Gelinlik Ayakkabısı Kızlar daha kokoş bir şey buldum bayıldım,aldımm

kelebek.hill

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2011
11.087
6.705
$image_3-350x350.jpeg

Kızlar orta topuk arıyorum diye hep klasiklere denk gelmiştim ama bugün bunu gördüm hem çok rahat hem çok yüksek değil çok beğenerek aldımm.. topuk ve fiyonk kısmı paıltılı bi kumaş; çantası da bi tarafı sade, bi tarafı parıltılı aynı renk kumaşından yapılacakk :KK16:

Eki Görüntüle 1183806

Kızlar orta topuk arıyorum diye hep klasiklere denk gelmiştim ama bugün bunu gördüm hem çok rahat hem çok yüksek değil çok beğenerek aldımm.. topuk ve fiyonk kısmı paıltılı bi kumaş; çantası da bi tarafı sade, bi tarafı parıltılı aynı renk kumaşından yapılacakk :KK16:

canım hayırlı olsun çok beğendim çok zarif, nereden ne kadar a aldın acaba öğrenebilir miyim

güzelmiş ayakkabınız güle güle giyin, fakat gelinlik içinse adım atarken fiyonk kısmı gelinliğinize takılabilir

Eki Görüntüle 1183806

ama amaa bu çooooook güsel ya canm valla çok beğendim harika ötesi :nazar::KK16:çok zarif çok beğendim burda olsa bende alırdım :nazar:mutlulukla giy canm benm:KK54:

Eki Görüntüle 1183806

Ama bu çok şeker ki :KK12:yine zevkini konuşturmuşsun canım :nazar:

Eki Görüntüle 1183806

Çok hoş ayakkabıların canım güle güle giy :)

ben pek beğenmedim çok daha güzellerini bulabilirdiniz , hayırlı olsun :KK16::KK16:

başka renkeride var mıydı aldığınız yerde, pudra renk gibi

Vardi canm ayrica istedign rengi yapiyorlarms ama biraz daha fiyat koyuyorlar sanirm mesela 250 olur oyle galiba.. Pudrali beyazli vardi ama bakarsn canm :KK66:

güzelmiş ayakkabınız güle güle giyin, fakat gelinlik içinse adım atarken fiyonk kısmı gelinliğinize takılabilir

Tesekkur ederm sorun yasayacagimi sanmiyorm prensese yakin gelinligm ayakkabima pek degmez

ama amaa bu çooooook güsel ya canm valla çok beğendim harika ötesi :nazar::KK16:çok zarif çok beğendim burda olsa bende alırdım :nazar:mutlulukla giy canm benm:KK54:

Fatosss begendin demekkl :))) sagol canm yaaa darisi sana insallahhh :KK66:)
Cok tesekkur ederm fistikkk

Ama bu çok şeker ki :KK12:yine zevkini konuşturmuşsun canım :nazar:

Cok sagol nehircimmm :KK66:) senin de begenmene cok sevindmm

Çok hoş ayakkabıların canım güle güle giy :)

Cok tesekkur edermm

ben pek beğenmedim çok daha güzellerini bulabilirdiniz , hayırlı olsun :KK16::KK16:

Valla bu rahatlikla bu boyda daha guzelini bulamadm baya gezdm :KK66: olsn benm icime sindi tesekkur ederm

OFF canım aldıkların arasında en güzel parça bu bayıldım bittim resmen :KK23: bilekten bağı olması işini çok kolaylaştıracak çok rahat edersin hem de hanım hanımcıklık katar :KK16:

OFF canım aldıkların arasında en güzel parça bu bayıldım bittim resmen :KK23: bilekten bağı olması işini çok kolaylaştıracak çok rahat edersin hem de hanım hanımcıklık katar :KK16:

Ayyy ben de cok begenerek aldm sagol barol Nilummm evet bir de rahatligi da cok onemliydi cidden cok rahatti giyince ins dugunde de edermm :KK66:)

Eki Görüntüle 1183806

çok güzel bebişimmm hem rahat hem şık güle güle giy bitanemmm:KK19::KK16::KK16:

X