Kızlar acil yardım (böcek)

Tüm giderleri kapatmıştım banyoyu kontrol etmek için açtım lavabonun giderinin üstünse yuvarlak delik oluyor ya orda gördüm ilaç sıktım öldü komşuyu çağırdım atmak için. Apartmanın ilaçlanması lazım basmışlar resmen merdiven boşluğunda 2 tane gördüm dev gibi . Kuzey kutbundan kiralık ev bakıcam
Gerçektenürkütücü.
Otoparkta gördüğümün hiç biri binada gezmiyor ama bizim binanın kedisi var o anasını beller
Kedi beslemeyi düşün bi

Eve kedi getir, tatile çıkan kedili arkadaşın varsa kedisini sana bıraksın .. haşereler kedi kokusunu sevmiyor, bir de kediler genelde böcekleri kovalıyor.
Aynı şeyi söyleyecektim. Kedili evlere pek gelmez böcekler, gelseler de kedinin gazabına uğruyorlar genelde.
Hemde dünyanın en tatlı ev arkadaşları.

Ben bu korkuyu çok iyi biliyorum ya böcekten korkmam ama iki sene önce gece uyandığımda mutfak perdeme ters asılmış bir yarasa gördüm mutfak kapısını kapatıp kaçtım ve günlerce mutfağa girmedim, yarasalar kuduz mikrobu da taşıyor kedilerime bulaştı mı acaba diye günlerce kafayı yedim. Hâlâ da deli gibi korkarım yarasadan bu konuda algım da müthiş seçici oldu gece nerde uçtuklarını görsem döner bakarım😐

Geçen gün kedilerimi hamamböceğinin peşinden fıtı fıtı yürürken gördüm. Kedili eve hamamböceği girmiş ve kedilerim de öylece izliyorlardı :olamaz: Iyyy ama böcek öyle büyüktü ki prenseslerim ne yapacağını bilememiş olabilir.

Benim de böcek fobim var. Sırf bu böcekler için evde erkek beslemek mantıklı geliyor bana. Kenarda bi tane durcak işte böyle işlerde erkekle böceği aynı odaya kapatıp işi halletmesini bekliceksin. Ben hemen çığlık atarak erkek bireyi göreve çağırdım. Kedilerle kendimizi odaya kapattık bekledik kız kıza.

İlaçlatman çok iyi olmuş. 3 ay kadar koruyormuş evi (ben de yeni ilaçlattım). Çok korkunç bir şey ya. Yalnız olsam evi bırakıp giderim öyle korkuyorum.

Benimde maalesef bu iğrenç böceklerle ilgili bir konum var . Kesinlikle giderden geliyor tüm giderleri su borularındaki çatlakları falan kontrol edin , evi bayerin k hotrine diye efsane bi ilacı var onunla ilaçlayın . Eğer bu bahsettiğim ilaç olmasaydı ben evimi onlara bırakıp gitmek zorunda kalabilirdim . Ayrıca belediyeyle görüşüp kanalizasyonları da ilaçlatabilirsiniz bizde çok işe yaradı birde giderlerime dökmemiz için için ayrı bir ilaç verdiler artık gelmiyor çok şükür 🙌

X