Kizlar yardım edermisiniz ?

Çocuktan önce benimde libodum yüksekti en çok şey yapardım eşimden önce soyunup yatağa girer üzerime yorganı çekerdim yatağa geldiğinde beni öyle görmesi yetiyordu. Yada şey yapardım o banyoya girdiğinde ben de hemen soyunup girerdim aa sen mi banyodaydın derdim tam çıkacağım zaman içeri çekerdi beni. Yani küçük minnoş oyunlar oyna onla öyle daha hoşuna gider
🤭 Anladım teşekkür ederim böylesi de olabilir tabi

Doğru mu etiketledim bilmiyorum ama bu konuda detaylı konuşulmuştu.
Arkadaşlara katılıyorum vibratoru önce eşinizle konuşun, supriz yapmayın. Vücut kemerine eşim tepki göstermişti kirbacla gitsem ne derdi bilemiyorum 😅 direkt konuşmak yerine dolaylı olarak sorabilirsiniz beğenir mi beğenmez mi.
Aynen küçük oyunlar heyecanlandırıyor. Ben bazen fantezi olmayan nomal gecelik giyip uzanıyorum, farkında degilmisim gibi firikik veriyorum çok hoşuna gidiyor. Ya da arada gecelik altına bir şey giymiyorum supriz oluyor.
Ya evet haklısınız birden bire değişik birşey ortaya koymak .. farklı tepki alabilirim dediğiniz gibi

Arkadaşlara katılıyorum vibratoru önce eşinizle konuşun, supriz yapmayın. Vücut kemerine eşim tepki göstermişti kirbacla gitsem ne derdi bilemiyorum 😅 direkt konuşmak yerine dolaylı olarak sorabilirsiniz beğenir mi beğenmez mi.
Aynen küçük oyunlar heyecanlandırıyor. Ben bazen fantezi olmayan nomal gecelik giyip uzanıyorum, farkında degilmisim gibi firikik veriyorum çok hoşuna gidiyor. Ya da arada gecelik altına bir şey giymiyorum supriz oluyor.

Haklısın küçük oyunlar biraz daha iyi sanki bu posta göz atıcam teşekkür ederim

Ben pek akıllıca bulmadım. Türk erkeği sonuçta sizin ikili fantaziniz oldugunu veya kendisinden cinsel haz almadığınızı düşünebilir.

X