Kızlar bir bakın bu ne demek? Bir el atın lutfen.

kendine hemen mahalleden bir erkke arkadas edin ozman sende . yada bu gikrini esine bildir . ben ikisininde agzını yırtardım

Diğer konunuzu hatırlıyorum.Bu kız biraz erkekvari, evinize de gelmiş biriydi. Acaba kıza mesaj atabilir misiniz? Mesela “Canım seni sevdiğimi biliyorsun konu senle ilgili değil, ilerde evli olur eşin olunca daha iyi anlarsın beni, eşime mesajlar atman, aranızdaki arkadaşlığı iş dışına çıkarman benim pek hoşuma gitmiyor.Eşimle de konuştuk bunu o da seni kırmak istemediği için tavır almakta zorlandığını söylüyor. O yüzden ben konuşayım istedim kadın kadını daha iyi anlar.Yanlış anlamanı kırılmanı istemem bunlara dikkat etmeni rica ediyorum sadece.” Yazsanız. Eşiniz yazma der mi. Eşinize tatlı tatlı “hayatım kafam takılmasın sen arada kalma ben kibarca rahatsızlığımı dile getireyim,sen çekinirsin,topu bana atmış olursun hem, böyle böyle yazayım” deseniz yumuşak yumuşak. Erkekler gerçekten karşı cinse tavır almada başarısız.Gereksiz bi kibarlıkları oluyor.

Kizin hareketleri normal değil doğru ama hatanın büyüğü eşinizle ait malesef..

Kizin niyeti iyi veya kötü siz eşinizle görüşmeni samimi olmanı istemiyorum dediğiniz de buna uymak zorunda. Alt tarafı arkadaşlar anası babası değil ki vazgeçmek te zorlanıyor..

Ayrıca sizden gizli görüşüyor sa kusura bakmayın bu sizi aldatmaktir. Kızi değil eşinizi muhattap alın ve ona davranışlarının yanlış olduğunu göstermeye çalışın

A Aykilil hiç unutmam nişanlıyken oturuyoruz bir gün eşime f.bdan mesaj geldi. bir kız
kankaaaa diye ben de gördüm kim dedim ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanışmışlar vs. eşime diyor ki beni düğününe çağır mutlaka benimkide tmm falan dedi. kapandı mevzu.
bir gün yoldayız evlendikten sonra eve dönüyoruz tak kızdan mesaj beni çağırmadın düğüne aşkolsun vs. zırvalıyor yani. ses etmedim
bir gece saat gece yarısını geçmiş fbdan mesaj attı kanka napıyon..
eşime dedim ki bu dengesiz biri herhalde ben rahatsız oluyorum yazdığı saatlerden dedim, aynen öyle hiç düşünmeden hareket eder her zaman. cevap vermiyorum silmiyorum da ayıp olmasın diye dedi. iyi dedim aldım teli elime
cnm ben x, y şuan uyuyor varsa bir diyeceğin ileteyim dedim aaa yenge pardon nasılsın vs zırvaladı şuursuz.
yarım saat sonra da engelledim eşimde gördü gıkını çıkarmadı. engel de hiçbir zaman kalkmadı.
ne demek istediğimi anlatabildim umarım.

Allah o kızı da kocanı da bildiği gibi yapsın. Ben okurken sinirlerim bozuldu. Bu kadar saygısızca bişey olamaz. Allah versin cezalarını. Ne yaşatıyorlarsa yaşasınlar

Yeni evlendigimizde 3 4 yil once evimize gelmisti esimin is arkadaslari. Tek kiz buydu. Esimle birlikte evli olan bir erkek arkadasi daha vardi ortamda evli olan. O adamin esi gelmemisti ama. Esini de taniyordum ben. Cok tatli bir kizdir.
Onun ardindan ignelemeler atip turmalar filan yapti. Esi savundu ben seviyorum karimi diye. Mesele de gorucu usulu evlenmis olmalariydi.

Snra esime ve o evli erkek arkadasina siz simdi yalniz tatile de gidemezsiniz esleriniz izin vermez dedi. Bunlar gaza geldiler gideriz ne var diye. Ben de yanliz giderim o zaman ne var ki dedim falan filan. Simdi olsa olay cok farkli cereyan ederdi ama gercekten cok toydum cok saftim. O gun muhabbet arasinda esime agzindan bal damliyor demisti mesela.
Salonda hep birlikte oturuyorduk. Benden su istedi. Mutfaga gidip su getirdim. Bi baktim benim yerime oturmus esimin yanina.
Ikinci gorusmemiz de esimin biraz once bahsettigim evli erkek arkadasinin evinde olmustu. Orda da esimin kaslariyla alakali bir laf etmisti.
Sonra esim isini.degiatirecekti. sinav sonucunun aciklanmasini bekliyoruz. Gece 1 de aciklandi ama sistem kilitlendi biz heyecanla bakmaya calisiyoruz. Cat mesaj geldi bu kizdan. Hayirli olsun minvalinde birseylerdi. Daha cok var da iste kiskanc olan ben normal iliskisi olan onlar. Isin kotusu gizli sakliya dondu artik. Takip de edemiyorum.

Böyle şeyleri erkekler söyler genelde birbirine ya da erkek arkadaşlarının eşlerine. Yakışıksız, saçma sapan muhabbetler. Evlisiniz/sevgiliniz var, hapishanedesiniz, bekarlık özgürlüktür alt metinli konuşmalar.

Kadın ve erkek arkadaş olabilir tabii ki ama bu kadın masum gelmedi bana.
Eşiniz sizin kıskanç olduğunuzu söylemiş. Aralarında bir şey olmasa bile kadın sırf kendi egosunu tatmin etmek için eşinizle görüşüyor olabilir. Sizi huzursuz etmekten keyif alıyor da olabilir. Var çünkü öyle tipler.

Ya eşinizi rahat bırakmış gibi yapacaksınız ve saklamasına gerek olmadığını düşünerek rahat hareket edecek, siz de sessizce gözlemleyeceksiniz; ya da bir cinnet geçirip olay çıkarıp engelleyeceksiniz. Ama ikincinin pek işe yarayacağını sanmıyorum bu kadar yüz göz olunduktan sonra.

Kadınla ilgili bir şey hissediyorsanız muhtemelen doğrudur. Ama bence asıl sorun eşinizde ki biz kadınlar maalesef genelde öteki kadınların niyetlerini hissetmekte ne kadar başarılıysa eşlerimizin/sevgililerimizin yedikleri haltı görmekte o kadar kötüyüz.

1) o kadın öyle mesajlar atmak için kocanızdan cesaret alıyor 2) kocanız -kırılmayın ama- ya bir şeyler karıştırıyor ya da en iyi ihtimal başka bir kadının ilgisinden mutluluk duyuyor 3) sizi bu kadar rahatsız eden dış kapının mandalı bir insanı hayatından -akraba vs olur anlarım da- çıkarmayarak sizi mutsuz eden evlilik birliğine zarar veren de kocanız.

Ben genel olarak kadınların bu adamların sürekli suyuna gitmeye çalışmasını anlamıyorum.

Gecenlerde bahsetmistim. Esimin yakamizdan dusmeyen bir kiz arkadasi var eski is yerinden. Esim iletisimi kesmek istemedigi icin dusmuyor tabiki esine bak once diyecek olanlara istinaden bunun da farkindayim. Ama kiz da olur olmaz saatlerde olur olmaz mesajlar atip asiri ilgili davraniyor mesela. Kac kere kavga ettik esimle onun yuzunden.

Esim de careyi onunla gorustugunu konustugunu benden saklamakta buldu.

Neyse ogrendim ki bu kiz cumalari esime mesaj atiyormus. Yani bu duzenli olarak esimin ismine atilan samimi mesajlar. Toplu mesaj degil. Bu benim ogrendigim. Yoksa eminim baska mesajlar da atiyordur. Mesele sadece cuma mesaji degil.

Ben de bugun bu kiza -aysecim hayirli cumalar canim yazdim.

Kendisi normalde vicik vicik davranir. Gecen asagida anlatacagim bir olay sebebiyle bana mesajlar atti ama nasil yapmacik nasil cıvık okusaniz mesajlari hak verirsiniz bana.

Cevap olarak -sana da hayirli cumalar olsun.. isin rast gelsin yazmis.

Burdan bir anlam cikartmam gerekir de ne? Uzaklasip gidiyor mu artik hayatimizdan. Yemin ederim huzurum kalmadi.

Bu arada kiz esimle bana selam gonderiyormus esim de demis ki -bu selamlari iletemem cunku esim cok kiskanctir seninle ilgisi yok.

Bal gibi de ilgisi var. Kiskanc filan degilim. Valla da degilim billa da degilim. Bu kizda beni rahatsiz eden o kadar cok sey var ki. Esime anlatamadim. Iyi soyledim olmadi kavga ettim olmadi.

Artik hayatimizdan defolup gitsin istiyorum.

Esime gore normal bir arkadasi ne var bunda kafalarinda. Ama yemin ederim normalde kiskanc olmayan beni cileden cikaracak hal ve hareketler.

Flortlesme tarzi konusmalar.
Gecen gun bu kiz esimi ogle yemegine goturmustu yeterlilik yemegi diye. Esim de tatli ismarlamis sonrasinda. Ben yemek bitince ogrendim tabiki bulustuklarini.

Yemek yiyip ayrilinca esime mesaj atmis. Tatli cok guzel olmus ellerine saglik diye.

E be arkadasim yedin yemegini tatlini ayrildin adamin yanindan daha durtmenin mesaj atmanin anlami ne acaba?

Her turlu yoruma ve ozellikle de akla acigim.

Sorarsaniz cevaplarim. Size anlattiklarim onda biri bile degil gozume batan seylerin. Sikmamak adina kisa kesmeye calistim.
Bu kızdan kurtulursunuz. Eşiniz yarın öbür gün başka bir kızı musallat eder.

Diğer konunuzu hatırlıyorum.Bu kız biraz erkekvari, evinize de gelmiş biriydi. Acaba kıza mesaj atabilir misiniz? Mesela “Canım seni sevdiğimi biliyorsun konu senle ilgili değil, ilerde evli olur eşin olunca daha iyi anlarsın beni, eşime mesajlar atman, aranızdaki arkadaşlığı iş dışına çıkarman benim pek hoşuma gitmiyor.Eşimle de konuştuk bunu o da seni kırmak istemediği için tavır almakta zorlandığını söylüyor. O yüzden ben konuşayım istedim kadın kadını daha iyi anlar.Yanlış anlamanı kırılmanı istemem bunlara dikkat etmeni rica ediyorum sadece.” Yazsanız. Eşiniz yazma der mi. Eşinize tatlı tatlı “hayatım kafam takılmasın sen arada kalma ben kibarca rahatsızlığımı dile getireyim,sen çekinirsin,topu bana atmış olursun hem, böyle böyle yazayım” deseniz yumuşak yumuşak. Erkekler gerçekten karşı cinse tavır almada başarısız.Gereksiz bi kibarlıkları oluyor.

Adam gizli gizli görüşüp, gizli gizli başbaşa yemeğe çıkıp, gizli gizli mesajlaşıyormuş. Adam mesafe koymak istemiyor ki karısına rağmen görüşmek istiyor, konu sahibine de anormal muamelesi yapıyor.

Bu tür konuları gördükçe eski işyerimdeki iki samimi arkadaş geliyor aklima .Kadin ve erkek.Erkek evli.Acaba karısı bu arkadaşlığa nasil bakıyor diye merak ederdim.Bu erkegin yakin arkadasi benim sevgili kisisi.Birgun soracam ama.Hep merak etmiştim.Bence olsa da yalanlar arkadasi cunku.

Esinizin telindem kizi block yapin.Esinize kesin ve net olarak o kizdan uzak durmasini söyleyin
Siz niye kiza mesaj attiniz orasini anlayamadım?Ne gerek vardi ki yuz goz olmaya..
Tatli ismarladigi gun eşiniz yapmadiki o tatliyi ne diye eline saglik demis?
Bende sevmedim bu kizi anlattiginiz kadariyla ilgisi var gibi..esinizde yuz veriyor maalesef
Öff saçmalamayın bloklayın nedir ya kocası bloklandırmayı kaldıramayacak mı sanki? Adam akıllı buldugunuz mantık bumudur? Arkadasım adamınla da ayşeylede açık açık konusacaksın yemek yediniz ayrıldınız muhabbeti uzatip msj atmanın anlamı nedir chatlascak can sıkıntını gıdercek baska adam mı kalmadı? Bulamadıysan benım etrafımda var can sıkıntını gidertirim diceksin iş dısında msj atılmayacak iletişime geçmiceksin artık diye net bir dille konusup eşine de duydun diceksin yoksa olay aileme ve ailene gidecek kararını ver diyip rest çek. Bu ne laubalılık canım evlılıgınde bi kuralı vardır nr munasebet ya

Tükürürüm böyle arkadaşlığa O ne öyle karikatür paylaşmalar, yazmalar, çizmeler,
Toplu mesajda eklersin onu da anlarım,
Sokakta görürsün selam verirsin, ayak üstü sohbet edersin vs....
Vıcık vıcık mesajlaşmakta neyin nesi.
Kıskanç olmayan bir eş bile rahatsız olur bundan.
Yapılacak belli @lilyen 'in dediği gibi sen geçir anacım cinneti :sinirli:
Gecirdim hem de ne cinnet. Ama gizli gizli mesaj atmislar yine birbirlerine.

Öff saçmalamayın bloklayın nedir ya kocası bloklandırmayı kaldıramayacak mı sanki? Adam akıllı buldugunuz mantık bumudur? Arkadasım adamınla da ayşeylede açık açık konusacaksın yemek yediniz ayrıldınız muhabbeti uzatip msj atmanın anlamı nedir chatlascak can sıkıntını gıdercek baska adam mı kalmadı? Bulamadıysan benım etrafımda var can sıkıntını gidertirim diceksin iş dısında msj atılmayacak iletişime geçmiceksin artık diye net bir dille konusup eşine de duydun diceksin yoksa olay aileme ve ailene gidecek kararını ver diyip rest çek. Bu ne laubalılık canım evlılıgınde bi kuralı vardır nr munasebet ya
Ayni is yerinde bile degiller artik. Uc sene once ayrildi esim kizin calistigi yerden. Yani konusmalar planlamalar bulusmalar. Ilk kez bulusmuslar. Kiz yuzsuz esim arsiz.

Bu ne ya! Gerçekten kötüymüş. Asla kıskançlığım yoktur, kadınlarla erkeklerin arkadaş olması fikri de çok normaldir bence ama bu pek öyle gibi değil. %90 eşiniz suçluysa kalan suç da o kızda. Yani ikisi de masum değil. Tam yol vermelik bir adam. Gitsin doya doya görüşsün arkadaşlarıyla ama hem evli kalayım hem kız arkadaşımla böyle laçka laçka görüşeyim, karşı çıkanı da çirkeflikle susturayım, olmaz öyle! Ben olsam aynen böyle söyler ve kapıyı açıp güle güle der, yol verirdim!!!

Kıskanç biri olmadığınız belli ama çokta rahat birisiniz. Saçma sapan takıntılı bi kızla yemek yiyip bir de tatlı ısmarlamak. Hala o kızla konuşmak. Bunlara neden izin veriyosunuz ki . Eşinize tepki koysananıza. Bu kadar rahat bir tanıdığım vardı. Kaç kere dedim ki biraz tepkini koy, ne diye herşeye izin veriyosun ( kız arkadaş konuları), ilerde ağzın yanacak bak erkekleri çok serbest bırakmaya gelmez dedim. Yok ya ben ona güveniyorum. Sende sevgilini biraz serbest bırak bak kaçacak elinden dedi. Halbuki sıkmıyorum, olması geeektiği gibi davranıyorum. Ne sıkıyorum ne de serbest bırakıyorum.
Aradan biraz zaman geçti beni aradı ağlayarak. Aldatılmış. Haklıymışsın dedi. Ya gerçi erkekler doyumsuz olduğu için naparsak yapalım onlar yine de fırsatını bulduğu an aldatır

Vicik vicik mesajlasacak bekar erkek yokmu is yerinde de esinizle mesajlasiyo tabi iş esinizde bitiyor sınırı koyacak

Ya ben anlamıyorum ne buluyorlar evli barklı adamlarda memlekette bekarların suyu mu çıktı kökü mü kurudu .
Hayır tonla bekar dururken evli adama yılışmakta neyin nesi ?
Ahlak seviyesi yerlerde .
Eşine net bir şekilde söyle bu samimiyeti kessin .
Kızı dövesim geldi yeminle .

mide bulandırıcı malesef heleki başbaşa yemeğe çıkmam nedir... sadece erkeklere kızıyoruz çoğu zaman ama benim hep takıldığım nokta bu bayanlar... erkekler bu haltı hem cinsiyle yemiyor bi bayan var ve bu bayan nasıl bir bayandır. hiç mi empati kurmaz hiç mi namus anlayışı yok erkeklere kıtlık mı girdi nedir yaa... erkekler suçsuz demiyorum yanlış anlaşılmasın onların yuzde 80 inde var kanı bozukluk zaten... ve ben asla ben kocama güveniyorum benim kocam yapmaz demem, yapar... ben çok gördüm ben malesef, "gözümle görsem inanmam" diyen arkadaşlarımı malesef... özellikle bu durumda biz bayanlara çok iş düşüyor, el vicdan diyorum nokta...

X