Saçma sapan olay

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
1.789
2.858
Günaydın

Yakın bir zamanda işten ayrıldım, ve sevdiğim bir ceketimi ofiste unuttum. kötü bir süreçten geçtiğim için de gidip alamadım. Ayrıca ramazan vs derken erteledim yaklaşık 3 hafta oldu. Bir de diğer bir ayrılan personel arkadaşımızın eşyaları tam 9 ay kaldı ofiste, hiçbir şey olmadı sakladık, güvenli ortam ve arkadaşım orada diye rahat davrandım kim ne yapacak diye, şimdi arkadaşıma söyledim ceketimi alacağımı, bulamadığını yok olduğunu söylüyor şok oldum. Ofiste, ofis personelinden başka birinin bir şey alma gibi bir durumu olamaz. Eşyalarımız farklı bir yerde duruyor. Ofiste çalışan kişi sayısı 4 ve hepsi kadın. Ve Allah affetsin birine de hiç güvenmiyorum , doğru konuşmadığı zamanları yakalamışlığım vardır ama kendine ait olmayan bir şeyi de alacağını düşünmek istemiyorum. Kondurmak istemiyorum ama saçma sapan bir şey değil mi? Ya ne yapacaksın sana ait olmayan eşyayı

Çok sinirli ve öfkeliyim ne yapacağımı bilemedim bu öfkeyle yanlış bir şey de yapmak istemiyorum, size sormak istedim yani şu durumda hiçbir şey yapamayacağım belli göz göre göre gitti diğer kızın eşyaları aylarca durdu ayaklabıları pantolonları benim bir tane ceket puf oldu çok üzgünüm

Güncelleme: kısa güncelleme yapayım ceketi hoşlanmadığım kız almış, bana sormadan etmeden giyiyormuş getirmeyi unutmuş, diğerleri de görmedik duymadık bilmiyoruz kimse de almamıştır demişler, buna rağmen kız ceketi verirken kızlar haber verdi de getirdim giyiyordum unutmuşum demiş… yani herkes onun aldığını biliyormuş getir diye haber etmişler.

Son düzenleme:
Yapacak bir seyiniz yok gibi. Belli ki birinin hosuna gitti ceketiniz. Maksimum oraya gidip kontrol edebilirsiniz.
Evet yapacak bir şey yok alan aldım demez sadece çok üzgünüm ama hoşuna gitti diye kendinin olmayan bir şeyi alması saçmalık, 9 ay başkasına ait eşyalara baktık yani kontrol ettik ayıptır

Alan aldım demez ya hiç mi hiç sanmıyorum , zaten 4 kişi çalışıyor , konuşmuyorum birisi hariç kimseyle inanılmaz üzüldüm ya
Oyle ama yine de bi sonuc cikabilir konusmasaniz da ortaya atmis olursunuz.
Bende bi kere aile icinde boyle bi durum yasadim ☺️ sonradan aaa burda unutmussun evi toparlarken bulduk deyip cikarip verdiler esyami zan altinda kalmamak icin

Oyle ama yine de bi sonuc cikabilir konusmasaniz da ortaya atmis olursunuz.
Bende bi kere aile icinde boyle bi durum yasadim ☺️ sonradan aaa burda unutmussun evi toparlarken bulduk deyip cikarip verdiler esyami zan altinda kalmamak icin
Ama bu durum farklı, alsa iş dışında giyse kim görecek ki o sebeple alanın aldım diyeceğine hiç inanmıyorum verecek olsa almazdı aaa biz görmedik diyecekler. E siz görmediyseniz ve ben almadıysam nasıl puff oldu🥺

Ama bu durum farklı, alsa iş dışında giyse kim görecek ki o sebeple alanın aldım diyeceğine hiç inanmıyorum verecek olsa almazdı aaa biz görmedik diyecekler. E siz görmediyseniz ve ben almadıysam nasıl puff oldu🥺
Elbette ki. Ama bu durumda yapilacak baska birsey yok.

Sıfır hiç kullanılmamış mis gibi marka ceket neden çöpe bassınlar? Satsalar para eder?
Sifir hic kullanilmamis marka ceketini unutan leylaya gicik olan biri hirsiz damgasi da yememek adina catttt diye cope basar. Bir de allah askina kac para eder cok merak ettim 🤣🤣🤣

X