klomen kullanıp da yumurtası fazla büyüyenler

canım burdayım sevindim çatlatma iğnesi olmana benimki nedense çatlatma iğnesi yapmadı çok büyümüş yapamam dedi sana birşey soracam sen kaçıncı gün gittiginde 25 mm olmuş yumurtan benimki 10.gün 26 mm di bende umudumu kaybettim bu ay boşuboşuna

tekecencim ben öğleden sonraları pek giremiyorum eve net bağlatmadık okuldayken işimin olmadığı zamalarda giriyorum onun için ara sıra burada oluyorum ama genel olarak hafta sonları hariç burdayım derse girdiğim saatlerin haricinde birde

merhabalar bende klomeni gecen sene 4ay kullandım ilk ay 16 oldu sonraki aylarda yukselmesini isterken doktorumun olumsuz konusmalarından dolayı beni strese soktu ve yumurtalar gittikçe küçüldü bikaç ay ara verdim baska doktora gittim oda klomen verdi ve kontrole cagırmadı adet görünce gel dedi adet gördüm gıttım yıne klomen verdi adetin 5.gunu kullandım ve cok sükür 1aylık hamileyim yani aslında klomen işe yarıyor sadece bız olucakmı olmıcekmı dıye stres yapıyoruz oyüzden olmuyor bence herseyı oluruna bırakmak ben öyle yaptım rabbim herkese hayırlısıyla evlatlar nasip etsin..

ben bu ay ikinci klomen denemesindende kazazede gibi çıktım geçen ay fazla gelen 1 adet klomeni yarım olarak almamı söyledi doktorum bu sefer daha da fazla büyüdüler boyutları biri 35mm ikincisi 25 mm olmuş çatlatma iğnesi de vermedi bu boyutta çatlamadıysa çatlamaz zaten dedi bu ay da hamile kalamssınız dedi ay inir oldum ya bu yumurtalara bakalım gelecek ay hiç kullanmayacagım klomen falan ne olacak dogal seyirlerinde yumurtacıklar inşalaah daha fazla bekletmez güzel Allahım hiçbirimizi de bebişlerimizin cennet kokularını almayı nasip eder

ben bu ay ikinci klomen denemesindende kazazede gibi çıktım geçen ay fazla gelen 1 adet klomeni yarım olarak almamı söyledi doktorum bu sefer daha da fazla büyüdüler boyutları biri 35mm ikincisi 25 mm olmuş çatlatma iğnesi de vermedi bu boyutta çatlamadıysa çatlamaz zaten dedi bu ay da hamile kalamssınız dedi ay inir oldum ya bu yumurtalara bakalım gelecek ay hiç kullanmayacagım klomen falan ne olacak dogal seyirlerinde yumurtacıklar inşalaah daha fazla bekletmez güzel Allahım hiçbirimizi de bebişlerimizin cennet kokularını almayı nasip eder

geçmiş olsun umarım biran önce kavuşursun bebişine.

Tombilibu tesekkür ederim güzel dileklerin için ikiz olmasına razıyım 2 düşügüm var zaten ikiz olursa ancak hafifler belki acıları

X