Kızlar 5 günde 5 kilo diyeti ile hep birlikte zayıflayalım.

aslına bakarsanız ilk okuduğumda liste pek makul gelmedi, sağlıksız buldum açıkcası:18: ama kilo vermek için gözümü kararttım ve bugün 64.1 kg ile başladım. bakalım etkisini görecek miyim... herkese başarılar diliyorum:124:

Kızlar kilomveren oldum u? Olduysa kaç günde kaç kilo verdiniz ? Bende başlamak istiyorum

Son düzenleme:
Merhaba aranıza yeni katıldım. Şimdiye kadar okumakla yetinmistim. Bu diyete bugun 2. defa basladim. Gecen hafta 3.5 4 kilo verdim hemde kacamaklarla
Bu gun sabah 87.200 le yine basladim. Kiloma sebep 6.5 aylik kizim

Herkes başlamış ama sonucu söyleyen yok.esas önemli olan diyetin sonucu!!!! Kilo verildi mi, bir rahatsızlık yaşandı mı vs vs vs...:26:

aslına bakarsanız ilk okuduğumda liste pek makul gelmedi, sağlıksız buldum açıkcası:18: ama kilo vermek için gözümü kararttım ve bugün 64.1 kg ile başladım. bakalım etkisini görecek miyim... herkese başarılar diliyorum:124:

bende bgn başladım ilk patatesim bitii sonuçları mutlaka paylaşırım kızlar.... :KK54:

bende başlıyorum bugün bu diyete ama kaç kilo olduğumu bilmiyorum :KK70: içine giremediğim bir pantolonumu baz alarak size sonuçları söylerim :KK9: artık girebiliyorum o pantolonaaa diye yazarım buraya inşallah :KK1:

ikinci gün benim migrenimi azdırdı kızlar çok ama çok kötü oldum bıraktım:KK5:

Bende bu diyete dün sabah 66.1 ile başladım dün 5 patates 4 bardak Yeşilçay ve 3 litre su içtim ve bu sabah tartildigimda 63.7 kilo geldim inanamadım tartiya 5 kere inip çıktım ama sonuç hep aynıydı sanırım benim metabolizma çok hızlı diyetten gayet memnunum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba
Ben bu diyete dün başladım son aylarda evde oldugum için hareketsiz kaldım ve bir senede 3,900 yani 4 kilo almışım diyebiliriz . Dün tartıldım 59.900 olmuşum. Yartıldıgımda akşam üzeriydi ve ben 3lt su içmiştim. Olsun ben tarıya göre hesaplıycam .
En az 8 kilo vermem lazım.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Merhaba
Ben bu diyete dün başladım son aylarda evde oldugum için hareketsiz kaldım ve bir senede 3,900 yani 4 kilo almışım diyebiliriz . Dün tartıldım 59.900 olmuşum. Yartıldıgımda akşam üzeriydi ve ben 3lt su içmiştim. Olsun ben tarıya göre hesaplıycam .
En az 8 kilo vermem lazım.

Dün sabah uyandım ve başladım patateslerimi haşladım baharatladım yedim . Öğle de maydonozlu kekikli karabiberli limonlu yedim . Akşamda baharatlı dereotlu limonlu yedim tuz yok yağ yok . Arada çaylar içtim limonlu zencefil , taze nane limon çayı, yeşil çay limonlu akşam içtim . Her zamanki gibi sabah kahvemi içtim . Sabahları plates yapıyorum 20 dak falan . Gece 12 de yatmıştım ve bir ateş bastı terlemeye ve titremeye başladım . Hemen kalktım sabah için için hazırladığım havuç kırmızı lahana kereviz limonladım doyana kadar yedim sakinleştim :)

Dün sabah uyandım ve başladım patateslerimi haşladım baharatladım yedim . Öğle de maydonozlu kekikli karabiberli limonlu yedim . Akşamda baharatlı dereotlu limonlu yedim tuz yok yağ yok . Arada çaylar içtim limonlu zencefil , taze nane limon çayı, yeşil çay limonlu akşam içtim . Her zamanki gibi sabah kahvemi içtim . Sabahları plates yapıyorum 20 dak falan . Gece 12 de yatmıştım ve bir ateş bastı terlemeye ve titremeye başladım . Hemen kalktım sabah için için hazırladığım havuç kırmızı lahana kereviz limonladım doyana kadar yedim sakinleştim :)

Bugün sebze günüm dün alış verişte domatesimi salatalıgımı Unutmuşum kasada :) neyseki kırmızı sarı yeşil biber dereotu maydonozum vardı sıktım limonu yedim bir bardakta yeşil çay limonlu içtim . Bu arada en az 2 lt su içiyorum . Şimdi kahve içicem gelişmeleri yazıcam .
Pes etmek yok eşimde cesaretlendiriyor .

bende başlıyorum bugün bu diyete ama kaç kilo olduğumu bilmiyorum :KK70: içine giremediğim bir pantolonumu baz alarak size sonuçları söylerim :KK9: artık girebiliyorum o pantolonaaa diye yazarım buraya inşallah :KK1:

Iyi geceler
Ben bu diyete başlayalı 3 gün oldu
Sizde başlamışsınız devam ettiniz mi kilo verdiniz mi

Diyetin 3. Günündeyim
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397862198.040629.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397862217.494849.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397862235.989472.jpg
59.900 le başladım bugün 58.300
Yarın meyve günüm meyve beni çok acıktırıyor bilmiyorum nasıl olacak bakalım
Bu akşam eşime irmik helvası yapmıştım dayanamadım biraz yedim yani çok güzeldi :) sonra pişman oldum tabi . Neyse ki 5 kilo vermek bana iyi gelir amacım 8 kilo hayırlısı

Iyi geceler
Ben bu diyete başlayalı 3 gün oldu
Sizde başlamışsınız devam ettiniz mi kilo verdiniz mi

merhaba, ben öğrenciyim ve diyeti 5 gün yaptım sadece ve ilk 3 günü hariç tam anlamıyla uygulayamadım. sabahtan akşama kadar okulda olduğum için ister istemez yemekhaneden ya da kantinden yedim :26: ama şunu söylemeliyim buna rağman 2 kilo verdim ben. şu an sadece basen ve kalça için spor yapıyorum ve kendimce yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum o kadar. :KK53:

Merhaba
Gelişmeleri belirteyim pazar günü diyetimin 1 haftası bitti.
1,300 vermişim meyve günümde tartışmıştım
Pazartesi salı. Mola günümdü yinede dikkat ettim şuan diyete devam etmiyorum . Hergün ayrı şeyler yiyorum yine yagsız tuzsuz . Mesela bulgur haşladım baharatlı yedim . $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398262471.474040.jpg
Yanında naneli maydonozlu tuzsuz ayran muhteşem bişey . Yine sebze yeşil elma yeşil çay maydonoz limon kürü. Sabah bir dilim kepekli ekmek domates salatalık falan
Ben dikkat ederek bugün tartıldım 1 kilo daha vermişim :) 57.300 olmuşum.

ben bu diyeti geçen sene yapmıştım 3 kez, 5 kilo değil ama 3 kilo verdim hepsindede hatta abim inanmamıştı bu hafta yap ben gelip tartacam seni demişti iddaya girmiştik inanamamıştı :KK9::KK9: size tavsiyem bu diyeti uygularken muhakkak yeşil çayda için direk yağlardan gidiyor giden....

X