kızım oluyor ama beyninde 4 tane kist var çok üzgünüm

vallaha haklısın arkadaşım artık yaş kalmadı gözümde taktıklarımda önemli olsa bari inşallah bebeğimde iyi olucak sağol bitanem

canım inşallah hiç bir sorun kalmaz ve bebişin iyileşir çok üzüldüm Rabbim kandil gecesi seninbebişini ve tüm bebişleri korusun şifa versin inşallah

Geçmiş olsun canım.Dr önemli olmayabilir dediğine göre okadar önemli değil demek.İleriki kontrollerde daha net çıkar meydana.
connie_37.gif
Bu simi bebeğine abla yada abisi varmı bilmiyorum ama yada belki ilerde kardeşi olur onarı temsil etsin.
buda siz olun
connie_43.gif

bi uzman dr adı verdi bursa tıp fakültesinin hocasıymış kendimi sıkmamaya çalışıyorum ama birşeylerin yolunda gitmediğini farketti demek ki buna yolluyo dün bolbol dua ettim inşallah ALLAHdualarımı kabul eder

canım içini ferah tut kuzenimede böyle söylemişlerdi başka bi doktora gittik hiç bişeyi yok dedi..bebek 8 aya kadar gelişir ve bu aşamalarda beyinde iç organlarda bu tarz ufak kistler görünür ve kaybolur biz bunları hastalarımıza söyleme gereği bile duymayız demiştii..eminim seninkide böyledir..sen yinede kontrollerini eksik etme herşey gönlünce olsun canımm..a.s.

guzel arkadasim hic uzulme ben eminim cok saglikli bir bebisin olucak ben cok duydum oyle durumlarda olupta saglikli bir sekilde dunyaya gelen bebekler.sadece bolbol duat et ve kontrollerini aksatma canim.Allah yardimcin olsun canim.

canım cok geçmiş olsun..allah şifasını versin...yavrunuzu size bağıslasın

merhaba ertesigün bebeğinle ilgili bir gelişme var mı merak ettim biliyorsun ben de aynı sorunla karşı karşıyayım ilk öğrendiğim gün doktorla konuşmuş olmanın etkisiyle biraz rahattım ama ne bileyim günler geçtikçe acabalar kafamda daha net oluşmaya başladı doktorların seni ne şekilde yönlendirdiğini benimle de paylaşabilirsen çok sevinirim umarım bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız Allah'ım onları bize bağışlasın... :Saruboceq:

canım seni uzun zamandır takip ediyordum.bebegini oldugunu duyunca eşinle problemlerini bittigini görünce cok sevinmiştim.inşllah bunu da atlatacaksın güzelim.allah yardımcın olsun sagsaglim bebişini kucagına alömayı nasip etsin.dualarımız seninle

merhaba ertesigün bebeğinle ilgili bir gelişme var mı merak ettim biliyorsun ben de aynı sorunla karşı karşıyayım ilk öğrendiğim gün doktorla konuşmuş olmanın etkisiyle biraz rahattım ama ne bileyim günler geçtikçe acabalar kafamda daha net oluşmaya başladı doktorların seni ne şekilde yönlendirdiğini benimle de paylaşabilirsen çok sevinirim umarım bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız Allah'ım onları bize bağışlasın... :Saruboceq:

canım öncelikle sanada çok geçmiş olsun drum bana ilk söylediğinde bende şok oldum sonradan beni kendisi arayıp önemli birşey olmayacağını ve kafama takmamam gerektiğini söyledi 28,haftaya doğru kaybolabiliyormuş o yüzden beni bi uzmana yönlendirdi sadece içim rahat etsin diye bakalım pazartesi randevu alıcam dilerimki bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alırız canım birde çok strestende kaynaklanabiliyormuş içimizi hep ferah tutalım kendini üzme olurmu onlara hiçbirşey olmıyacak:1hug:

canım öncelikle sanada çok geçmiş olsun drum bana ilk söylediğinde bende şok oldum sonradan beni kendisi arayıp önemli birşey olmayacağını ve kafama takmamam gerektiğini söyledi 28,haftaya doğru kaybolabiliyormuş o yüzden beni bi uzmana yönlendirdi sadece içim rahat etsin diye bakalım pazartesi randevu alıcam dilerimki bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alırız canım birde çok strestende kaynaklanabiliyormuş içimizi hep ferah tutalım kendini üzme olurmu onlara hiçbirşey olmıyacak:1hug:

inşallah canım inşallah eğer bir gelişme olursa beni de bilgilendir lütfen sağlıklı günler ve ömür dilerim...:ecrin_bebek:

canım çokgeçmiş olsun.doktorların herşeyin iyisini bilir onlara güven.inşallah iyileşir sağsağlim gelir kızın.benimde kızım olucak.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.haberdar et bizi canım merak ederim.

çok geçmiş olsun ertesigün, kuzenimde de aynı sorun var. 16 mm, baya da büyükmüş dediğine göre. ama doktor ona da "geçer merak etme" demiş. tabi ki kontrol altında olmak şart her koşulda. bir çok bebekte oluyomuş. tekrar çok geçmiş olsun...

yarın doktoru arayıp randevu alıcam arkadaşlar inşallah yakın zamana gün verir hep beraber bütün meleklerimize dua edelim sağ salim kucaklarımızda olsunlar

yarın doktoru arayıp randevu alıcam arkadaşlar inşallah yakın zamana gün verir hep beraber bütün meleklerimize dua edelim sağ salim kucaklarımızda olsunlar

inşallah canım.bebeklerimiz sağsağlim dünyaya kucaklarımıza gelsinler inşallah.sende güzel haberler al canım inşallah.bizide haberdar et.duacınım gülüm.

merhaba aynı sorun benim bebeğimde de çıktı bi sorun yaşadınız mı çok korkuyorum yaşayan birinin fikrine çok ihtiyacım var

merhaba aynı sorun benim bebeğimde de çıktı bi sorun yaşadınız mı çok korkuyorum yaşayan birinin fikrine çok ihtiyacım var

merhaba canım diğer yorumları tam okumadım ama sizinkini şimdi okudum.Benim bir tanıdığım 19_20 haftalıkken dr bebeğin beyninde kist görmüş,genelde 30.haftaya kadar kaybolur demişti.Hatta birkere birlikte gittik dr çok rahat ve emin konuşuyordu,sonra dediği gibi de oldu.Çok şükür bişeyi kalmamıştı bebişin ve sağlıklı birşekilde doğdu.İnşallah sizinki de öyle olur,ben bir sorun çıkmayacaktır diye tahmin ediyorum.Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.

Son düzenleme:
merhaba canım diğer yorumları tam okumadım ama sizinkini şimdi okudum.Benim bir tanıdığım 19_20 haftalıkken dr bebeğin beyninde kist görmüş,genelde 30.haftaya kadar kaybolur demişti.Hatta birkere birlikte gittik dr çok rahat ve emin konuşuyordu,sonra dediği gibi de oldu.Çok şükür bişeyi kalmamıştı bebişin ve sağlıklı birşekilde doğdu.İnşallah sizinki de öyle olur,ben bir sorun çıkmayacaktır diye tahmin ediyorum.Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.

amin benmde doktorumda aynı şeyleri söyledi ama kalbim bi türlü susmuyo işte çok teşekkür ederim bilgi için

amin benmde doktorumda aynı şeyleri söyledi ama kalbim bi türlü susmuyo işte çok teşekkür ederim bilgi için

içini ferah tut canım,inşallah Allah ın izniyle senin bebeğindeki de kaybolacak,genelde öyle oluyormuş ve bu dediğim kişi gördüğüm kadarıyla gayet rahattı.Belki de dr rahat ve emin göründüğü içindi..

"Ve zamanı geldiğinde Rabbin sana (kalbinden geçeni)bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak."(Duha Süresi-5)

Allah yardimciniz olsun canım umarım bebisin bir an önce sağlığına kavuşur.Allah büyüktür,dert ondansa dermanda ondan.dualarimiz seninle..

"Ve zamanı geldiğinde Rabbin sana (kalbinden geçeni)bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak."(Duha Süresi-5)

Allah yardimciniz olsun canım umarım bebisin bir an önce sağlığına kavuşur.Allah büyüktür,dert ondansa dermanda ondan.dualarimiz seninle..

allah razı olsun aminnn

X