Kızlar 5 günde 5 kilo diyeti ile hep birlikte zayıflayalım.

Diyetin 3. Günündeyim
Eki Görüntüle 1077258 Eki Görüntüle 1077259 Eki Görüntüle 1077260
59.900 le başladım bugün 58.300
Yarın meyve günüm meyve beni çok acıktırıyor bilmiyorum nasıl olacak bakalım
Bu akşam eşime irmik helvası yapmıştım dayanamadım biraz yedim yani çok güzeldi :) sonra pişman oldum tabi . Neyse ki 5 kilo vermek bana iyi gelir amacım 8 kilo hayırlısı

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Selam yemekler güzel görünüyor nasıl yaptın ben de bugün başladım patates günündeyim haşlanmış patates yedim 2 tane üzerine nane kırmızı biber filan ektim ama sebze günü ne yapıcam bilmiyorum sadece salata yemeyi düşünüyorum

Brokoli yiyebilirsin buharda haşlayıp
Ben sebze soteledim .
Yemekler tamamen benim uydurmalarım oluyor bugün öğlen bunu yedim $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398352094.075803.jpg ben bu hafta bu diyeti sırasıyla uygulamıyorum ama aynı şekil dikkat ediyorum

Selam yemekler güzel görünüyor nasıl yaptın ben de bugün başladım patates günündeyim haşlanmış patates yedim 2 tane üzerine nane kırmızı biber filan ektim ama sebze günü ne yapıcam bilmiyorum sadece salata yemeyi düşünüyorum

Merhaba
Nasıl gidiyor diyet devam mı ?
Ben bu diyeti bir hafta yaptım . Ve bu hafta sadece dikkat ediyorum aynı şekilde yemeye ama listeye uygun degil. Pazartesi tekrar başlıycam. Yarın tartılıcam bakalım bu hafta vermişmiyim . İlk defa diyet uyguluyorum şimdiye kadar hiç diyet yapmamıştım hoşuma gitti :)

Merhaba
Nasıl gidiyor diyet devam mı ?
Ben bu diyeti bir hafta yaptım . Ve bu hafta sadece dikkat ediyorum aynı şekilde yemeye ama listeye uygun degil. Pazartesi tekrar başlıycam. Yarın tartılıcam bakalım bu hafta vermişmiyim . İlk defa diyet uyguluyorum şimdiye kadar hiç diyet yapmamıştım hoşuma gitti :)

Benim iyi gidiyor zorlanmıyorum patates beni zorlamıştı sadece kilomu ölçmedim hiç ama herkes süzülmüşsün diyor :KK70: hadi hayırlısı
Ben de önümüzdeki yaz boyunca devam ettircem bu şekilde tuzlu yesem bile porsiyonları çok az tutacağım

Son düzenleme:
Benim iyi gidiyor zorlanmıyorum patates beni zorlamıştı sadece kilomu ölçmedim hiç ama herkes süzülmüşsün diyor :KK70: hadi hayırlısı
Ben de önümüzdeki yaz boyunca devam ettircem bu şekilde tuzlu yesem bile porsiyonları çok az tutacağım

Ben meyve gününde zorlandım meyve beni daha çok acıktırıyor . Meyve şeker sonuçta yeşil elma armut üzüm yedim bayılmayayım diye :)

BEN cesaretimi toplayip bismillah diyerekten bugun basladim simdiye kadar 1 patates yedim 1 bardak yesil cay ictim simdilik sorun yok hergun neler yaptigimi yazicam umarim 4 kilo gider:18:

Biz pazartesiden itibaren arkadaşlarla bu diyet listesini uygulamaya başlayacağız :)) bize katılmak isteyen varsa buyursun gelsin (sakın reklam falan yaptığımı düşünmeyin )

İlk:1 su bardağının içine 2 tatlı kaşığı elma ya da üzüm sirkesi ve su koyup için.

Kahvaltı:1dilim yarım yağlı beyaz peynir,5zeytin,Domates-salatalık-dereotu ,1 bardak tarçınlı ılık süt,1 adet tam buğday ekmeği.

Ara:1 bardak yeşilçay ve 2 grisini
Öğle:tavuk göğüsü ve bol yeşillikli salata ve 1 adet çavdar ekmeği.

Ara:1 adet elma ve 1 bardak ayran

Akşam:susuz sebze yemeği,4 yemek kaşığı bulgur pilavı ve ayran(nane ve kırmızı pul biberli),1 dilim tam buğday ekmeği.

Ara:4 yemek kaşığı yoğurt ve bir avuç leblebi

1 ay boyunca uygulanacak,yazmak isteyenler kilosunu da yazabilirler 😊😉 hadi kızlar fit olmaya 😉

iPhone 'dan Kadınlar Kulübü aracığılı ile gönderildi.

Son düzenleme:
Merhaba
Ben bugün tekrar başladım bu diyete
Bol ödüllü bir pazardan sonra

ben de başlamak istiyorum ama dayanamam diye de korkuyorum. 3 kilo fazlam var, ekstra 2-3 kilo da versem super olur gibi kendimi kandiriyim :)

yarin bu diyete basliyorum bes gunun sonunda size sonucu bildiririm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bu diyeti uyguluyorum bu ikinci haftam geçen hafta üç buçuk kilo verdim hafta sonu 500 gramını aldım tabi bu çok normal. Cok memnunum bu diyetten son gaz devam :)) Zaten son 3-4 kilom kaldı. Bir aydır farklı diyetler sonucunda 10 kilo verdim ama en hızlı sonucu verdiren bu oldu :KK66:))

Bende bu diyeti uyguluyorum bu ikinci haftam geçen hafta üç buçuk kilo verdim hafta sonu 500 gramını aldım tabi bu çok normal. Cok memnunum bu diyetten son gaz devam :)) Zaten son 3-4 kilom kaldı. Bir aydır farklı diyetler sonucunda 10 kilo verdim ama en hızlı sonucu verdiren bu oldu :KK66:))

Merhaba ben de bugün başladım diyete ve patates günü olduğu için zorlanıyorum çeşit olarak neler yaptın ? ben haşladım ve ezdim ama kesiyor bir saatten sonra

Ben başlayıp dogruyorum üstüne biraz baharat bazen sade yiyorum benim tek zorlandığım yumurta oldu :)

Bu biraz benim lisedeyken kilolu olmamama ragmen havalilik olsun diye (!) yaptığım diyete benziyor. 6 günde 6 kilo.

1. Gün:
Sadece elma
2. Gün:
Sadece havuç
3. Gün:
Sadece yoğurt
4 Gün:
Sadece yumurta
5. Gün:
Sadece haşlanmış patates
6. Gün:
Sadece haşlanmış tavuk

Ben bunu 3 gun yapabilmistim. 4. gün sabah uyandığımda başım dönüyordu, oysa 3. gün yoğurt yerken ne kolay diyetmiş bu demiştim. Ama içten ice beni halsiz birakmis, farkinda olmamisim. Sonra 4. gun yumurtami da yemistim ama ekmek falan da yiyerek diyeti bozup tövbe etmiştim. Sonuc olarak 3 günde 4 kilo vermiştim, orası ayrı. Ve ek olarak havuctan baygınlık gecirmistim. Sirf citir citir havuc yemekten canım sıkılınca haslayip da yemiştim. Hala ara ara haslanmis havucun keskin kokusunu aldigimda bu gunler aklima gelir. Gerci iyi oldu bir nevi, çünkü zaten havuc cok yenmemesi gereken bir sey, ozellikle haslaninca glisemik indeksi tavan yapiyor.
Spor salonuna gittigim bir donemde bu rejimi kilo vermek isteyen birisine tavsiye etmistim. Kisi biraz fazla kiloluydu. 6 gunun hepsine de dayanmisti, hatta bütün gunleri cok sevdigini soyluyordu. 6 kilo vermisti gercekten. Hafta sonunda tarti kontrolu zamaninda spor hocasi "iste azmin sonucu. Siz de arkadasinizi örnek alın. Bakin sporla nasil zayiflamis" demisti. Halbu ki boyle tehlikeli bir diyet yaptigini bilse cumleleri nasil olurdu bilemiyorum. Tabii o anda goz kirpismalar, kikirdasmalar falan... Komik. ^^

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba bende bu diyete 75 kiloyken basladm ve 1 hafta.sonunda 70 kiloya ulasmisdim. Inanin belim o kadar cok incelmisdi ki cokmusdu bildiginiz iceri. Cok su iciyordum . Tabi birakdm bu diyeti gene 75 kiloyum suan.163 boyum var ve bu pazar gunu baslicam diyete tekrar. Gelin birlikde motive edelm brbrmizi.

X