Kızlar bir bakın bu ne demek? Bir el atın lutfen.

Öff benzer dert bende de işin kötüsü ben kızıda tanımıyorum. Surekli arayip msj atar. Bende normalde hic sormam bigun sordum niye aradi yine diye. O benim arkadasim arariz konusuruz dedi konuyu kapatti. Bende daha sorgulamıyorum. Bisey varsa ortaya çıkar kokusu yakında:duduk::KK11:

Bu arada ben kızı hiç suçlamıyorum. Bigun birini suclarsam o kişi sevgilim olur. Sonucta ben rahatsizligimi azda olsa çitlatdim insan olan anlar beni uzmemek için "arkadaşlıklarına" sınır koyar. Benimde erkek arkadaslarim var ama hergun hergun telefonda konusup msjlasmiyorum

okudugum tum konularda kocalarin kankasi bir kiz var bu ara ne geregi var niye var anlamadim ya ben cag dısiyim ya insanlar genis..benim de is arkadaslarim vat karsi cinsten tutup da mesaj atmam is iste kalmistir

okudugum tum konularda kocalarin kankasi bir kiz var bu ara ne geregi var niye var anlamadim ya ben cag dısiyim ya insanlar genis..benim de is arkadaslarim vat karsi cinsten tutup da mesaj atmam is iste kalmistir
Bu artik is arkadasi da degil. Uc yil once calistigi yerde calisiyor kiz.

Kavga etmek, kıza mesaj atmak, her fırsatta her sorunu sorun etmek vs bunlar iki tarafı daha çok yakınlaştırır birbirine. Kendinden düşünsene biri asla o yemeğin tadına bakmayacaksın dese sen sürekli o yemeğin tadını merak etmez misin. Ve mutlaka bir gün bakarsın. O yüzden gizli gizli mesajlar gönderin eşinize. O kızla konuşmanı istemiyorum değil de öyle karaktersiz bir kızla nasıl muhabbet edebiliyorsun anlamıyorum sana yakışmayan bir arkadaş falan dersen belki eşin kendini sorgulaya bilir. Ve o kızın konusunu bir daha hiç açmayın. Ama ona böyle Mesajlar gönderin. Ve eğer imkanın varsa empati kurmasını sağlayabilirsiniz %100 işe yarayan bir yöntem

Normal arkadasin da olsa gorusmeni is tee mii yooo ruuum de suna ya cok sinir oldum. Oh ne guzel. Kadinlar gerekirse normal arkadasliklarini bitiriyor sevgilisinin esinin tek sozuyle. Ona noluyomus kocana? Valla haberiszce engelle heryerden ve sil numarasini. Bakalim gene devam ederse yakalarsan naneler yeniyor demektir apačik...

İkisine de haddini bildir rest çek. İçin içini yiyorken yaşamaya devam edeceğine yap dediğimi.

Gecenlerde bahsetmistim. Esimin yakamizdan dusmeyen bir kiz arkadasi var eski is yerinden. Esim iletisimi kesmek istemedigi icin dusmuyor tabiki esine bak once diyecek olanlara istinaden bunun da farkindayim. Ama kiz da olur olmaz saatlerde olur olmaz mesajlar atip asiri ilgili davraniyor mesela. Kac kere kavga ettik esimle onun yuzunden.

Esim de careyi onunla gorustugunu konustugunu benden saklamakta buldu.

Neyse ogrendim ki bu kiz cumalari esime mesaj atiyormus. Yani bu duzenli olarak esimin ismine atilan samimi mesajlar. Toplu mesaj degil. Bu benim ogrendigim. Yoksa eminim baska mesajlar da atiyordur. Mesele sadece cuma mesaji degil.

Ben de bugun bu kiza -aysecim hayirli cumalar canim yazdim.

Kendisi normalde vicik vicik davranir. Gecen asagida anlatacagim bir olay sebebiyle bana mesajlar atti ama nasil yapmacik nasil cıvık okusaniz mesajlari hak verirsiniz bana.

Cevap olarak -sana da hayirli cumalar olsun.. isin rast gelsin yazmis.

Burdan bir anlam cikartmam gerekir de ne? Uzaklasip gidiyor mu artik hayatimizdan. Yemin ederim huzurum kalmadi.

Bu arada kiz esimle bana selam gonderiyormus esim de demis ki -bu selamlari iletemem cunku esim cok kiskanctir seninle ilgisi yok.

Bal gibi de ilgisi var. Kiskanc filan degilim. Valla da degilim billa da degilim. Bu kizda beni rahatsiz eden o kadar cok sey var ki. Esime anlatamadim. Iyi soyledim olmadi kavga ettim olmadi.

Artik hayatimizdan defolup gitsin istiyorum.

Esime gore normal bir arkadasi ne var bunda kafalarinda. Ama yemin ederim normalde kiskanc olmayan beni cileden cikaracak hal ve hareketler.

Flortlesme tarzi konusmalar.
Gecen gun bu kiz esimi ogle yemegine goturmustu yeterlilik yemegi diye. Esim de tatli ismarlamis sonrasinda. Ben yemek bitince ogrendim tabiki bulustuklarini.

Yemek yiyip ayrilinca esime mesaj atmis. Tatli cok guzel olmus ellerine saglik diye.

E be arkadasim yedin yemegini tatlini ayrildin adamin yanindan daha durtmenin mesaj atmanin anlami ne acaba?

Her turlu yoruma ve ozellikle de akla acigim.

Sorarsaniz cevaplarim. Size anlattiklarim onda biri bile degil gozume batan seylerin. Sikmamak adina kisa kesmeye calistim.
Senin eşin ne biçim adam yahu? Mesafe gerek mesafe !!!! Evli barklı adam ... ben olsam eşimin aklını yerim

Konu sahibi kızı uzak tutmaya çalışacağınıza eşinize odaklanın. Zira dünyada kız bitmez. X gider Y gelir. Sizin anlattıklarınıza istinaden söylüyorum, kocanızın kumaşı belli. Ömrünüzü kız peşinde geçirmeyi mi planlıyorsunuz :işsiz:

Gecenlerde bahsetmistim. Esimin yakamizdan dusmeyen bir kiz arkadasi var eski is yerinden. Esim iletisimi kesmek istemedigi icin dusmuyor tabiki esine bak once diyecek olanlara istinaden bunun da farkindayim. Ama kiz da olur olmaz saatlerde olur olmaz mesajlar atip asiri ilgili davraniyor mesela. Kac kere kavga ettik esimle onun yuzunden.

Esim de careyi onunla gorustugunu konustugunu benden saklamakta buldu.

Neyse ogrendim ki bu kiz cumalari esime mesaj atiyormus. Yani bu duzenli olarak esimin ismine atilan samimi mesajlar. Toplu mesaj degil. Bu benim ogrendigim. Yoksa eminim baska mesajlar da atiyordur. Mesele sadece cuma mesaji degil.

Ben de bugun bu kiza -aysecim hayirli cumalar canim yazdim.

Kendisi normalde vicik vicik davranir. Gecen asagida anlatacagim bir olay sebebiyle bana mesajlar atti ama nasil yapmacik nasil cıvık okusaniz mesajlari hak verirsiniz bana.

Cevap olarak -sana da hayirli cumalar olsun.. isin rast gelsin yazmis.

Burdan bir anlam cikartmam gerekir de ne? Uzaklasip gidiyor mu artik hayatimizdan. Yemin ederim huzurum kalmadi.

Bu arada kiz esimle bana selam gonderiyormus esim de demis ki -bu selamlari iletemem cunku esim cok kiskanctir seninle ilgisi yok.

Bal gibi de ilgisi var. Kiskanc filan degilim. Valla da degilim billa da degilim. Bu kizda beni rahatsiz eden o kadar cok sey var ki. Esime anlatamadim. Iyi soyledim olmadi kavga ettim olmadi.

Artik hayatimizdan defolup gitsin istiyorum.

Esime gore normal bir arkadasi ne var bunda kafalarinda. Ama yemin ederim normalde kiskanc olmayan beni cileden cikaracak hal ve hareketler.

Flortlesme tarzi konusmalar.
Gecen gun bu kiz esimi ogle yemegine goturmustu yeterlilik yemegi diye. Esim de tatli ismarlamis sonrasinda. Ben yemek bitince ogrendim tabiki bulustuklarini.

Yemek yiyip ayrilinca esime mesaj atmis. Tatli cok guzel olmus ellerine saglik diye.

E be arkadasim yedin yemegini tatlini ayrildin adamin yanindan daha durtmenin mesaj atmanin anlami ne acaba?

Her turlu yoruma ve ozellikle de akla acigim.

Sorarsaniz cevaplarim. Size anlattiklarim onda biri bile degil gozume batan seylerin. Sikmamak adina kisa kesmeye calistim.

Arkadasim tek tavsiyem hic ayıp olur mu ki vs dusunmeden kıza direkt esiyle iletisimini koparmasini ona mesaj atmasini yemege fakan çıkmasını istenmediğini esinin pesini bırakmasını yoksa is yerine gelip kendisini rezil edecegini direkt soykeyeceksin. Esinin telefonun dan da numarasini silip ayruca her türlü arama ve mesajlaşmalara da engelmeyeceksin. Kiz açık açık kuyruk sallıyor. Ayip olur gunah olur diye düşünme sakin ve yap. Kıza gözdağı ver kibarvolmana gerek yok. Gerekirse senin aileni bulup ailene de söylerim bu yaptıklarını da diye söyle mutlaka.

Ayy okurken bna buhranlar geldi nasıl dayaniyosunuz kızda bişey yok eşiniz yapışmış kızda tabiki yazmamalı konuşmamalı bnim tahammül edebileceğim bi olay değil kesinlikle.nasil çözersin bilmiyorum ama kocan sanki senidinleyip muhabbeti kesecek birine benzemiyo ben karşıyım karşı cinsle arkadaş olmaya bekar oyunda tmm bnde severim karşı cinsten arkadaşım olmasını ama evli olunca olmaz olmamalı oluyosada sınırları olmalı yemeğe çıkmak nedemek ya aynı şeyi sen yapsan erkek arkadaşınla mesajlassan yemeğe çıksan gecenin bilmem kacinda yazsa sana

Şu kısacık ömrümde hiçbir şey benim canımdan iç huzurumdan önemli değil.
Üstelik evlenirken birbirimize sadakat sözü verdiğimiz eşim, benim canımın sıkıldığını, huzurumun bozulduğunu bilerek böyle bir arkadaşlığa(!) devam edecek öyle mi ? O zaman görür başına gelecekleri :KK51:

Vallahi ben o kızı arar mahvederim! İlk işiniz eşinizin telinden engelleyip numarasını da silin sonra kızın ailesine ulaşın hatta kızı arayıp bu yaptıklarının bedelini ona ödeteceğinizi söyleyip direk aile çsi ile yüz yüze gelin başka çare bırakmamışlar size.. Kusura bakmayın ama kızın ilgisi eşinizin hoşuna gidiyor hayatından çıkaramıyor bence ikisinde güzell bir dersi hakketti!

X