Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Masallahin var senind e yaw of nedr bu yag kilo pislik yeminle midem bulaniyor kendmden bende cok kararliym cok zayflicam cevremdekilerde zayflamissin dedikce daha gaza geliyom :))

canım valla ben kendime öyle pislik bi mahlukatmısım gibi bakmıyorum.Ve bu tür zihiyetler yüzünden zayıflamak istiyorum en çok da.Cünkü insanlar ne düşündüğüne,güzelliğine zekana bakmadan seni aşağılama hakkı buluyolar kendilerinde.senin maşallahın var ben zayıfım baakk gibilerinden :) Ve bence hayatta en önemlisi kendini sevmek.Her sartta her görünüşünde kendine saygı duymak öyle deme yani midem bulanıyo fln :))

canım valla ben kendime öyle pislik bi mahlukatmısım gibi bakmıyorum.Ve bu tür zihiyetler yüzünden zayıflamak istiyorum en çok da.Cünkü insanlar ne düşündüğüne,güzelliğine zekana bakmadan seni aşağılama hakkı buluyolar kendilerinde.senin maşallahın var ben zayıfım baakk gibilerinden :) Ve bence hayatta en önemlisi kendini sevmek.Her sartta her görünüşünde kendine saygı duymak öyle deme yani midem bulanıyo fln :))

Aynen insnlar bunu dusunduruyo zaten sana gicik ediyorlar insni sanki kusurmus gbi bkiyolar zayftim onceleri rahatszlik gcrdm ondna sonra aldm almadan oncede kilo al biraz bu ne diyolrdi aldim smdi de zayfla sanki kendilerini ilgilendirn bir durum varmis gbi bnde kebndime asik bi insanm cok severim krndmi ama kalcalarimi gordukce gicik oluyorm .😀😀

bende istiyorum araniza katilmak 94.8 kiloyum 22 yasindayim cok kilo aldimmm hic bukadar buyuk bi sayiya ulasmamistim :2:

Kizlar yaa benim moralim çok bozuk 1 kilo aldım stres yüzünden şu bi haftanın her gününü stresli geçirdim ve ben stresli olduğumda hırsımı direk yemekten çıkaran birisiyim hala da gözüm yemeklerde sürekli ne yicem diye düşünüyorum , çıldırıcaaammm :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende varım dedimdedim bir türlü başlayamadım:KK50: çok sıkıldım artık bu kilolardan verelim de bitsin gitsin artık bende aynıyım kızlar sürekli yemek dişünüyorum sadece dışarıda vakit geçirdiğim günler aklıma gelmiyor bir ara kan değerlerime baktırcam yok böyle bişey galiba mideme birşey kaçtı yoksa ben yapışık ikizdimde öteki içerdemi kaldı :KK37:

bende varım dedimdedim bir türlü başlayamadım:KK50: çok sıkıldım artık bu kilolardan verelim de bitsin gitsin artık bende aynıyım kızlar sürekli yemek dişünüyorum sadece dışarıda vakit geçirdiğim günler aklıma gelmiyor bir ara kan değerlerime baktırcam yok böyle bişey galiba mideme birşey kaçtı yoksa ben yapışık ikizdimde öteki içerdemi kaldı :KK37:

Canım senin yaşın ve kilon kaç ? :)

Canim hersey b3ynimizde bitiyor nasilsa diyete baslicam diyozz manda gbi yiyoz yapmayn aciyin kendinize en cok taytlarimi giymek icn zayflamak istiyrim o kadar ozledimki utanip dar acik giyinrmemektem cok ozledim yaa 😭😭😭

Kizlar yaa benim moralim çok bozuk 1 kilo aldım stres yüzünden şu bi haftanın her gününü stresli geçirdim ve ben stresli olduğumda hırsımı direk yemekten çıkaran birisiyim hala da gözüm yemeklerde sürekli ne yicem diye düşünüyorum , çıldırıcaaammm :KK43:

Bak ne yap biliyomusn o istah gelince oncedeb bir yere olmak istedgn vucut seklini yapistr o yapstrdgn yere kos bak ya da soyun aynada kendne bak kolin yuzunden kucuk duruma dusup asagilanmak gbi bsey yasadysan onu dusun etkili % 100 :)

Canım senin yaşın ve kilon kaç ? :)

yaş 29 kiloda 72 hamilelikten öncede bu kilodaydım kızım 3 oldu hala aynıyım .gerçi sigarayı bıraktım ondan diye düşünüyorum çünkü bu seferde yemek yeme bağımlılık hale gelebiliyormuş zincirleme benimkisi

Canim hersey b3ynimizde bitiyor nasilsa diyete baslicam diyozz manda gbi yiyoz yapmayn aciyin kendinize en cok taytlarimi giymek icn zayflamak istiyrim o kadar ozledimki utanip dar acik giyinrmemektem cok ozledim yaa 😭😭😭

:KK1: Ah sorma bende sürekli salaş giyinmekten kıyafetlere iç geçirmekten bıktım inan zayıflayınca alırım diye kıyafet almıyorum . şimdiden itibaren beynimize savaş açalım hep beraber verelim bu kiloları :KK52:

X