kızlar çoooook kaşınıyorum. yardım lütfen!

doğumdan sonra geçiyormuş ama bu kolestas denen şey yüzünden bebeği erken aldırmak zorunda kalınabiliyormuş.ben de 3 gündür geceleri kaşınıyorum.yarın dr a gidicem.daha 6 haftam var ve böyle devam edebileceğimi hiç sanmıyorum.

ARKADAŞLAR üstüne basa basa söyluyorum sakın alerjıdır geçer deyıp hafıfe almayın !!!!şuanda başımda olan şey göğüs ve karın bölgesındekı hafıf kasıntılar çatlaklarla ılgılı olabılır ama heryerınız kaşınıyorsa ve özellıkle gecelerı artıyorsa bu kaşıntılar ki benımkıler öyleydı.karaciğer enzimlerinden kaynaklanıyor.normal bir kan tahlılıyle anlasılabılıyor karaciğer enzımlerım yuksek çıktı 35. haftadaydım ozaman u hastalıkta kullanılan tek bir ilaç var ursofalk adıda bir tür hap.doktorum eger düşömezse degerler 37. haftada doğum dedi.ve sıkı takıbe aldı benı 4 gun sonra gittim ilacı kullanıyordum ve degerlerim yarı yarıya düşmüştü bidahakı kontrolum yarın inşallah dahada düşmüştür değerlerim.morelım okadar bozuk ki bu kolestaz hastalığı çıktığından beri:KK43: forumdada konu açtım benım durumumda olup doğum yağan oldumu dıye merak edıyorum gebelık kolestazı adlı knuyada bakabılırsınız,Rabbim yardımcımız olsun hepımızın

X