Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Ewet sagliksiz olduginu okudum fazla proteinin zararli oldugunu okudum tabide kilo verince hosumq gitti dewam ettim ama simdi bunaldim surekli yulaafli ekmek hazirlAmak yorucu.ama bosvermekde istemiyorum bakalim arastirip saglikli beslenmeye bakacam artik.

Bi an once verelim vereym dye sacma isler yapiyoruz genel olarak ama napalm skldk artk bu kilolardan 6 7 gun su isvec diyetni yapicam sagliksiz olsada napalm yni bisolmaz dyip gecmeliym :KK66:

Isvec diyetini yaptim bende 6 kilo verdim ama hepsini geri aldim ve gercektende cok zor bi diyet sonunda et ve yumurta gormeye tahammul edemiyosunuz artik

İsvecde verilen kilolarda aliniyomus yaa..kalori sayimi faln yapan varmi o daha cok ise yarar mi gunluk 900 1000 kalori mesela

Isvec diyetini yaptim bende 6 kilo verdim ama hepsini geri aldim ve gercektende cok zor bi diyet sonunda et ve yumurta gormeye tahammul edemiyosunuz artik

Ayy canm artk zayflamak icin her yol mubah gbi geliyor insana sn baska dyete devam ettgn halde mi aldin yoksa sadece isveci yapip biraktgn icin mi kilo aldn acaba

Peki bakiyorum suan.kiloverenlerde war veremeyende war hatta verip alanda warr:):)tek cozum bogazimi tutmak sanirim.su kalori sayiminni arastiriyorum simdide:):):)kendime uygun bi diyet bulamadim yaaa:KK43:

Haklısın iİn günümdü 3 gün annwm rahatsız diye. Normalde inanın yemeye bile vaktım kalmıyo. Mühendislik okuyorum derslerim ağır sabah 9 da başlıyor. 2 gibi bitigor 3 te işbaşı yapıyorum gece 11 de paydos. Haftasonu da sabah 9 da dersanm başlıyo yine 3 te işbaşı 11 de paydos aslında gün içinde baya yoğunum ama işte burger king te çalışıyorum kasiyer olarak hamburger yemekten 2 senedir şiştim e tabi durum böyle olunca çikolata yediğim halde zayıfladım

Nerdesinn sen nerde 😊

Peki bakiyorum suan.kiloverenlerde war veremeyende war hatta verip alanda warr:):)tek cozum bogazimi tutmak sanirim.su kalori sayiminni arastiriyorum simdide:):):)kendime uygun bi diyet bulamadim yaaa:KK43:

:)) bende aynen canm bosver ya arastrma istersen benle beraber isvec dyetni uygula yarn baslicm bn herkes farklidir iste bakcaz gorcz

:)) bende aynen canm bosver ya arastrma istersen benle beraber isvec dyetni uygula yarn baslicm bn herkes farklidir iste bakcaz gorcz

Tamaam kabul yarin isvec diyeti oleyse.tartilip sabah bakalim ilk sonuclara sonra son sonuclarla kiyaslariz ama acikcasi 5 6gun yaparim hic kilo vermezsm birakirim napayim artik okadar kati diyetlede kilo verilir sanirim:):)

Canlarim Yanls anlamayin beni fakat oyle hizli verilen kilolar daha hizki sekilde aliniyo..
En iyisi yavas yavas vermek ama tabiki siz bilirsinz:KK51:

Tamaam kabul yarin isvec diyeti oleyse.tartilip sabah bakalim ilk sonuclara sonra son sonuclarla kiyaslariz ama acikcasi 5 6gun yaparim hic kilo vermezsm birakirim napayim artik okadar kati diyetlede kilo verilir sanirim:):)

Tamm canm uyar nasil diyosan bn 13 gn boyunca dayanabilirsem tartilmicam :)) bence veririZz cunku bisey yok ki yicek :)

Canlarim Yanls anlamayin beni fakat oyle hizli verilen kilolar daha hizki sekilde aliniyo..
En iyisi yavas yavas vermek ama tabiki siz bilirsinz:KK51:

Kimsenin kimseye alinmicani dusunuyorum herkesin derdi ortak cbku :) Biliyoruz aslnda canm oyle oldugunu da almayanda var bu kilolari almayanlardan olma umuduyla yola cikcam ben

X