Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

bende pirinç lapasını yeni duymuştum senden araştırdım..regl döneminde daha iyi oluyomuş onu o zaman yapacağım..
cumtesi pazar ayran diyeti hafta içi kalori hesabıma devam edeceğim..regl günüm bu hafta sonu muhtemelen o zamanda senin pirinç lapasını yapacağım ..çünkü bu kiloları vermemiz lazım yazda geldi millet giycek rengarenk şeyleri..ben yine siyahlar içinde kalmak istemiyorum...:KK50:
Evet paylaşalım sonuçları ayran detoksunu ilk defa duydum bi araştırayım bakayım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

diyetmiz;
2 lt kadar az yaglı yogurttan yapılan ayran içine :
2 salatalık
8 kaşık buğday ( kuru hali) haşlanarak konacak
4 kaşık haşlanmış nohut
2 orta boy salatalık rendelenecek
Nane serpilecek.

Bu bir günlük kür, 2. gün tekrar taze hazırlanacak.

Yag ve tuz eklenmeyecek .

Kahvaltı bir dilim esmer ekmekle az yaglı peynir , domates salatalık ve 1 haşlama yumurtayla yapılır . Saat 10 dan itibaren 2 saat arayla bu soğuk çorba aksam 8 de son ögün olacak sekilde küçük kaseler halinde tüketilir. Gün boyunca bol su , yeşil çay vs. tüketebilirsiniz.
Kahve önerilmiyor.

Şok diyet oldugundan 2 günden fazla yapılması ve ayda sadece 1 kez yapılması öneriliyor.
bunu netten buldum ama ben mercimek ve salatalık koymadım..
notuda pişirip leblebi gibi yiyorum..

diyetmiz;
2 lt kadar az yaglı yogurttan yapılan ayran içine :
2 salatalık
8 kaşık buğday ( kuru hali) haşlanarak konacak
4 kaşık haşlanmış nohut
2 orta boy salatalık rendelenecek
Nane serpilecek.

Bu bir günlük kür, 2. gün tekrar taze hazırlanacak.

Yag ve tuz eklenmeyecek .

Kahvaltı bir dilim esmer ekmekle az yaglı peynir , domates salatalık ve 1 haşlama yumurtayla yapılır . Saat 10 dan itibaren 2 saat arayla bu soğuk çorba aksam 8 de son ögün olacak sekilde küçük kaseler halinde tüketilir. Gün boyunca bol su , yeşil çay vs. tüketebilirsiniz.
Kahve önerilmiyor.

Şok diyet oldugundan 2 günden fazla yapılması ve ayda sadece 1 kez yapılması öneriliyor.
bunu netten buldum ama ben mercimek ve salatalık koymadım..
notuda pişirip leblebi gibi yiyorum..

Hımm evet bu da güzelmiş :)

Kızlar pirinç lapasından bi tabak yedim arada bi dilim kek yedim çok pişmanım yaaa keşke yemeseydim :KK43:(

ne yaptınız kızlar böyle ayranlar pirinçler havada uçuşuyor .benim diyettte askıda kaldı iyi gidiyodunuzya ne oldu da değiştirdiniz.bende tam anlamıyla pazartesi başlıcam kararlıyım :KK16:

ne yaptınız kızlar böyle ayranlar pirinçler havada uçuşuyor .benim diyettte askıda kaldı iyi gidiyodunuzya ne oldu da değiştirdiniz.bende tam anlamıyla pazartesi başlıcam kararlıyım :KK16:

Valla ben basladim ama çok zor yiyorm ya hoşuma gitmedi :KK70:

Valla ben basladim ama çok zor yiyorm ya hoşuma gitmedi :KK70:

e sen zaten diyet listesiyle 5 kilo vermişsin niye bidaha değiştirdin hemen olsun diye bekleme öyle sabret bu kiloları 1 günde almadıkki 1 günde verelim

e sen zaten diyet listesiyle 5 kilo vermişsin niye bidaha değiştirdin hemen olsun diye bekleme öyle sabret bu kiloları 1 günde almadıkki 1 günde verelim

Ya haklısın da 2 günde 1 ya da 2 kilo veriliyomuş diye duyunca heycanlanıp başladım ben de :KK70:

bir deneyin bakalım belkide faydasını görürsünüz bende pazartesi başlıcaktım ama bir gün birgündür dedim bugün başladım çok iyi gidiyor zorlanmıyorum 2 günde insan alışıyomuş öneml olan ondan sonra bırakmamak sporda kattıkmı tamamdır arkadaşlar:KK9:

bende pirinç lapasını yeni duymuştum senden araştırdım..regl döneminde daha iyi oluyomuş onu o zaman yapacağım..
cumtesi pazar ayran diyeti hafta içi kalori hesabıma devam edeceğim..regl günüm bu hafta sonu muhtemelen o zamanda senin pirinç lapasını yapacağım ..çünkü bu kiloları vermemiz lazım yazda geldi millet giycek rengarenk şeyleri..ben yine siyahlar içinde kalmak istemiyorum...:KK50:

Evet canım ya ben de yaz geldiği için acele ettim bi de ramazan da geliyo ramazanda nası yapcam bilemiyorum o zamana kadar ne kadar verirsem kâr diye bakmaya başladım :)

bir deneyin bakalım belkide faydasını görürsünüz bende pazartesi başlıcaktım ama bir gün birgündür dedim bugün başladım çok iyi gidiyor zorlanmıyorum 2 günde insan alışıyomuş öneml olan ondan sonra bırakmamak sporda kattıkmı tamamdır arkadaşlar:KK9:

Sen hangi diyeti uyguluyorsun :)

evet bende aynı sruyu soruyorum..senin diyet listesi ne...?
bu arada ayran detoksunda 2.günüm dün tam yaptım cozutmadan sabah 900 gr eksik çıktım ama bugün tatlı krizim yüzünden 4 tane bisküvi ve bal:26: yedim... aferin bana :KK31:
Sen hangi diyeti uyguluyorsun :)

Kızlar dün 2 öğün pirinç lapası yedim bugüne 800 gr eksilmis bugün de yaparım diyodum ama yapamadım :KK70:

günaydın kızlar valla sonuçlar mükemmel 1günde 800 gr çok iyiya. gerçekten işe yarıyorsa bende deneyebilirim .bende gezinirken bir konuda görmüştüm bu diyeti onu kendime uyarladım .uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )
2 ince dilim esmer ekmek ( 1 EL KADAR )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay... asıl liste bu

gunaydın kızlarr..bende bugun 5 gunde 5kılo dıyetıne basladımm bakalım nekadar gıdecek..

günaydın kızlar valla sonuçlar mükemmel 1günde 800 gr çok iyiya. gerçekten işe yarıyorsa bende deneyebilirim .bende gezinirken bir konuda görmüştüm bu diyeti onu kendime uyarladım .uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay... asıl liste bu

Evet bu liste güzel de ben çok geç yatip çok geç kalkan birisiyim 8 de kalkmak zor olur benim için :KK70:

Kızlar bırlıkde zayıflayalım ama dıger konular gıbı yarım kalmasın bısmıllah dıyelım baslayalım allahın ıznı ıle olurr... 26 yasındayım ogretmenım ve 93 kıloyum hayatımın hıc bı donemınde bu kadar kılo almaıstım... nısanlıyım ve nısanlımda yardımcı olmaya calısıyo yuruyuse gıdıyoruz her gun ıkı gundur dıyetteyım ve oyle huzurlu gırıyorum kı yataga anlatamam yoruldum bu kıloları tasımamakdan utanmakdan saklanmakdan...
selam arkadasım bende öğretmenim bende 93 kiloydum kendiliğinde 89 olmustum ve hep öyle gitti benimde erkek arkadasımın annesi bu kız çok kilolu demiş zoruma gitti baya. sonra diyete basladım kendimce bişeyler yaptım sonra spora yazıldım ve 53 günde 79 kiloya geldim devam ediyorum ama durdu kilo vermem beraber devam edelim arkadasım azim ve kararla

canim benimde bugun tam bir ay oldu 94 le baslakim 87 kiloyum su an neler yaptin nasil besleniyorsun

Kızlar nası gidiyo diyetler ne durumda :)

X