Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saç

Eki Görüntüle 2283821
Arkadaslar ben bir arkadasin da uyarisiyla yukledigim kendi kızıl fotograflarimin silinmesini rica ettim mune'den. Normalde türbanlı oldugum için içime sinmedi işte :) bir hevesle yükleyivermiştim..

Ama bu fotografın aynısı oldu. Hatta görmeyen arkadaşlar için söylüyorum bu fotografın daha canlısı daha iç gıcıklayan vişnemsi güzel bir kızıl olduu :) Saçlarimla resmen aşk yaşıyorum. Bütün her şeyimi etkiledi. Duygularımı etkiledi, kendime bakışımı her şeyimi.. Kızıl saç benim tutkumdu. İlk kez istedigim şeyi kendimde gördüm. Tutkuma sahip oldum böyle aşırı doymuş ve doyamamış hissediyorum :)) nasıl anlatabilirim ki.. Kendime güvenim vardı ama 1500 özgüven arttı. Makyajsiz sabah o dağınık halde uyanmama rağmen cool bir görüntü var aynada. Çok seksi çok cesurr her anlamda korkusuz bir imaj.. Başından beri bu olmalıymış sanki. Bir daha kahverengiye assssla dönmek istemiyorum

Bu benim için bir aşk oldugundan böyle ballandıra ballandıra anlatmak istiyorum. Ve aşırı korumak istiyorum bu saçı.

Davines italyan markası bir şampuan. Kızıl saçlar için üretilmiş. 75 lira civari. Bu şampuanı deneyerek başlıyorum yarın elimde olacak. Saçımın geç akmasini sağlayarak saçımi yormadan bir yol izlicem. Zaman içinde geldigi şekli de anlatirim :)

Aşeriyorum ben yaa anlatışa bak :KK36::KK36:
Doymak yada doymamak...

Hangi renklerle böyle oldu bide uzunmu saçların 😍

Aşeriyorum ben yaa anlatışa bak :KK36::KK36:
Doymak yada doymamak...

Hangi renklerle böyle oldu bide uzunmu saçların 😍
Tesekkur ederiiiim 😍
Kuafor boyadi sacimi. Saclarim gogus ustunde omuzlarimdan azicik uzun :)) İki bucuk tup kullandi. Birini gorebildim, ask aleviydi. Ama saçıma bu vişneliği tonu veren başka bir boya daha kullandı naptıysam da söylemedi. Ama ben bulduuuum :)) dlr boya markası kullanıyordu instagram hesabından dlr nin kataloguna baktım. Boyanın adı "Lal" mış :) görür görmez tanıdım. Lal ve aşk alevi.

Ekledigin yeni rrsmdekinden bile guzel olmstu canim gercektennnn benimde kizil askimi alevleyip duruyosun kendmi frenliyorm ama

Chocolita Chocolita Kuzum sacindaki gelismelerden haberdar et. Sampuan bulabildin mi?
Benm sacim iyice sondu kahvemsi olmaya basladi tekrar boyamak zorundayim artik yipranmasindan korkmaya basladimm vallahi bikcak gibiyim kizildan

Chocolita Chocolita Kuzum sacindaki gelismelerden haberdar et. Sampuan bulabildin mi?
Benm sacim iyice sondu kahvemsi olmaya basladi tekrar boyamak zorundayim artik yipranmasindan korkmaya basladimm vallahi bikcak gibiyim kizildan
Canım ben davines kızıl saçlar için olan şampuanindan aldim. Bakiyim içinde kızıl pigmentler içeriyormuş.. İnternette fellik fellik yorum aradım davines markasıyla ilgili çok beğeni tavsye var kızıl saç için olan şampuanla ilgili bir yorum bulabildim, çok begenmiş tavsiye ediyordu. Saçinin akmasini geciktirmiş. Ben daha denemedim. Ben saçlarımı geç yıkıcam canım öyle baş edicem. Saçlarim ne zaman tam anlamıyla yaglandi o zaman o şampuanla bir kere şampuanlayarak denicem. Cuma boyattım saçlarımı bugün salı 5 gün olmuş..

Canım ben davines kızıl saçlar için olan şampuanindan aldim. Bakiyim içinde kızıl pigmentler içeriyormuş.. İnternette fellik fellik yorum aradım davines markasıyla ilgili çok beğeni tavsye var kızıl saç için olan şampuanla ilgili bir yorum bulabildim, çok begenmiş tavsiye ediyordu. Saçinin akmasini geciktirmiş. Ben daha denemedim. Ben saçlarımı geç yıkıcam canım öyle baş edicem. Saçlarim ne zaman tam anlamıyla yaglandi o zaman o şampuanla bir kere şampuanlayarak denicem. Cuma boyattım saçlarımı bugün salı 5 gün olmuş..
Bende petal fresh boyali saclar icin sampuani cok duydum onu deniycem cikinca ilk isim almak. sende onu dene bakalim hangimizinki iyi cikarsa haberlesip kullaniriz
Valla ben 2 gunde bir dus aliyorum cok yanlis yapiyorum ya artik bende 3 4 e cikarmaya calisicam
En azindan saclarimi yikamiycam
Bidaha ne zaman boyasam acaba baya sondu rengi en son boyamamin ustunden 1 ay olmadi ama

Kızılın akmamak gibi bir şansı yok canım malesef aktikcada bakır rengi alır .
Kızıl istiyorsan aylık boyamaya razı olacaksın .
Keske bakir olsa benimki kahverengi oluyo her ay boyayarakda mahvedicem saclarimi zaten cok kurumus
Ciddi bi bakim gerekiyo

Keske bakir olsa benimki kahverengi oluyo her ay boyayarakda mahvedicem saclarimi zaten cok kurumus
Ciddi bi bakim gerekiyo
Aynen öyle zemin koyu ise daha koyu bir renk çıkar alttan daha açık ise bakıra çalan renk olur aktıkça .
Yılan yağını tavsiye ederim saç bakımı için 😉

Bende petal fresh boyali saclar icin sampuani cok duydum onu deniycem cikinca ilk isim almak. sende onu dene bakalim hangimizinki iyi cikarsa haberlesip kullaniriz
Valla ben 2 gunde bir dus aliyorum cok yanlis yapiyorum ya artik bende 3 4 e cikarmaya calisicam
En azindan saclarimi yikamiycam
Bidaha ne zaman boyasam acaba baya sondu rengi en son boyamamin ustunden 1 ay olmadi ama
Tamam canim bir deneyelim bakalim haberlesiriz. Ben bayagi gozumu kararttim canim kirli saci temiz gostermek gibi seyler arastiriyorum. Ben bu saci gec akıtıcam. Bone takıp banyomu yapıyorum. Her ay saç boyanırsa yıpranır diye düşünüyorum. Dip boyasi neyse de, komple boya her ay hem bütçemi zorlar hem saçlari yorar.

Aynen öyle zemin koyu ise daha koyu bir renk çıkar alttan daha açık ise bakıra çalan renk olur aktıkça .
Yılan yağını tavsiye ederim saç bakımı için 😉
Yilan yagi acaba markette satilan kucuk kutular gercekmidir
Tamam canim bir deneyelim bakalim haberlesiriz. Ben bayagi gozumu kararttim canim kirli saci temiz gostermek gibi seyler arastiriyorum. Ben bu saci gec akıtıcam. Bone takıp banyomu yapıyorum. Her ay saç boyanırsa yıpranır diye düşünüyorum. Dip boyasi neyse de, komple boya her ay hem bütçemi zorlar hem saçlari yorar.
Kuru sampuan kullaniyorum ben sac kirliyken acil cikmam gerekince isimi goruyor artik daha sık kullanayimda en az 4 gunde bir yikayayim bari
Simdi sen terledikcede bonen esarbin mahvolucak aman dikkat et o kirmiziliklar tamamen cikmiyo
Benm sudyen kulplari terleynce kipkirmizi olmustu kaldi oyle :KK53:

Yilan yagi acaba markette satilan kucuk kutular gercekmidir

Kuru sampuan kullaniyorum ben sac kirliyken acil cikmam gerekince isimi goruyor artik daha sık kullanayimda en az 4 gunde bir yikayayim bari
Simdi sen terledikcede bonen esarbin mahvolucak aman dikkat et o kirmiziliklar tamamen cikmiyo
Benm sudyen kulplari terleynce kipkirmizi olmustu kaldi oyle :KK53:
Evettt sütyen kulplarım kan ağlıyo candy 😂 ama ne yalan soyliyim hosuma gidiyooo 😂 kırmızı ki akıyo yoksa akmazdı diyorum 😂😂 ay cekerim valla her turlu zorlugunu cekerim.. Beyaz giyemiyorum iste o sıkıntı
Bir şey sorcam kızıl geçen havluları ayrı mı atayım makinaya? O kızıllıklar her seye bulasir mi?

Evettt sütyen kulplarım kan ağlıyo candy 😂 ama ne yalan soyliyim hosuma gidiyooo 😂 kırmızı ki akıyo yoksa akmazdı diyorum 😂😂 ay cekerim valla her turlu zorlugunu cekerim.. Beyaz giyemiyorum iste o sıkıntı
Bir şey sorcam kızıl geçen havluları ayrı mı atayım makinaya? O kızıllıklar her seye bulasir mi?
Beyaz havlu kulln ondan daha kolay çıkar canım
Ay ben gencligimde çok.kullandim.bir kere beyaz montumla yağmura yakalandim bütün montum kırmızı olmuştu 😁😁

X