Kızlar hamile olabilir miyim yaşayanınız var mı

Adet belirtilerin aynısı gebelik belirtileri olabiliyor. Hatta adet sancinin aynisi yani tabiki 282838460 Kat şiddetlisi ama ağrı tipi olarak aynısı doğum sancısı oluyor. Bende pozitif testi gördükten 1 hafta sonra adet belirtilerinin aynısını görmüştüm. Testi adetten erken yapmıştım. Yani adet gecikince 3 4 gün sonra bu saydığın belirtiler oldu ama bulantı haric. Bulantı 7 8.haftalarda başlar ve kişiye göre 14 15 haftayı bulabilir

Adet belirtilerin aynısı gebelik belirtileri olabiliyor. Hatta adet sancinin aynisi yani tabiki 282838460 Kat şiddetlisi ama ağrı tipi olarak aynısı doğum sancısı oluyor. Bende pozitif testi gördükten 1 hafta sonra adet belirtilerinin aynısını görmüştüm. Testi adetten erken yapmıştım. Yani adet gecikince 3 4 gün sonra bu saydığın belirtiler oldu ama bulantı haric. Bulantı 7 8.haftalarda başlar ve kişiye göre 14 15 haf
Adet belirtilerin aynısı gebelik belirtileri olabiliyor. Hatta adet sancinin aynisi yani tabiki 282838460 Kat şiddetlisi ama ağrı tipi olarak aynısı doğum sancısı oluyor. Bende pozitif testi gördükten 1 hafta sonra adet belirtilerinin aynısını görmüştüm. Testi adetten erken yapmıştım. Yani adet gecikince 3 4 gün sonra bu saydığın belirtiler oldu ama bulantı haric. Bulantı 7 8.haftalarda başlar ve kişiye göre 14 15 haftayı bulabilir
Yaa Allahım bana da nasip etsin Rabbim size de sağlıkla büyütmeyi nasip etsin İnşâAllah içimde bi his tutundu var diyor çünkü hiç yaşamadım daha önce sol kasığımda olan bu ara ara tatlı batmaları ama baş ağrım başladı şuan ümidimi kestim çünkü adet olucam zaman baş ağrım oluyor genel olarak İnşâAllah vardır tutunmuştur İnşâAllah yavrum bana test yapmak istemiyorum adet günümü beklemek istiyorum test yaparsam negatif görünce üzülüp tekrar kendimi erken yaptım diye ümitlendirmek istemiyorum İnşâAllah adet görmem dua edin lütfen Rabbim her isteyene nasip etsin 😔❤️

Yaa Allahım bana da nasip etsin Rabbim size de sağlıkla büyütmeyi nasip etsin İnşâAllah içimde bi his tutundu var diyor çünkü hiç yaşamadım daha önce sol kasığımda olan bu ara ara tatlı batmaları ama baş ağrım başladı şuan ümidimi kestim çünkü adet olucam zaman baş ağrım oluyor genel olarak İnşâAllah vardır tutunmuştur İnşâAllah yavrum bana test yapmak istemiyorum adet günümü beklemek istiyorum test yaparsam negatif görünce üzülüp tekrar kendimi erken yaptım diye ümitlendirmek istemiyorum İnşâAllah adet görmem dua edin lütfen Rabbim her isteyene nasip etsin 😔❤️
Bişey daha sormak istiyorum adetime 2 gün var ama akıntım var bu adet dönemlerinde yaşanan bi durum mu kilodu batırıcak şekilde değil hafif bi akıntı

Yardımcı olacak yok mu bilgi verir misiniz lütfen akıntım arttı ara ara sol kasığım batıyor adet günüm yarın ama başka belirtim yok hala akıntı artması adet belirtisi mi hamilelik belirtisi mi 😣

Yardımcı olacak yok mu bilgi verir misiniz lütfen akıntım arttı ara ara sol kasığım batıyor adet günüm yarın ama başka belirtim yok hala akıntı artması adet belirtisi mi hamilelik belirtisi mi 😣
Size daha nasil yardimci olabiliriz? Test yapin dedim bekleyecegim diyorsunuz. Akinti her seyin belirtisi olabilir. Regl, hamilelik, mantar, enfeksiyon....

Size daha nasil yardimci olabiliriz? Test yapin dedim bekleyecegim diyorsunuz. Akinti her seyin belirtisi olabilir. Regl, hamilelik, mantar, enfeksiyon....
Burada anne adayımız heyecanlanmis ve biseyler soruyor. Sonuçta hamile kalmak mucizevi birsey. Hatta bu hayattaki en büyük mucize bana kalırsa bir kadının bedeninde bir canlının yetişmesi. E dogal olarak insan bunun için müthiş heyecanlanıyor. Oglum 2 buçuk yaşına girecek ve 2.bebegime hamile olma ihtimalim var benim de. Ama ben 2.bebek olmasına rağmen hala bu sayfaya girip belirtilerimi karsilastiriyorum. Yani bu heyecan bitmiyor, eskimiyor. Neden böyle terslediniz anlamadım.
Bence bunlar tatlı heyecanlar. Test yapmak istemeyip kendi belirtilerini buna yormak insanın elinde olmuyor. Çünkü dediği gibi erken test yapıp da negatif görürse insan hayalkirikligi yaşıyor.

Akinti doğrudan hamilelik belirtisi olmayabilir. Sizin en belirgin belirtiniz kasık batması bana kalırsa. Çünkü embriyo nun yerleşmeye çalıştığını gösterir. Dollenmeden 5 ile 10 gün içinde yerlesiyorlar. Tabi bu günler genelleme. Daha erken ya da daha geç olabilir. Sonuçta vücudumuz bir robot değil ve her insanda değişebilir bu. Ama bu kasık batması bence hamilelik belirtisi olma ihtimali var

Burada anne adayımız heyecanlanmis ve biseyler soruyor. Sonuçta hamile kalmak mucizevi birsey. Hatta bu hayattaki en büyük mucize bana kalırsa bir kadının bedeninde bir canlının yetişmesi. E dogal olarak insan bunun için müthiş heyecanlanıyor. Oglum 2 buçuk yaşına girecek ve 2.bebegime hamile olma ihtimalim var benim de. Ama ben 2.bebek olmasına rağmen hala bu sayfaya girip belirtilerimi karsilastiriyorum. Yani bu heyecan bitmiyor, eskimiyor. Neden böyle terslediniz anlamadım.
Bence bunlar tatlı heyecanlar. Test yapmak istemeyip kendi belirtilerini buna yormak insanın elinde olmuyor. Çünkü dediği gibi erken test yapıp da negatif görürse insan hayalkirikligi yaşıyor.
Soyledillerinizde cok haklisiniz. Ben de bu heyecani cok iyi biliyorum. Terslemek amacli yazmadim, yanlis anlamissiniz. Daha once de msj yazdim kendisine ama yine yardim isteyince tekrarlamak durumunda kaldim. Insallah Allah gonlune gore verir. Sizin de çocuklarınıza saglikli omurler diliyorum ❤

Soyledillerinizde cok haklisiniz. Ben de bu heyecani cok iyi biliyorum. Terslemek amacli yazmadim, yanlis anlamissiniz. Daha once de msj yazdim kendisine ama yine yardim isteyince tekrarlamak durumunda kaldim. Insallah Allah gonlune gore verir. Sizin de çocuklarınıza saglikli omurler diliyorum ❤
Yazı dili bazen yanıltabiliyor. Yanlış anladıysam kusura bakmayin o zaman. Sizin de hersey gönlünüze göre olsun 😊

Merhaba kızlar bu ay yumurtlama günümde eşimle korunmasız birliktelik yaşadık adetime 2 günüm var normal günlerimde bacağıma kadar vuran sağ kasıktan kalkan ağrım olurdu bu ay sadece sol kasığımda ara ara tatlı batmalar oluyor göğüslerim şişti ve sızlıyor bugün de mide bulantısı başladı ateş basıyor birde hamile olma ihtimalim var mı benimle aynı şeyi yaşayan var mı aranızda en çokta sırt üstüne yatınca batmaları hissediyorum ara ara ama girip çıkıyor aynı şeyleri yaşayan var mı lütfen yardımcı olun 2 gün geçmiyor bana hamile olma ihtimalim var mı 🥲
Canım b
Baktım şimdi ama bi büyüyor bi küçülüyor sanırım ben hamile değilim baş ağrısı da başladı regl olucam zamanlar olur genelde baş ağrım 😔
Canım bende de belirtilerin hepsi olmuştu o kadar çok kaptırdım ki kendimi hamileyim diye gozbebek lerime kadar bakmıştım hatta kendimce limon testi varmış onu yapayım dedim hamileyim çıktı çok sevindim baş ağrısı miğde bulantısı hatta uyuklama gün içinde iki gün geciktim test aldım sonuç hüsran akşamı regli oldum 😏yinede fazla kaptırma kendini biraz günün geçsin git bi test yaptır çok düşünmek ten oluyor bunlar inşallah hamişsindir dualarım seninle🙏

Ne kadar da iyi anlayıp söyleyemediklerimi dillendirmişsiniz. Rabbim çocuğunda uzun ömürler versin İnşâAllah ikinci çocuğunuzu da tez vakitte Rabbim kucağınıza almayı nasip eder, ve İnşâAllah bende hamileyimdir Rabbim ben ve benim gibi Anne olmak isteyen herkesin kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun İnşâAllah ❤️

X