Kızlar sizin desteğinizle iyileşiyorum

evenbetter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2024
66
-9
31
Annemden engelledim kız kardeşimden kuzenimden ama erkek kardeşime numarasını sil engelle diyorum bana bunu boşandıktan sonra söyleyebilirsin diyor ne yani amacı ne anlattım da her şeyi biliyor ve karşı tarafın yüz bulmasını istemiyorum nasıl önüne geçcem bu durumun kardeşime nasıl davranmak gerek yok yani ne dediysem silmiyor

Annemden engelledim kız kardeşimden kuzenimden ama erkek kardeşime numarasını sil engelle diyorum bana bunu boşandıktan sonra söyleyebilirsin diyor ne yani amacı ne anlattım da her şeyi biliyor ve karşı tarafın yüz bulmasını istemiyorum nasıl önüne geçcem bu durumun kardeşime nasıl davranmak gerek yok yani ne dediysem silmiyor
Silmesin bunun size zararı ne tam olarak onu anlayamadım? Kardeşiniz eşinize bir şeyler mi yetiştiriyor? İş birliği mi yapıyor?

Silmesin bunun size zararı ne tam olarak onu anlayamadım? Kardeşiniz eşinize bir şeyler mi yetiştiriyor? İş birliği mi yapıyor?
Annemin yanına gidip ses kaydına almış annemi beni kötülerken, kardeşim bunu işe götürdü diye video çekmiş lakayıt bir şekilde söverek arkadaşına atmış, arkadaşlarına benim evlilik içerisinde onu aldattığımı ileri sürerek ağzını bozarak konuşmuş benden bahsederken, halamlarda bayramın 1. Gününü zehir etti bana ve yüzüğü eline verdim gönderdim. 2.gün anneme geldim. 3. Gün annemi arayıp konuşmak istedi. İstemediğimi söyledim ve anneme sabah beni arayıp sex sesleri dinletti dedi özelden arayıp. Böyle bi durum asla söz konusu bile değil. Ben bunun telefonunu özele kapatmıştım neden özele açtın o numara kim diye bunun peşine düşüp hesap sormamı istedi ve anneme nasıl böyle konuşursun nasıl iftira atarsın diye yine çıldırayım istedi çünkü ben bunu yaptığımda bir şey yapmadığımdan emin olduğunu farkettim ( şaka değil bunu yeni farkettim bilerek yapıyor ve buradaki herkes benimle aynı kanıda hasta dedi herkes ) evlilikten önce ben çok bağımsızdım özgürdüm ve benden böyle şeyler bekledikçe değim yerindeyse bir şey yapmadım ama yapmaktan beter ettim onu. Ve onu o hareketlerine pişman ettim bu sefer kıyamadım yanına gittim falan derken evlendik ve o hareketlerinden asla pişman olmamış olacak ki devam ediyor. Ve bi hareketlilik istiyor sanırım. Çünkü egosu tatmin olmuyor şu an. Hani kıyasıya rekabet edebileceği bi zemin hazırlamıyorum ona. Kendisine de söyledim senin ağzına laf vermeyeceğim hanım hanımcık evimde otururken yaptın sen bana bunları dedim. Süreci takip edip alnımın akıyla çıkmak istiyorum bu işin içinden. Ben onu ailemin içine soktukça o sanırım kabul gördüğünü düşündü çevrem bana saygı duyarken o kendinin kabul gördüğünü düşündü.

Doğru söylüyorsunuz. Hiç başınıza böyle bi olay geldi mi çevrenizde vs nasıl toparlandılar
Benim eski sevgilim peşimi bırakmıyordu seni çok seviyorum vazgecmiyorum , her yerde seni görüyorum ne olur evlenelim diyordu, güzel şekilde konuşup ikna etmeye çalışmıştım baktım olmuyor isyerime geliyor çıkışlarda bekliyor, nmra değişikliği yaptım, geldiğinde hiç yüzüne bakmadım göz teması dahi kurmadim , görünmez gibi davrandım , dualar ediyordum kurtulim diye çok şükür 1,5 sene bu şekilde devam etti sonra evlendi kurtuldum

X