Bebek Beslenmesi Kızlar bebişlerinizi kaç saatte bir besliyorsunuz

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
benim oğlumda başlayalaı 1 ay oldu ama hala diliyle çıkarıyooo :KK43: ne yapmallıyım çok açken deniyorum kıyameti koparıyo kaşıkla veriyorum diye .
kızlar ben biberona 17 günlükken başlamıştım diğer iki çocuğumda da öle 17 günlüktüler çünkü sonr alıştırmak zor oluyodu . çünkü sizi emmeyi hiç bişeye değişmiyolar sonraları . tabi güzel ama çalışanlar için biberon ve büyüyünce gerekli die düşünüyorum kaşıkla yedirmek işkence gibi oluyo küçükken :KK43:

kızlar benim kızım hala 100 ml içiyor mama fazlasını içmiyor normalmi sizce mamasının içine cicibebe katıyorum bitirmiyor bazen az yiyor zayıfladı bu ay fazla yemiyor dişten sanırım

7.aya kadar kaşıkla besleme konusunda ısrarcı olmamak lazım. alıştırma dönemleri bunlar. ama kesinlikle kaşık veya biberona çok ufak başlamak gerekiyo.(tabi emzirme olayına biberon ters)
çağan emmediği için biberon hiç sorun olmadı bizde. kaşığa da ben 2 aylıkken başlamıştım ve şimdi sorunsuz yiyor. ama çoooooook konuşuyo kaşıkla yerken ve hemen ardından illa biberonla mama istiyor.

canım ertuğda o kadar yiyo hemde 6 veya 7 saatte dişten yemiyo bizimki dün aşıda oldu iyice kesildi

slm bende kızımı biberona alıştırmaya çalışıyourm kızım 55 günlük ama dili ile itiyor acaba hangi model başlık kullansam daha kolay alışır fikriniz var mı :emir_bebek::emir_bebek:kafamçokkarıştı

damaklı emzık baslıgı kullan canım daha erken degılmı neden mamaya baslıyorsun ?

X