Kızlar yüzümüzdeki tüylere evde çözüm........

bu formülü arnavut arkadsim yapiyor.yumurta akiyla seker karistiriyor sonra avuslarina sürüp yüzüne hizli hizli carpiyor sari tüyler flan oluyor ya onlari aliyor bu sekilde.sonuc tertemiz bir yüz:)) ben denemeye cesaret edemedim belki sari tüyler gider yerine siyahlari gelir diye:)

Peki arkadaşın yaptıktan sonra,tüyleri nasıl çıkıyor?Aynı mı siyah falan mı merak ettim yahuu???

kızlar bi formül üstüne çalışıyorum eğer tutarsa buradan hepinize haber vereceğim
inş tutar ,daha önce kullandığım bi bitki karışımıyla tek seansta tüylerimin büyük bir bölümünden kurtuldum ,tüylerim çok inceldi rengi açıldı çıkanlarında..
yaklaşıl 15 gün sonra kendi hazırladığım bitki kürünü uygulayacağım ve bi 15 gün sonrada netice kesinkes belli oluyor,eğer tutarsa çok sevinirim ve böyle bir büyük platformda paylaşmaktan mutluluk duyarım
şimdi içeriği açıklayamaıyorum ,çünki sonucu görmem lazım
kimseyi yanlış yönlendirmek istemiyorum
sık sık buradaki başlıkları takip ediyorum,emin olun olumlu yada olumsuz cevap yazacağım
sevgiler

arkadaşım bi formül buldum demişsin nerden buldun biyerden falanmı okudun merak ettim yoksa bildigimiz tüy azaltıcı limon tuz bakla sogan falan ne varsa onların karışımlarımı.
inş işe yarar hepimiz nasipleniriz ama 15 gün nasıl beklicem ya meraktan catlarım

yok hayır bahsettiklerinin hiç biri değil
bende tesadüfen bu kıl tüy le ilgili nette sörf yaparken bi karışım hazırlayan biriyle tanıştım
burda başka başlıklarda paylaşmıştım
bu karışımı bir kez uyguladım ,inanılmaz sonuç aldım fakat artık kıza ulaşamıyorum ,nette tanıtımı satışı durdurdu ,göremiyorum kendisini
karışımdan bahsetmişti 3 btki varmış içeriğinde 2 bitkiyi açıklamış olup 3.yü açıklamadı
bende bu 2 bitki ve kendi araştırmalarımla bulduğum 3.bitkiyi ekstre yaptım ,15 gün beklemek gerekiyor ekstrenin olması için ,sonrada kullandıktan sonra bi 15 gün beklemem gerekiyor
burada reçeteyi şuan açıklayamamın sebide ,dediğim gibi ,önce ben bi deneyip sonucu görmeliyim
fayda sağlarsam sizlere iletmem doğru olur kanaatindeyim

yaw bu yontemi deniyen oldumu?? tuyler alindiktan sonra nasil cikiyoo.. kalinmi incemi.. ayni halindemi.. biraz aciklik verin canim mademki bi konu aciyonuz herseyede cevap vermelisniz bence..

ben denedim şu an tüylerim aynı eskisi gibi çıktı ne azaldı nede arttı kalınlığı falanda aynı

canım selam bu bir tüy alma yöntemimi cilt bakımımı yoksa ikisi birden mi bi de ağda gibi acıyo mu çok oldu ama her bölgede kullanılırmı ben kızım için araştırıyorum da cnm ya tam ölçülü bir tarif yazabilirmisin ben bal mısır unu ve yoğurtla yapılan cilt bakımı vardı bi kez uyguladım süper olmuştu. hatta ardından bepanten sürülünce çok daha güzel oluyormuş yanıt bekliyorum. yada genç kızlar için kolay tüy alma yöntemi bilen varsa lütfen yazssın:çok üzgünüm:

canım selam bu bir tüy alma yöntemimi cilt bakımımı yoksa ikisi birden mi bi de ağda gibi acıyo mu çok oldu ama her bölgede kullanılırmı ben kızım için araştırıyorum da cnm ya tam ölçülü bir tarif yazabilirmisin ben bal mısır unu ve yoğurtla yapılan cilt bakımı vardı bi kez uyguladım süper olmuştu. hatta ardından bepanten sürülünce çok daha güzel oluyormuş yanıt bekliyorum. yada genç kızlar için kolay tüy alma yöntemi bilen varsa lütfen yazssın:çok üzgünüm:

arkadaşım bu bir geçici tüy alma yöntemi yüz maskesi değil fakat içinde mısır unu olduğu için pilig görevi yapıyor ölçüsü yok bulamaç kıvamına gelecek yaptığın karışım ağda gibi acıtıyormu diye sormuşsun ben yüzüme hiç ağda yaptırmadım ama okadar acımayaçağını sana garanti veririm bu tarif sadece yüzdeki ince tüyleri yok etmek için umarım yardımcı olabilmişimdir canımkaydirigubbakcemile5

Ya ben denedim sakın denemeye falan kalkıp zamanınızı boşa harcamayın kızlar.Böyle insanlarla dalga geçilmez.3kere denedim farklı kıvamlarda hiçbiri olmadı.Saçmalıktan başka bişey değil.:kızgın:
Sirağdayla alın misgibi tertemiz:enbuyukkk:

Ya ben denedim sakın denemeye falan kalkıp zamanınızı boşa harcamayın kızlar.Böyle insanlarla dalga geçilmez.3kere denedim farklı kıvamlarda hiçbiri olmadı.Saçmalıktan başka bişey değil.:kızgın:
Sirağdayla alın misgibi tertemiz:enbuyukkk:

bu konuyu açan kişi ben olduğuma göre ozaman dalga geçende ben oluyorum size göre :kızgın: ben bu tarifi kendim uydurmadım baştada belirttiğim gibi bir sitede gördüm ve denedim sonucu yazdım ben memnun kaldığımı söyledim isteyen dener istemeyen denemez kimseyi zorlamadım mutlaka deneyin diyede bir notta eklemedim yazıya sadece acil ve geçici bir yöntem dedim ha siz memnun kalmamış olabilirsiniz oda sizin probleminiz becerememişde olabilirsiniz yada sürekli sir ağdayada alışmış olabilir yüzünüz ben ilk defa aldım yüzümü ve memnun kaldım :çok üzgünüm:

bu konuyu açan kişi ben olduğuma göre ozaman dalga geçende ben oluyorum size göre :kızgın: ben bu tarifi kendim uydurmadım baştada belirttiğim gibi bir sitede gördüm ve denedim sonucu yazdım ben memnun kaldığımı söyledim isteyen dener istemeyen denemez kimseyi zorlamadım mutlaka deneyin diyede bir notta eklemedim yazıya sadece acil ve geçici bir yöntem dedim ha siz memnun kalmamış olabilirsiniz oda sizin probleminiz becerememişde olabilirsiniz yada sürekli sir ağdayada alışmış olabilir yüzünüz ben ilk defa aldım yüzümü ve memnun kaldım :çok üzgünüm:
Ben gerçekten çok sinrlendm denedkten sonra elimde yapış yapış sarı sarı döküldü ve becerememiş olma ihtimalim yok çünkü miktar vermemenize rağmen acaba benmi yapamadm diye 3farklı kıvamda denedim sonuç sıfır.Ayrıca ben cımbızla alırdım 2defa sirle aldm bide bunu denym dedim olmadı tabiki:kızgın:Ben kimseyi zorladılar demedim,bende denedim ve sonucu yazdm başka ark.iler hayal kırıklığına uğramasın diye.Nyse bu konu bnm için kapandı:kahve:

arkadaşım bu bir geçici tüy alma yöntemi yüz maskesi değil fakat içinde mısır unu olduğu için pilig görevi yapıyor ölçüsü yok bulamaç kıvamına gelecek yaptığın karışım ağda gibi acıtıyormu diye sormuşsun ben yüzüme hiç ağda yaptırmadım ama okadar acımayaçağını sana garanti veririm bu tarif sadece yüzdeki ince tüyleri yok etmek için umarım yardımcı olabilmişimdir canımkaydirigubbakcemile5

teşekkürler canım saol ben de tüm vücutta tüy alma yöntemi sanmıştım yanlış anlamışım ok .doğal bir cilt bakım yöntemi olarakta kullanılabilir tarifin aynı zamanda tekrar tşkürler

arkadaşlar yüzümüze sürdüğümüz zaman tüyleri azaltıcı..zayıflatıcı..hatta zamanla yo kedici doğal bir merhem yada karışım biliyor musunuz?
son zamanlarda karınca yumurtası yağı çok popüler ama yağın içeriğinde bi parça karınca yağı kalanın ise zeytin yağı yada ayçiçek yağı olmadığını anlayabilmek çok zor bu nedenle onalra dünyanın parasını veripte umudumuda kaybetmek istemediğim için almadım..
sizin öneriniz varmı
hepinize zevgiler ..:emir_bebek:

X