Kızlar acil yardım (böcek)

elifselendemir

Aptal erkekler
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2023
486
931
Kızlar bu saatte kimi ararım bilemedim. Cama kuş gibi bişey çarpıyordu yağmur sandım uyandım camda kocaman hamamböceği fobim var kaçtım direkt baktım banyodan da ses geliyor orda da var kapıları kapattım ama şuan olduğum oda da var mı bilmiyorum. Fobi derecesinde korkuyorum ne yapmam gerekiyor yarın ilaçlama şirketi bakacağım ama nasıl duracağım bu saatte bi yerede gidemem en az 6 cm falan vardı uçanlardan galiba.
Uyku sersermi şok oldum napıcam ne olur yardım edin

Gündüz olunca giderler mi ? Yanımda sadece sinek öldürücü ilaç var ama o ilaç etki etmez onlara çok büyüktü . Daha önce görmemiştim giderleri de hep kapatmıştım sıcak yerde yaşıyorum gelir diye

Gündüz olunca giderler mi ? Yanımda sadece sinek öldürücü ilaç var ama o ilaç etki etmez onlara çok büyüktü . Daha önce görmemiştim giderleri de hep kapatmıştım sıcak yerde yaşıyorum gelir diye
Anksiyeteni tetiklemek istemem ama evin artık onların hafızasında.
Çoktan koloni kurulmuş
Barox yada boraks öyle bişey var. patates haşlayıp içine katıyorsun kuytu köşeye bırakıyorsun
koloniyi yok ediyorsun

Anksiyeteni tetiklemek istemem ama evin artık onların hafızasında.
Çoktan koloni kurulmuş
Barox yada boraks öyle bişey var. patates haşlayıp içine katıyorsun kuytu köşeye bırakıyorsun
koloniyi yok ediyorsun
Çok teşekkr ederim yorum için banyoda gider vardı onun üzerine çöp kovası koydum heralde boşluk kalmış ordan gelmiş bence çünkü banyo ışıgını açınca oraya Gitmeye çalıştı kovadan gidemedi . Bu salak şehirde tek başıma yaşıyorım çok korkuyorum çok büyükleridi düşünün kuş çarpıyor sandım uyandım

Kırıntıların hepsini temizledin mi?
Yemek kokusu var mı evde?
Sabah çamaşır suyuyla silmiştim heryeri ama krıntı kalmıştır illaki . Birde sokaktakilere vermek için kedi maması almıştım onun kokusuna mı gelmişlerdir acaba . Allah razı olsun ya yorum yaptığınız için keşke beni gelip götürebilseniz 🥺

Günaydın,
Geçmiş olsun.
Cama gelip çarpan hamamböceği duymadım.
Türkiye'de bazı yörelerde gece ışığa gelen ve cama çarpan Haziran böcekleri var.
Zararsızlar, ısırmıyor, ama ayakları üzerinize konduğunda kendinizi kurtarmanız zor oluyor, gündüz ışığında ters dönüyorlar, saatlerce ters hareketsiz durup gece tekrar normal dönüp uçuşa devam eden iri böcekler.

Sabah çamaşır suyuyla silmiştim heryeri ama krıntı kalmıştır illaki . Birde sokaktakilere vermek için kedi maması almıştım onun kokusuna mı gelmişlerdir acaba . Allah razı olsun ya yorum yaptığınız için keşke beni gelip götürebilseniz 🥺
Evet ona gelmişlerdir. Dolaba kaldırablirsin hemen
Bizim kapalı otoparkta da gördüm çöpü atarken.
Acaba o çöple yetinirler mi yoksa 2. Katta olan evime dadanırlar mı diye hafiften tırsmıyo değilim

Günaydın,
Geçmiş olsun.
Cama gelip çarpan hamamböceği duymadım.
Türkiye'de bazı yörelerde gece ışığa gelen ve cama çarpan Haziran böcekleri var.
Zararsızlar, ısırmıyor, ama ayakları üzerinize konduğunda kendinizi kurtarmanız zor oluyor, gündüz ışığında ters dönüyorlar, saatlerce ters hareketsiz durup gece tekrar normal dönüp uçuşa devam eden iri böcekler.
Çok teşekkür ederim sıcak ve hamamböceği olan bir şehirde yaşıyorum kahverengi uzun hamaböceğiydi çünkü apartman girişinde ölülerini görmüştüm . Bunların uçanları da var galiba onlardan dı tam bakamadım ki ben kuş mu diye bakınca gördüm uyku sersemi direkt kaçtım

Acaba o çöple yetinirler mi yoksa 2. Katta olan evime dadanırlar mı diye hafiften tırsmıyo değilim
Ay inşallah gelmezler benim apartmanım 4 5 yıllık çok eski değil ve 4. Kattayım düşün buraya gelmiş. Dışardan birilerinin sesi geliyor utanmasam çağırıcam ama cama bakmaya korkuyorum ya burda da varsa diye

Ay inşallah gelmezler benim apartmanım 4 5 yıllık çok eski değil ve 4. Kattayım düşün buraya gelmiş. Dışardan birilerinin sesi geliyor utanmasam çağırıcam ama cama bakmaya korkuyorum ya burda da varsa diye
Hırlı mı hırsız mı dur kız:KK70:
bu saatte komşuyada gidilmez nabacan
Fotosunu çekmen mümkün mü?

Geçen apartmanda ölüsünü görünce çamaşır suyuyla siliyorum 2 günde bir heryeri. Birde raid in yem gibi olanları varya kutu şeklinde ondan alıp koymuştum ama etkisi yokmuş demek ki

Hırlı mı hırsız mı dur kız:KK70:
bu saatte komşuyada gidilmez nabacan
Fotosunu çekmen mümkün mü?
Yok valla hırsız gelse boynuna sarlcam düşün artık. Öldürsem böceği ölüsünü dahi atamam. Resmini çekemem ama eminim hamam böceğiydi şuan o odaların kapılarını kapattım nasıl gircem şarj aletimde orda kaldı afedersiniz wcye bile gidemiyorum kocaman ordaydı biri çünkü.
Şimdi hava aydınlandı ya gitmişler midir gidecek yer bulmuş mudur ?

Geçen apartmanda ölüsünü görünce çamaşır suyuyla siliyorum 2 günde bir heryeri. Birde raid in yem gibi olanları varya kutu şeklinde ondan alıp koymuştum ama etkisi yokmuş demek ki
Çamaşır suyuna bağışıklıkları var
Kız insan bi araştırır tırstıgı haşeratı:KK70:

X