarda bir kahverengi ve aralarında ışıltı var. 6 cm kadar da bir dibim kendi koyu kumral saçım :)))
anladim o zaman hemen ilk boyamanda o kadar goze carpan bi kizil olmaz bence acik kizillarla basla
Alt tonun cok acik olmadigi icin koyu kizil tonlari tercih etme

Sor canim ne olacak :))
Ilk defa duydum
Bi tanidigim boyanin icine sac kremi koyuyormus yumusacik oluyor diyo ama yapmadim ben
Bi kasik zeytin yagi bi kasikda hindistan cevizi yagi ekliyorum ben boyaya

Annekaz da görmüştüm bende boyaya başka bişeyler katıyordu.

Böyle bişey arıyorum bende alta zemin olsun diye ama zaten kızılım renk değişimi yapmıycam.

Ben istiyorumki aralara uçlara az daha açık renk olsun kendi kendime balyaj yapmak gibi nasıl olur acaba

anladim o zaman hemen ilk boyamanda o kadar goze carpan bi kizil olmaz bence acik kizillarla basla
Ama açık kızıl çabuk akar diyorlar? Koyudan başla diyorlar genelde. Öyle yapmıyım mı o zaman :))

Ama açık kızıl çabuk akar diyorlar? Koyudan başla diyorlar genelde. Öyle yapmıyım mı o zaman :))
Koyuda akiyo kizil her turlu akiyo:))
Ama ışıltım var diyo oralar güzel olabilir
Isiltilari acik sariysa balyaj gibi olur
Koyu olan saclari koyu isiltili yerleri acik olur oylede guzel olur
Ama istedigi renk cok koyu olmadigi icin acik boya dedim

Konuya ihtiyacım varmış baya :KK70:

Ya nettede okumuştum ben kızıl rengini tutturmak zor değil aslında baskın bir renk çok çok siyaha dönük bir saç değilse eğer genelde tutuyor.

Tutmazsa en fazla bi sonrakinde tutar. Cesur ol Chocolita Chocolita

:rolleyes:
Ama ışıltım var diyo oralar güzel olabilir
Benim ışıltım vaar
Konuya ihtiyacım varmış baya :KK70:

Ya nettede okumuştum ben kızıl rengini tutturmak zor değil aslında baskın bir renk çok çok siyaha dönük bir saç değilse eğer genelde tutuyor.

Tutmazsa en fazla bi sonrakinde tutar. Cesur ol Chocolita Chocolita
Ben bu gazla neler yapmam ki şimdi Bonus Bonus :))) Ayy ay hemen boyatasım var. İlk boyamı kuaförde yaptırayım diyorum. Sonra belki kendim boyarım :) @candy4 sen şu karışımdan bir daha bir bahsetsene bana canım? istediğin ton ne olursa olsun yoğun kızılla karıştır diyorsun. Bu karışıma başka neler koyuyordun? Açıcı ekliyor musun ?

:rolleyes:
Benim ışıltım vaar

Ben bu gazla neler yapmam ki şimdi Bonus Bonus :))) Ayy ay hemen boyatasım var. İlk boyamı kuaförde yaptırayım diyorum. Sonra belki kendim boyarım :) @candy4 sen şu karışımdan bir daha bir bahsetsene bana canım? istediğin ton ne olursa olsun yoğun kızılla karıştır diyorsun. Bu karışıma başka neler koyuyordun? Açıcı ekliyor musun ?

Gaza gelmek az kalır açma videoları falan izledim.
Kızıl saçlarımı çok az oranda açıcıyla ara ara açsam sonra boyasam olmaz mı? candy4 candy4

Aman yaaa terledikçe kafam kanıyor gibi akar şimdi bu sıcakta :KK42:
Aynen fena akacak :/ Bir şey dicem, sen kızıl saçında imaj değişikliği istiyorsun değil mi? O zaman yangın gibi yapsana saçını. Üstler koyu kırmızı uçlar ombre sarıya yakın bir kızıl ateş gibi

Eklentiler

• caç-model-2.jpg
    caç-model-2.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 60
Kınanın üstüne kızıl güzel tutuyor diyorsun? Hiç açıcı kullanmadan? Ama koyu renk saça kına yapınca sadece kızıl yansımalar bırakıyor çok bir fark olmuyor. Nasıl açıcısız tutuyor
Benim sacim kumral.cok koyu degildi. Belki ondan tutmuştur bilemihorum.Ama yillarca bu sekilde kullandim. Suan sacim mavi siyah. Ayni yontemle kizila donmegi dusunuyorum.

Annekaz da görmüştüm bende boyaya başka bişeyler katıyordu.

Böyle bişey arıyorum bende alta zemin olsun diye ama zaten kızılım renk değişimi yapmıycam.

Ben istiyorumki aralara uçlara az daha açık renk olsun kendi kendime balyaj yapmak gibi nasıl olur acaba
Sac siyaha boyanir aralara kizil balyaj atilirsa guzel oluyor ama diger turlu bir yerden sonra renk tonlari degisince sacma oluyor

X