Kızlar hamile olabilir miyim yaşayanınız var mı

Akinti doğrudan hamilelik belirtisi olmayabilir. Sizin en belirgin belirtiniz kasık batması bana kalırsa. Çünkü embriyo nun yerleşmeye çalıştığını gösterir. Dollenmeden 5 ile 10 gün içinde yerlesiyorlar. Tabi bu günler genelleme. Daha erken ya da daha geç olabilir. Sonuçta vücudumuz bir robot değil ve her insanda değişebilir bu. Ama bu kasık batması bence hamilelik belirtisi olma ihtimali var
Bende en çok ondan şüpheliyim çünkü daha önce hiç yaşamamıştım bu belirtiyi sabaha olmazsam hemen test yapıcam dua edin lütfen benim ve tüm anne olmak isteyenler için ❤️

Canım b
Canım bende de belirtilerin hepsi olmuştu o kadar çok kaptırdım ki kendimi hamileyim diye gozbebek lerime kadar bakmıştım hatta kendimce limon testi varmış onu yapayım dedim hamileyim çıktı çok sevindim baş ağrısı miğde bulantısı hatta uyuklama gün içinde iki gün geciktim test aldım sonuç hüsran akşamı regli oldum 😏yinede fazla kaptırma kendini biraz günün geçsin git bi test yaptır çok düşünmek ten oluyor bunlar inşallah hamişsindir dualarım seninle🙏
Kendimi kaptırmak istemedim hiç ama ne kadar da istemesem kaptırıyorum elimde olmadan Rabbim büyük herşeyi bi zamanı vardır sizin adınıza da çok üzüldüm İnşâAllah Rabbim size de en doğru ve en kısa zaman da hayırlı sağlıklı evlat nasip eder güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim İnşâAllah hamileyimdir benim de dualarım sizinle ve bizim gibi bebek bekleyen tüm anne adaylarıyla birlikte ❤️

Soyledillerinizde cok haklisiniz. Ben de bu heyecani cok iyi biliyorum. Terslemek amacli yazmadim, yanlis anlamissiniz. Daha once de msj yazdim kendisine ama yine yardim isteyince tekrarlamak durumunda kaldim. Insallah Allah gonlune gore verir. Sizin de çocuklarınıza saglikli omurler diliyorum ❤
Soyledillerinizde cok haklisiniz. Ben de bu heyecani cok iyi biliyorum. Terslemek amacli yazmadim, yanlis anlamissiniz. Daha once de msj yazdim kendisine ama yine yardim isteyince tekrarlamak durumunda kaldim. Insallah Allah gonlune gore verir. Sizin de çocuklarınıza saglikli omurler diliyorum ❤
Kusura bakmayın bende yanlış anladım o zaman yardımınız için teşekkür ederim 🙏🏼 ❤️

Kendimi kaptırmak istemedim hiç ama ne kadar da istemesem kaptırıyorum elimde olmadan Rabbim büyük herşeyi bi zamanı vardır sizin adınıza da çok üzüldüm İnşâAllah Rabbim size de en doğru ve en kısa zaman da hayırlı sağlıklı evlat nasip eder güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim İnşâAllah hamileyimdir benim de dualarım sizinle ve bizim gibi bebek bekleyen tüm anne adaylarıyla birlikte ❤️
İster istemez kaptırıyor insan kendini onun psikoloji si çok ayrı birşey o duyguyu insan yaşamak istiyor Rabbimin izniyle inşallah vakti zamanı ne zaman sa sağlıklı bir şekilde gelsinler dileyen isteyen herkese.sonucu yaz iyi haberlerini alırız inşallah 🤗🙏

İster istemez kaptırıyor insan kendini onun psikoloji si çok ayrı birşey o duyguyu insan yaşamak istiyor Rabbimin izniyle inşallah vakti zamanı ne zaman sa sağlıklı bir şekilde gelsinler dileyen isteyen herkese.sonucu yaz iyi haberlerini alırız inşallah 🤗🙏
ÂMİİN isteyen herkese nasip etsin Rabbim.
Sonucu yarın yazıcam İnşâAllah güzel haberlerle gelirim sizlere 🥰❤️

Kızlar merhaba regl biteli 10 gün oldu fakat pazar akşamı kahverengi çamur gibi lekelenmem gledi günde 1 ped bile doldurmadi ama sildikce hep geldi bugün 2, günü lekelenmenin hafif pıhtılaşma vardı ama rengi kahverengi çamur gibiydi gene ve 2 gün sonunda bitti hamilelikle belirtisi olabilir mi?

Kızlar merhaba regl biteli 10 gün oldu fakat pazar akşamı kahverengi çamur gibi lekelenmem gledi günde 1 ped bile doldurmadi ama sildikce hep geldi bugün 2, günü lekelenmenin hafif pıhtılaşma vardı ama rengi kahverengi çamur gibiydi gene ve 2 gün sonunda bitti hamilelikle belirtisi olabilir mi?
Üstüne görme yaşamış olabilirsin canım 2 gün sürüp bitmişse bi test yap hemen testlerin yanıltma payı oluyor kan testi yaptırırsan daha iyi olur İnşâAllah hamilesindir istiyorsan ❤️

X