Kizimin kıskançlıktan saçı döküldü

Arkadaşlara katılıyorum kendi koparıyor hatta yiyor bile olabilir. Dikkatlice gözlemleyip uzmanla görüşmenizde fayda var tabi yanı sıra kan değerlerine de baktırın. Mümkün olduğunca kardeşi olmadan dönemki ortamı ona sağlamaya çalışıp onu dinleyip anlayın. Size destek verebilecek birilerinden yardım alıp beraber eskiden yaptığınız şeyleri ikiniz bir yapın kardeşi olmadan birebir onunla ilgi.

3 yaşındaki kızımın kardeşi olunca saçı döküldü üstü baya açıldı bu durumu yaşayan var mi
Benim kuzenim yaşadı benzer durumu kendi koparıyordu hatta tuvalet alışkanlığını bile bıraktı beslenmek istiyordu kardeşi gibi altına yaptı sürekli , imkanınız varsa pedagog ile görüşün derim

Arkadaşlara katılıyorum kendi koparıyor hatta yiyor bile olabilir. Dikkatlice gözlemleyip uzmanla görüşmenizde fayda var tabi yanı sıra kan değerlerine de baktırın. Mümkün olduğunca kardeşi olmadan dönemki ortamı ona sağlamaya çalışıp onu dinleyip anlayın. Size destek verebilecek birilerinden yardım alıp beraber eskiden yaptığınız şeyleri ikiniz bir yapın kardeşi olmadan birebir onunla ilgi.
Kardeşinden önce birsey yoktu kendi de koparmıyor kan değerleri çok iyi uzman çocuğa zarar vermeyip kendi içine attığı için dedi gerçekten de hiç zarar vermedi ayrıca hiç dönüp bakmaz Kardeşine kreste kızımla aynı bir çocuk daha var erkek o da konuşmayı bırakmış sürekli kendini yere atıp bağırıyor

Arkadaşlar pedagog cildiye çocuk sağlığı uzmanı hepsine gittik kan değerleri çok iyi sadece stres kardeşine zarar verseydi böyle olmaz dediler o hiç zarar vermwdi dönüp bakmıyor bile içine atmış hatta eğer ilginiz varsa yeni alman tibbi Barış muslu gibi kişileri takip ediyorum travma temizliği için onlarda ayrılık çatışması dediler onun için travma temizliği yapmaya calisiyurum

Aranızda bu durumu yaşayan yada duyan var mı diye sordum tabiki önceliğim uzman yardimi hepsinide yaptım hatta iki adet losyon verdi doktor onu kullanıyorum çinko d vitamini de var

Kardeşinden önce birsey yoktu kendi de koparmıyor kan değerleri çok iyi uzman çocuğa zarar vermeyip kendi içine attığı için dedi gerçekten de hiç zarar vermedi ayrıca hiç dönüp bakmaz Kardeşine kreste kızımla aynı bir çocuk daha var erkek o da konuşmayı bırakmış sürekli kendini yere atıp bağırıyor
Kızınız mı kendini sürekli yere atıp bağırıyor? Bu durumda duyulmak istiyor anladığım kadarıyla. İçine kapanık ve duygularını ifade edemeyen çekingen bir çocuk mudur? Yoksa kardeş haberi sizin gebeliğiniz ve doğum süreci ve sonrasındaki yaklaşımlarınız kaynaklı bir sessizleşme midir?

Kızınız mı kendini sürekli yere atıp bağırıyor? Bu durumda duyulmak istiyor anladığım kadarıyla. İçine kapanık ve duygularını ifade edemeyen çekingen bir çocuk mudur? Yoksa kardeş haberi sizin gebeliğiniz ve doğum süreci ve sonrasındaki yaklaşımlarınız kaynaklı bir sessizleşme midir?
Hayır kızının saci dökülmüş.
Kendini yere atan kresteki arkadaşı

Arkadaşımın 10 yaşındaki kizininda kuzeni olunca saçkran oldu.
Doktor kıskançlıktan dedi. Başta saçları sonra kirpikleri döküldü. Ankara'da yasiyorsanjz lokman hekim Hastanesi'ne gittiler orda bı dr gördü. Çok faydasını gördük dediler ama hala kası Yok çocuğun. Ben üzmek için sormuyorum şuan durumu nasıl diye.
Geçmiş olsun.

Kizim değil sınıfındaki bir çocuk benim kızımın sadece saçı döküldü

Arkadaşımın 10 yaşındaki kizininda kuzeni olunca saçkran oldu.
Doktor kıskançlıktan dedi. Başta saçları sonra kirpikleri döküldü. Ankara'da yasiyorsanjz lokman hekim Hastanesi'ne gittiler orda bı dr gördü. Çok faydasını gördük dediler ama hala kası Yok çocuğun. Ben üzmek için sormuyorum şuan durumu nasıl diye.
Geçmiş olsun.
Niğde de oturuyoruz rica ederim ilk defa böyle birsey başıma geldi çok şükür başka bir rahatsızlıkta olabilirdi doktor saçı çıkar tekrar dedi biraz evden uzaklaşsin kafası dağılsın diye kreşe yazdırdım arkadaşları var oyuncaklar ile oynuyorlar onun için iyi oldu

X