Kizlar Bu Aylarda Bel Agrir Mi?

normal canım bana dr um bebeğin büyüyor gelişiyor ya karnına ya da beline basınç hissedersin demişti ve halada ağrıyor yinede bir dr una danış şiddetli ağrı falansa..

aman da canım arkdşaım beni merak da edermiş güzel arkdaşım anniş kzı ben de seni merak ettim netimde sorun vardı bu yuzden canım bnm giremedim evet haklısın aynene senin dediklerin benim içinde geçerliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dinelnince geçiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Şeniz

aman da canım arkdşaım beni merak da edermiş güzel arkdaşım anniş kzı ben de seni merak ettim netimde sorun vardı bu yuzden canım bnm giremedim evet haklısın aynene senin dediklerin benim içinde geçerliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dinelnince geçiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Şeniz

Ay canim aman iyi olda kac gundur seni goremeyince dedim Allah korusun cok sorunlumu geciyo gebeligi bulanti falan valla aklimda kaldiydi.Oh simcik rahatladim dinlen yat bol boll.Guzel guzelde bebisini buyut oh senden iyisi yok :smiley-cool: Ben iyiiyim sukur artik tam bir gebeyim karnim hergun bir gidim daha buyuyo suan zorluk yok ama korkularim basladiii :a015:

ay kıyamma canım nedne korkuların başladı hımmmmmmmmmm

Dogum korkulari iyi bir anne olamama korkusu beceremicem korkusu varda var.Ama esim sagolsun beni sakinlestiriyo seninde buyudumu bebek baslarsin benim gibi paranoya yapmaya.Annelik iste insan hem cok mutlu oluyo hemde korkuyo :))

öyle Tabi Haklisin Ama Benim Daha Başka Korkularim Var Aslinda Gelecek Korkusu Nasil Olacak Ona Iyi Bir Gelecek Saglayabilecek Miyiz Korkusu Var Bird E Dedim Ya Başka Korkular Var Içimden Bri Ses Oglum Olacak Diyor Aslin Da Kzi Isitoyrum Ma önemli Degil Yeter Ki Saglikli Sihhatli Olsun Eli Ayagi Düzgün Olsun Bu Dünyaya Saglikla Gelsin De Cinsiyeti Farketmez Ama Işte Her Hamileinin Yaşayacagi şeyler Korkula Rbnce Zaten Hamile Kalmayi Göze Aldiysan Hayatim Iyi Bir Anne Olacaksindir Mutlaka Birtanem Hiç Düşünme

Sagol canim ya vallahi sozlerin ilac gibi geldi.Alah bebeginede sanada saglikli bir omur versin canim.Şeniz

Saol Güzel Arkdaşim Güzel Dualrin Için Amin Sanirim Benim Bebege Yeri Dar Geldi Kendine Yer Açiyor Kasikalrima Sürekli Vuruyor

Kasik agrilarin normal annesi bebisin buyuyo yeri dar itecekte kakacakta :KK70:

aman saglıklı olsund a itsin kaksın önemli degil hiç hemd ehiç canım varay şu an nasıl aglamak istioyr tabi bu da hamilelikten yani elbette ki yani tutamıyorm kendimi

ay bende cok agladim oyle aniden bosyere esim sasirip kaliyordu :KK70: agla rahatlarsin bacim bosver.

Agladim Zaten Kzi şimdi Iyyim Ama Karnimi Doyuruyorum Heheheheheh Garip Valla

Ay hic deme bende gece gece misir patlattim onu yiyorum :))) Yanindada cayy oh iyi geldi valla hehehe

hay allah emi bak sen benimde canım dolma içi istedi kalktım hiç üşenmedim dolma içi yaptım yanınada yogurt ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

anam senin canin daha zor sey cekmis hos insanin cani istedimi zor uzak demiyo demi

varya biraz önce solugu tuvaletle aldım yedikelirmin hepsini çıkartım
agzım dada igrenç bir tat var anniş

hay allah emi bak sen benimde canım dolma içi istedi kalktım hiç üşenmedim dolma içi yaptım yanınada yogurt ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Kıslar napıyosunuz gece gece yaa :)) Valllahi 9 aya gelmeden şişceksiniz

Kıslar napıyosunuz gece gece yaa :)) Valllahi 9 aya gelmeden şişceksiniz

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::roflol::roflol::roflol: EVET CANIM HAKLISIN YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Canim Bence Bir Doktora Git Hemen

Bebişler Kolay Bulunmuyor Biliyosun

Doktorun En Güzel şeyi Sana Söyler

Allahim Inşallah Kollarin Aalmayi Nasip Eder Bebişini

Inşallah Sende Annelik Sevgisini Yaşarsin Sağlikli Sihhatli Inşallah Kucağina Alirsin Canim Dua Ediyorum Tamammi Canim
Tüm Polikistik Over Arkadaşlarada Duacitim
Inşallah Herkezin Bebişi Olur

Rabbim Benide Içinden Ayirmaz Inşallah

Amin Canim Bnm Amin Dr Umu Aradim Sordum Ve Dediki Betul Eger Bulantin Yoksa Kork Dedi Rahatladim şükürle Rolsun Norml Dedi Yani

X