KIZLAR CİNSİYETT TAHMİNİ :)

Babygirl16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2018
1.999
2.430
Kızlar 8 haftalık hamileyim biliyorum çok erken ama çok merak ediyorum. Bulantım yok haftada bir anca olursa oluyor sivilcelenme var uyku desen hep var aşermede hep ekşi yiyorum turşu falan. Limonlu şeyler yiyorum. Tatlı yiyemiyorum canım istemiyor tahmininizi alabilirmiyim cinsiyet olarak belirtiler sizce kız mı erkek mi :)

belirtiler bünyeden bünyeye değşir ben sadece kilo alımının ipucu verdiğine inanıyorum, zaten kilo alana kadar cinsiyeti öğreniyoruz

Kızlar 8 haftalık hamileyim biliyorum çok erken ama çok merak ediyorum. Bulantım yok haftada bir anca olursa oluyor sivilcelenme var uyku desen hep var aşermede hep ekşi yiyorum turşu falan. Limonlu şeyler yiyorum. Tatlı yiyemiyorum canım istemiyor tahmininizi alabilirmiyim cinsiyet olarak belirtiler sizce kız mı erkek mi :)
Aynen benim belrtilerde oyle ya siz ogrndizn mi bende cok tursu uzum yiyom

Yanii ablam kızında tatlı şeyler yemişti😂 Rabbim gönlünüze göre versin

Yanii ablam kızında tatlı şeyler yemişti😂 Rabbim gönlünüze göre versin
Hadi ya 😂 neyse sağlıklı olsun da çok zor elde ettim senelerdir uğraşıyorum iki kez kayıp yaşadım tam tedaviye tekrar girerken hamile olduğumu öğrendim ki normaldede umrumda değildi ama şimdi hç değil sağlıklı olsun yeter ama insan merak ediyor ona göre bşeyler alasım geliyor 🥰

Eklentiler

• IMG-20231115-WA0006.jpeg
    IMG-20231115-WA0006.jpeg
    118,3 KB · Görüntüleme: 47
  • 20231115_134251.jpg
    20231115_134251.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 46
Hayrli
Yani ben anlamam tam ama kıza benziyor sanki 11 haftalık oldun dimi sende bende Cuma günü kontrolüm var bakalom ne olucak :
11 haftayiz koluna dolanan seyde kordon kolunda kordna gore cnsyt tahmini yapiliomus blm ama ben sdce bukdr erkn beli olckms doktr dedi 2 haftya soylrim kesin . Bn ssasrdm ondn acba erkek mi dye aklmdn gecti kizlrin ki gec beli oluyooo

11 haftayiz koluna dolanan seyde kordon kolunda kordna gore cnsyt tahmini yapiliomus blm ama ben sdce bukdr erkn beli olckms doktr dedi 2 haftya soylrim kesin . Bn ssasrdm ondn acba erkek mi dye aklmdn gecti kizlrin ki gec beli oluyooo
Merhablr benim cinsiyetimi doktor kağıda yazdı pazar günü ögrenicez inşallah :)

X