Gelinlik Modelleri kızlar diktireceğim gelinlik hakkında fikirlerinizi bekliyorum

famee

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
630
1
merhaba,

sonunda hangi modelden diktireceğime karar verdim.

iyi veya kötü gerçek düşüncelerinizi bekliyorum.

şimdiden herkese tesekkürlerzemuszemus opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

işte gelinliğimzemuszemus

Eklentiler

• $783.jpg
    $783.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 78
  • $779.jpg
    $779.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 64
Çok zarif görünüyo canım. Sen de içine çok yakışmışsın. kaydirigubbakcemile5 Şimdiden Allah mesut etsin.

çok teşekkur ederım balacım fakat resmi internetten buldum ben değilim yani.
güzel temennilerin içinde cok teşekkür ederim

Güzel ama eteği için biraz daha düşün derim. Daha farklı olabilir.:ecrin_bebek:

üst kısmı gerçekten güzel
ama alt kısmı arkadaşların da dediği gibi artık sıradanlaştı
her üç gelinden ikisininki nerdeyse aynı
daha faklı bir şey düşünebilirsin

modeli çok beğendim ama etek kısmı için arkadaşların dediği gibi başka alternatiflerde araştırmalısın bence ama üst kesinlikle çok hoş :lepi:

evet bence de her gelinliğin alt kısmı bu model çok sıradan

cok tesekkur ederım yorumlarınız ıçın..

fiyat konusunu gorusunce kesın yazarım tabıkı

ben bu eteği sevmiyorum ama yakışana da çok güzel oluyor umarım sana uygun bir gelinliktir.

Çok güsel model bu iyi düşünmüşsün nerde diktirceksin canım, ayşe firidin modaevinden buldun herhalde bunu.ordamı diktirceksin???

evet canım ayşe firidin modaevi sitesınde gördüm cok beğendim ama ben ankarada oturuyorum burda diktireceğim... ama kendi moaevinde diktirmek çok isterdim

alt tarafı öyle parça pinçik güzel değil bence, zaten çok var bunlardan son zamanlardakafamçokkarıştı

Ben de alt kısmını sevmedim canım daha güzelini bulabilirsin bence :hulya: ama zevk meselesi tabii içine sindiyse hayırlı olsun şimdiden

üst kisim cok güzel ama alt tarafi hosuma gitmedi alti siradan cok basit durmus

Canım bence etek kısmı fazla alışılagelmiş şu sıralar.Belki gelinlik modası bu yönde ama ben beğenmiyorum bu tarzı.Üst kısmı işçilik açısından falan gözalıcı.Işıltıların arasındaki beyaz çizgiler hoşuma gitti.Allah mesut etsin...

X