Gebeliğe Hazırlık Kızlar kürtajdan hemen sonra hamile kalınır acil yardım eder misiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Esra_10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2020
24
9
21
Kızlar 7 Eylül de kürtaj olmak zorunda kaldım bidaha hiç kanama olmadı bende de belirtiler var diye doktora gittim ultrasonda baktı bişey yok dedi adet söktürücü verdi içim rahat etmedi diye kan verdim 683 çıktı 2 gün sonra tekrarladığımda 1506 çıktı hamileymişim. Ben o ilacı bir kaç gün kullandım bir sıkıntı olabilir mi? Birde kürtajdan hemen sonra hamile kaldım riski varımdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim

20201022_111421.jpg
20201025_191858.jpg

Bende tarlusal içerken hamile kalmıştım olsa hemen olurdu diye dusunuyorum yani kimyasal falan olurdu. Kese gözüktümü

Kızlar 7 Eylül de kürtaj olmak zorunda kaldım bidaha hiç kanama olmadı bende de belirtiler var diye doktora gittim ultrasonda baktı bişey yok dedi adet söktürücü verdi içim rahat etmedi diye kan verdim 683 çıktı 2 gün sonra tekrarladığımda 1506 çıktı hamileymişim. Ben o ilacı bir kaç gün kullandım bir sıkıntı olabilir mi? Birde kürtajdan hemen sonra hamile kaldım riski varımdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Nekadar zaman sonra hamile kaldın

Merhaba bende sizinle aynı durumu yaşıyorum düşükten 2 hafta sonra hamile kaldım ve çok korkuyorum bı sorun olur mu diye? Sizse bı sorun çıktı mı

X