Saçma sapan olay

Kızlar son durumu yazmak istedim,

Arkadaşıma sordurdum, dedim ki rica etsem diğerlerine sorar mısın acaba , herkes bende değil bende değil demiş. En sonunda tuttum müdüre mesaj attım ceketim vardı ofiste almaya geleceğim diye. O da kontrol ediyor ve ceketin orada olmadığını söylüyor arkadaşlara diyorum ya orayı sadece 4 kişi kullanıyor ki birinden adım gibi eminim güvenilir insandır, diğer üçü ise; biriyle bedenlerimiz farklı, diğeri de yapacak birisi asla değil. öteki yalanını yakaladığım dediğim kız, en son gelmiş ofise demiş ki aa evet ceket bende yaaaa, ben giymiştim dee getirmeyi unutmuşum yaaaa… neyse bir şey demiyorum. Döndü eşyam sonuçta ama nasıl giyersin ya sana ait olmayan bir şeyi ya çok öfkelendim ve diğer arkadaşım da ondan şüphelenmişti… neyse mübarek gün şükür…

Ceket meselesi değil de, ayıp yani küs değiliz sonuçta sormadan etmeden nasıl atarsınız veya giyersiniz allahım ne insanlar var ama kabul ediyorum ama keşke unutmasaydım ama insanlık halidir hata ettim.

Madem öyle insanlardı neden bıraktınız ve almak için ertelediniz
Çünkü ramazan girdi araya gidemedim bir türlü ve ofise girmek istemedim arkadaşımın shiftleriyle de uyuşmadı oraya gittiğimde alamadım. arkadaşım orada ona güvendim bir de ben böyle alıp giyeceklerini veya atacaklarını düşünmedim ki, nerden bilebilirim ki siz de yani ne saçma hırsıza kızmıyorsunuz da bağcıyı dövüyorsunuz gibi bişey oldu

Çünkü ramazan girdi araya gidemedim bir türlü ve ofise girmek istemedim arkadaşımın shiftleriyle de uyuşmadı oraya gittiğimde alamadım. arkadaşım orada ona güvendim bir de ben böyle alıp giyeceklerini veya atacaklarını düşünmedim ki, nerden bilebilirim ki siz de yani ne saçma hırsıza kızmıyorsunuz da bağcıyı dövüyorsunuz gibi bişey oldu
Saçma gelen bu kadar önemliyse ceketiniz almaya gidemiyorsanız bile o güvendiğiniz arkadaşınıza diyebilirdiniz sen al güvenli bir yere koy felan diye

Saçma gelen bu kadar önemliyse ceketiniz almaya gidemiyorsanız bile o güvendiğiniz arkadaşınıza diyebilirdiniz sen al güvenli bir yere koy felan diye
Evet ama anlamadığınız kısım şu, ikimiz de düşünemedik hani birisi bişey yapar bilmem yalanını yakalarsınız güvenmezsiniz ama böyle daha da kötü bir şeyi kondurmazsınız ya. Mesela düşünmezdim hem beni sevmiyor hem de tutucak da benim ceketimi alıp götürcek bunu da kondurmazsın hani insana. Orada durur dedim napcaklar ceketi hani diye düşündüm.
Ve şuna güvendim 4 kişi kullanıyor orayı dedim ya , kimin ne aldığı belli olur ve diğer işten ayrılan arkadaşınki aylarcaaa durdu hiçbir şey olmadı ne kimse aldı giydi, ne de atılma muhabbeti oldu. Kız 8-9 ayın sonunda yolu düştü geldi aldı.
Çok değerli olduğundan değil ama ayıp bir şey, kimsenin üstüne vazife değil ki atmak yada satmak.

Kızlar son durumu yazmak istedim,

Arkadaşıma sordurdum, dedim ki rica etsem diğerlerine sorar mısın acaba , herkes bende değil bende değil demiş. En sonunda tuttum müdüre mesaj attım ceketim vardı ofiste almaya geleceğim diye. O da kontrol ediyor ve ceketin orada olmadığını söylüyor arkadaşlara diyorum ya orayı sadece 4 kişi kullanıyor ki birinden adım gibi eminim güvenilir insandır, diğer üçü ise; biriyle bedenlerimiz farklı, diğeri de yapacak birisi asla değil. öteki yalanını yakaladığım dediğim kız, en son gelmiş ofise demiş ki aa evet ceket bende yaaaa, ben giymiştim dee getirmeyi unutmuşum yaaaa… neyse bir şey demiyorum. Döndü eşyam sonuçta ama nasıl giyersin ya sana ait olmayan bir şeyi ya çok öfkelendim ve diğer arkadaşım da ondan şüphelenmişti… neyse mübarek gün şükür…
Ofiste güvenlik kamerası var mı ?

Yukarı yazdım almış birisi giymiş ve giyiyormuş. Getirmeyi unuttum demiş, bir de güya benden pek haz etmez.
Bir süre iznim olmadan giymişsin de baya kirlenmiş, temizletmeye vereceğim. Kuru temizleme parasını atar mısın canım deyip iban atın 😄 Bir daha görmeyeceğiniz insanlarsa eğer. Atmazsanız da iki çift laf söylemiş olursunuz diye düşündüm

Bir süre iznim olmadan giymişsin de baya kirlenmiş, temizletmeye vereceğim. Kuru temizleme parasını atar mısın canım deyip iban atın 😄 Bir daha görmeyeceğiniz insanlarsa eğer. Atmazsanız da iki çift laf söylemiş olursunuz diye düşündüm
Asla ve asla muhattap olmam. Ne gurursuzluk ya her gün benle tartışıyordu uğraşıyordu benimle, ceketimi giyip gezmiş benim olduğunu da biliyor + önce diğer kızlar aaa bilmiyoruz görmedik demişler hatta biri demiş ki kızların alacağını sanmıyorum sonra bu kız ceketi verirken demiş ki kızlar mesaj attı da getirdim. Onda olduğunu biliyorlarmış

Asla ve asla muhattap olmam. Ne gurursuzluk ya her gün benle tartışıyordu uğraşıyordu benimle, ceketimi giyip gezmiş benim olduğunu da biliyor + önce diğer kızlar aaa bilmiyoruz görmedik demişler hatta biri demiş ki kızların alacağını sanmıyorum sonra bu kız ceketi verirken demiş ki kızlar mesaj attı da getirdim. Onda olduğunu biliyorlarmış
Herkes biliyormuş yani. Ay ne değişik insanlar var. Ne bileyim laf sokacak bir mesaj atın izinsiz alacak kadar çok beğendiysen söyleseydin arada giymene izin verirdim gibi. Ama hiç muhattap olmamak daha iyi siz de haklısınız. Normal biri alsa ben pek takmazdım da sizinle tartışan birinin alması yüzsüzce çok sinir bozucu

ben senin yerinde olsam ofise gider ceketi sorardım
bi de güzel kavga çıkarır ağzıma geleni sayar içimdeki tüm pisliği öfkeyi oraya bi güzel akıtırdım :KK53:
şermiiin niye beğenmedim attın konu sahibinin iş arkadaşları tam saç baş yolmalık :KK11:
üstelik iş yeri kızın parasının üstüne falan yatmıştı en son
deli deliyi görünce sopasını saklarmış bazı insanlar sadece bu dilden anlar Z zxshermine

şermiiin niye beğenmedim attın konu sahibinin iş arkadaşları tam saç baş yolmalık :KK11:
üstelik iş yeri kızın parasının üstüne falan yatmıştı en son
deli deliyi görünce sopasını saklarmış bazı insanlar sadece bu dilden anlar Z zxshermine

Gerçekte ne yaşandığını bilmiyoruz. İşten ayrılan çalışanın eşyalarını uzun süre ofiste bırakması kişisel sorunudur. Eşyalarını makul süre içinde almayanların eşyalarının atıldığı iş yerleri de mevcut.

Normal şartlar altında işten ayrılan bir çalışan; eski iş yerine giderek, çalışma alanına giremez.

Siz konu sahibine ofise gidip, bir de kavga çıkarmasını öneriyorsunuz. 😒

X