Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Sabah

Bu diyette güne erken başlamanız gerekiyor. Kalkar kalkmaz bir bardak ılık su içtikten sonra, yürüyüşe çıkabilirsiniz. Hatta mümkünse, deniz kenarında yürümeyi tercih edin. Eve gelince 1 bardak sütlü kahve için. Sonrasında su içmeye devam.

Öğle

Öğle yemeği geldiğinde, 1.5 litre su içmiş olmanız gerekiyor. Bu öğünde 1 porsiyon brokoli, karnabahar ya da lahana yiyebilirsiniz. Yanında ayran ya da yoğurt tüketin.

Ara Öğün

Akşama kadar aç kalmanız oldukça zor olacaktır. Bu nedenle, öğle ile akşam saatleri arasında şekerinizi dengeleyecek hafif bir ara öğüne ihtiyacınız olacak. Bu öğünde 3 adet light bisküvilerden yiyebilirsiniz. Hatta Special K’nın sadece 66 kalorilik krakerlerinden de tüketebilirsiniz.

Akşam

Günün en zor öğünü, akşam. Sadece yoğurt ve elma yiyebileceğiniz akşam yemeğini, saat 6-6.30 civarı yemeniz gerekiyor. Sonrasında ise bir şey yemek kesinlikle yasak

bu değl mi... Zormuş ya:26:.... naptın ilk gün nasıl geçti?
bende başlayım ama akşama yoğurt yerine arada tavuk haşlama yesek yada bi salata öğlen olmaz mı ki..:KK56:
Tamm o zamn canm ben yarn basliyorum bu diyete atyorum linkini benle yapcak olan varsa buyursn :) http://kupayedili.com/7-gunde-10-kilo-verme-diyeti-listesi.html

ne var ne yok bayağıdır yazamadım ama hergün okuyorum yaptıklarınızı bıraaktım sanmayın.diyete gelince pek yapamıyorum bu sıralar iradem bayağı zayıf:KK56: karatayı bende bir ara yaptım yavaş ama aç kalmadan kilo verebiliyosun niye sağlıksız dedinki

Sabah

Bu diyette güne erken başlamanız gerekiyor. Kalkar kalkmaz bir bardak ılık su içtikten sonra, yürüyüşe çıkabilirsiniz. Hatta mümkünse, deniz kenarında yürümeyi tercih edin. Eve gelince 1 bardak sütlü kahve için. Sonrasında su içmeye devam.

Öğle

Öğle yemeği geldiğinde, 1.5 litre su içmiş olmanız gerekiyor. Bu öğünde 1 porsiyon brokoli, karnabahar ya da lahana yiyebilirsiniz. Yanında ayran ya da yoğurt tüketin.

Ara Öğün

Akşama kadar aç kalmanız oldukça zor olacaktır. Bu nedenle, öğle ile akşam saatleri arasında şekerinizi dengeleyecek hafif bir ara öğüne ihtiyacınız olacak. Bu öğünde 3 adet light bisküvilerden yiyebilirsiniz. Hatta Special K’nın sadece 66 kalorilik krakerlerinden de tüketebilirsiniz.

Akşam

Günün en zor öğünü, akşam. Sadece yoğurt ve elma yiyebileceğiniz akşam yemeğini, saat 6-6.30 civarı yemeniz gerekiyor. Sonrasında ise bir şey yemek kesinlikle yasak

bu değl mi... Zormuş ya:26:.... naptın ilk gün nasıl geçti?
bende başlayım ama akşama yoğurt yerine arada tavuk haşlama yesek yada bi salata öğlen olmaz mı ki..:KK56:

Aynen canm bu zor biraAz evet haklisin baslamadim daha ruh sagligm musade etmiyor .d bugunde orucum basliycam bi gun insallah 😀

ne var ne yok bayağıdır yazamadım ama hergün okuyorum yaptıklarınızı bıraaktım sanmayın.diyete gelince pek yapamıyorum bu sıralar iradem bayağı zayıf:KK56: karatayı bende bir ara yaptım yavaş ama aç kalmadan kilo verebiliyosun niye sağlıksız dedinki

Bende bu ara diyet yapmiyorum hicbi dieyti uygulamadim az yiyetek yaparm hep diyetimi bi cok diyete baslicam ddm baslamadm .d belki bi gun

Kızlar ben 2 gündür cozuttum diyet falan gitti resmen 2 günde :KK43: sizler naptınız hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hahaha biri benden bahsetti bende ayni durumdayim bitti hirsimi kaybediyorumm

slmlar kızlarr ay demekkı buaralar herkes aynıbende bıraktım dıyetı daha dogrusu metobolızmamı sasırtıyorum dıyorum herkese :))pazartesı dıyete baslıcam 5de 5 dıyetı ne ama kararlıyım saka falan deıl kacamak da olmıcak.ay yaz gelıyor e kurtulalım artık ustumuzdekı yukten azıcıkda olsa demı??hadı gelın benmle dıyete baslayın bırbırımıze destek olalım uyaralım ogut werelım ama kurtulalım artık su kılolardan yaa:KK43:(

slmlar kızlarr ay demekkı buaralar herkes aynıbende bıraktım dıyetı daha dogrusu metobolızmamı sasırtıyorum dıyorum herkese :))pazartesı dıyete baslıcam 5de 5 dıyetı ne ama kararlıyım saka falan deıl kacamak da olmıcak.ay yaz gelıyor e kurtulalım artık ustumuzdekı yukten azıcıkda olsa demı??hadı gelın benmle dıyete baslayın bırbırımıze destek olalım uyaralım ogut werelım ama kurtulalım artık su kılolardan yaa:KK43:(

Evet yaa ama pazartesiyi de beklemeyelim hemen başlayalım bi yerden :)

Evet yaa ama pazartesiyi de beklemeyelim hemen başlayalım bi yerden :)

yarın gezmeye gıdıyorum yıcem yani :)) baslyamam da ben pazartesı en uygunu benım ıcın:))

yarın gezmeye gıdıyorum yıcem yani :)) baslyamam da ben pazartesı en uygunu benım ıcın:))

Hımm doğru söylüyosun bi yere gidince gerçekten insan devam edemiyo diyete :) hatta eve misafir gelince de edemiyorum ben annem güzel güzel hazirlaninca dayanamıyorum maalesef :KK43:

evt aynı durumdayız..bende 6 kilo verdim diye gevşedim biraz ama daha 12 kilo var :KK43: hadi ksein bi liste bulalım günü gününe kaçamaksız hep birlikte yapalım..
mesela nedir o 5 de 5 dediğiniz...

Olur sekerim olallim bende pazartesi burda yayinladgm bi diyete baaliycam bakalm olalm destek

Selam kızlar nasılsınız :) ben bugün ve yarın pirinç lapası diyetini uygulamayı düşünüyorum inşallah yapabilirim :KK70:

bende bugün ve yarın ayran detoksu yapıyorum...sonuçları paylaşalım lütfen..
:KK8: bu akşam sporuma da gidicem..umarım bayılıp kalmam :KK37:

bende bugün ve yarın ayran detoksu yapıyorum...sonuçları paylaşalım lütfen..
:KK8: bu akşam sporuma da gidicem..umarım bayılıp kalmam :KK37:

Evet paylaşalım sonuçları ayran detoksunu ilk defa duydum bi araştırayım bakayım :)

X