Bebek Beslenmesi kızlar medela marka süt sağma makinası kullanan varmı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ben de bir arkadastan medela mini elekt pilli pompayı aldım. ama hiç sagamadım.sagım esnasında gögsumun cocuk emiyormus gibi ileri geri hareket etmesi gerekiyor mu? bir de bendeki sagım makinasında biberonu yok. ben posete ya da baska bir biberona sagmaya calıstım. illa ki medela biberon sart mı sagmak icin?

bende de vardı medela elektrikli ama kendi biberonu var sagılan onun içine akıyo..arkadasın vermemiş yada kaybettiği yada başına bişey geldigi için biberonu verememiş olabilir..yada modeli falan farklıysa o da olabilir..biberon sart değil süt torbasıylada yapabiliyosanız olabilir..

ben de lansinohun biberonunu aldım. o da uyuyo.ama bu sefer be sagmayı beceremedim. sutu sagmaya baslıyorum ama 1 dk sonra sut gelmiyo. sabahtan beri 4 kere sagdım ancak 50 ml birikti. cok az degil mi? neyi yanlıs yapıyorum. sabredip beklemem milazım

merhaba süt sağma makinası kullalanan arkadaslar yardıma ihtiyacım var.bugün medelanın makinasını aldım ama çok az sağabiliyorum

X