kızlar kaç kilo aldınız

Suyu fazla içince nedense bende de mide bulantısı yapıyor. Fazla dediğim de günde iki litre. Bir buçuğu geçince yemek bile yiyememeye başlıyorum. Oysaki içmem lazım onu da biliyorum :KK43:

ben aralık 8 annesıyım ama ılk cocugumda kasımdım bende arada bakıyom sızın yazılarınızada kılo alımı ıcın hıc tasalanmayın alamıyom dıye ılkınde bende 4 aya kadar hıc alamamıstım sonra ıstemesenızde alıyosunuz bakalım bunda nasıl gıtcek ılkınde 12 kılo almıstım ama bunda 8 9 dan fazlasını ıstemıyom ıns basarırım bebıslerınıze ve sızlere rabbım sağlık versın gerısıs bos selamlar

bende 14+3 üm kızlar 2 kilo aldım şimdiye kadar ama belim çok kalınlaştı ve artık göbiş de çıktı
görenler anlayabiliyor artık hamile olduğumu
tatilda çok yadim
en son cuma 54 kiloydum ama sanırım tekrar kilo almışımdır

bende şuanda 14 haftaya girmek üzereyim ve hiç kilo almadım aksine verdim çünkü bulantılarım çok oluyordu yediğimi çıkartıyordum ilk üç ayda normal dedi doktor bulantılarım geçti Allaha şükür yavaş yavaş yemem hızlanıyo galibaaaa :eek:

kızlaaarrrrr...ben ne yapacam...iki kilo aldım 15+2 yim.Ama öncesinde çookkk kiloluydum.Hamileliğimi en fazla 9 kiloyla tamamlamam lazım..Offff offfff...hamileliğimin tadını bile çıkaramıyorum:KK43:(((

bende az önce saglık ocagından geldim ve kiloma baktılar ama ben daha bir kilo vermişim kızlar ya neden alamıyorum ben kilo hemşire almış olman lazım dedi önümüzde ki hafta bi daha gidecekmişim eger yine kilo almamış olursam dr la konuşup hastaneye yatıracaklarmış beni cok canım sıkıldı ya kızlar:1no2:

sekreter; mide bulantın falan varmıydı?Bebeğin gelişimi nasılmış?Benim bi akrabam var 7. ayı bitti ve sadece beş kilo aldı?Maşallah bebekte gayet iyiymiş...Bence mühüm olan bebeğin kilosu...Sağlıcakla kal...

Canım tartı bozuk falan olmasın sağlık ocağında. Yeme durumun nasıl. Neden kilo veriyorsun ki?

Hilal üzme canını. Ben de incecik hamile kalmadım. Kilom var. Ama çok da kötü durmuyor. Hatta şimdi daha şirin oldum. Sakın kilom var diye rejim yapmaya kalkma. Çünkü rejim yapmak zararlı. Sadece hamur işi ve tatlı yeme. Onun dışında protein, karbonhidrat hatta yağlara bile vücudunun ve bebeğinin ihtiyacı var. Moralini bozma. Bazen benim de canım çok sıkılıyor. Ama bu saatten sonra yapabilecek tek şey biraz dikkat etmek. Üzülmek bir işe yaramaz, bebeğini sıkıntıya sokmaktan başka...

valla kızlar aslında cok güzel yiyorum ve benim dogru düzgün mide bulantım da olmadı neden böyle oluyo anlamıyorum ya bebegin gelişimi dr un söyledigine göre cok iyi herşey yolunda dedi iki gün önce.bilmiyorum valla ya:1no2:

julianne çok sağol ilgin ve tavsiyelerin için.Çok kafaya takmak istemiyorum ama işte insanız ne kadar çabalasamda kafamın bi kenarında duruyor...neyse ya bi dahamı hamile kalacam değilmi?Tadını çıkarmaya bakıyım...Sağlıcakla kalın...

sekreter iki gün önce doktora gitmişsin bebeğin gayet iyiymiş.Aksi bi durum olsa dr un mutlaka bişeyler söylerdi.Şu an için kafana takacak bi durumun yok bence..Ama istersen içinin rahat etmesi için drunla görüş...Sağlık ocağından söylenenleri söyle..İnsanın kafasına bişey takılırsa onunla günleri geçirmek zor olur..kendine ve bebişine iyi bak:))

Kızşar kilolar aslında 3 aydan sonra alınacak, kimse kafayı bu kilo işine takmasın ve bu konuda bence karşılaştırmaya girmeyelim. Çünkü herkesin vücut kitle endeksi farklı, metabolizması farklı ne bilieyim işte herkes farklı şekilde kilo alır.
oktor 3 ay boyunca kilo da versen uzulme dedi bana cunku bebek senden beslenmesini oyle iyi bilir ki sen anlamadan o 3 ayı normal kilo ile tamamlar dedi. Anlayacagınız tosuncuklar bizi sömürüyorlarrrrrrrr.
Simdiden sonra protein, klasium, tahıl, taze meyve ve pişmemiş sebzelerle beslenmeye calısalım. İnşallah hepsi normal kilolarla doğarlar,

X