Kizlar yardım edermisiniz ?

Bercem_3434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
268
132
28
Merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz normal güzel bir evliliğim var çocuk yokken cinselliğin tadını çıkarmak istiyorum sonrası zor olacağı kesin asıl soru , yatak odama biraz renk katmak istiyorum 🤭 daha önce farklı şeyler hiç denemedik afedersiniz bu ara Vibratör tarzı şeyler düşündüm ama eşim nasıl tepki verir bilemedim hep sıradan bir cinsellik de sıkıcı geliyor artık , yani güzel gecelik alsam eşim aa nekadar güzelmiş çok hoş dese de üstümde 2 dakika durmuyor 🤣 sizce eşim abartı bir tepki verir mi ? Veya şöyle diyim sizler nasıl değişiklikler yapıyorsunuz..

Çocuktan önce benimde libodum yüksekti en çok şey yapardım eşimden önce soyunup yatağa girer üzerime yorganı çekerdim yatağa geldiğinde beni öyle görmesi yetiyordu. Yada şey yapardım o banyoya girdiğinde ben de hemen soyunup girerdim aa sen mi banyodaydın derdim tam çıkacağım zaman içeri çekerdi beni. Yani küçük minnoş oyunlar oyna onla öyle daha hoşuna gider

Doğru mu etiketledim bilmiyorum ama bu konuda detaylı konuşulmuştu.
Arkadaşlara katılıyorum vibratoru önce eşinizle konuşun, supriz yapmayın. Vücut kemerine eşim tepki göstermişti kirbacla gitsem ne derdi bilemiyorum 😅 direkt konuşmak yerine dolaylı olarak sorabilirsiniz beğenir mi beğenmez mi.
Aynen küçük oyunlar heyecanlandırıyor. Ben bazen fantezi olmayan nomal gecelik giyip uzanıyorum, farkında degilmisim gibi firikik veriyorum çok hoşuna gidiyor. Ya da arada gecelik altına bir şey giymiyorum supriz oluyor.

Doğru mu etiketledim bilmiyorum ama bu konuda detaylı konuşulmuştu.
Arkadaşlara katılıyorum vibratoru önce eşinizle konuşun, supriz yapmayın. Vücut kemerine eşim tepki göstermişti kirbacla gitsem ne derdi bilemiyorum 😅 direkt konuşmak yerine dolaylı olarak sorabilirsiniz beğenir mi beğenmez mi.
Aynen küçük oyunlar heyecanlandırıyor. Ben bazen fantezi olmayan nomal gecelik giyip uzanıyorum, farkında degilmisim gibi firikik veriyorum çok hoşuna gidiyor. Ya da arada gecelik altına bir şey giymiyorum supriz oluyor.
Kemer nedir

Eşim vücut çorabını görse kaçar demiştiniz. Ne öneri gelse ve uygulasanız benzer sonuçlanır diye düşünüyorum.

Nasıl anlatsam, harness diye geçiyormuş baktım şimdi. Özel bölgeleri açıkta birakiyor vücudu sarıyor kemer gibi. Değişik modelleri var. Biraz p*rn* (açık yazabiliyor muyum🤔) işi, sanırım bu yüzden sevmedi üzerine konuşmadık sonra. Benim hoşuma gitmişti ama çöpe at demişti

Nasıl anlatsam, harness diye geçiyormuş baktım şimdi. Özel bölgeleri açıkta birakiyor vücudu sarıyor kemer gibi. Değişik modelleri var. Biraz p*rn* (açık yazabiliyor muyum🤔) işi, sanırım bu yüzden sevmedi üzerine konuşmadık sonra. Benim hoşuma gitmişti ama çöpe at demişti
İlginçmiş bakaacağım

Belkide dediğiniz gibi p.rno filmlerinde giyenleri görmüş olup size ondan çöpe at demiş olabilir erkekler sever böyle şeyleri

Bu garip birşeymiş adam alışık değildir

Eşinin sen daha tanırsın ama, sanki kendi yetersiz miş de vibratör almışsın gibi tepki verir,sonucu da pek iyi olmaz gibi
Yani olabilir o yüzden pek cesaret edemedim , Sürekli çocuk odaklı bir cinsellikten biz öteye gidemedik bu zamana kadar stresse giriyoruz ve keyif alamıyoruz .. biraz onun dışına çıkma adına böyle birşey aklıma geldi

X