klomen kullanıp gebe kalan varmi

Arkadaşım merhaba çok merak ettim canım.Klomenden sonra çatlatma iğnesi vuruldunmu birde doktorun ilişki günü önerdimi

çatlatma iğnesi oldum ama yumurtalıklarım istenen boyutta olmasaydı doktor çatlatma iğnesini kullanmıcaktı,ilişki günü önerdi ama biz her gece ilişkiye girdik, ilişkiden sonra kalkmadan yatmanı öneririm sabaha kadar.

Merve iliski durumunu hatrlio musun.biz igneden sonraki 3 gun disinda hic yapmadk.bu yuzden supheliym biraz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben çatlatma iğnesi olduktan sonra her gece ilişkiye girdik, özelliklede sabaha kadar hiç kalkmadan yattım,valla hiç belli olmaz, bekle bakalım.
Bizim tanıdıkda öyle oldu, çok fazla ilişkiye girememişler çatlatma iğnesinden sonra, sanırım 2 kere olmuş ilişki, doğurdu bebeğini..

slm canım bız aynı tarıhlerde ıgne vurulmusuz.adetın uzun suruyo senın sanırım.benım yarın ya da cuma adet olmam gerekıyor.hamıle kalsak aynı anda olcak heralde:)sende en azından belırtı var bende hıc yok.bugun kan tahlılı yaptrmamak ıcın zor tuttum kendımı.utanıyorum artık valla.hayırlısı olsun saglıklı bebeklerımız olsunda gec gelsın.
,

Slm canım. Adetim uzun sürmüyor benim geçen ay 12.sinde oldum bu ayda 12. sinde olurum yada 5 gün erken olurum. geçen ay klomen kullandığım için iğneden 14 gün sonra adet oldum. Sanırım umudum yok gibi. Bugün peçeteye silindim kahverengi leke geldi. adetlenmeden öncede böyle renk geliyor.

merhaba arkadaşım yazmadan geçemedim umarım olumlu sonuçlanır.Seninde güzel haberlerini bekliyoruz hayırlısıyla.Kaç senelik evliydin.

Canım, bugün lavaboda peçeteye silindiğimde koyu kahverengi lekem oldu. Sanırım adetleneceğim, geçen ayda böyle olmuştu. Koyu lekelenmenin arkasından 1-2 gün sonra kırmızıya dönmüştü. Bu ayda olmadı, hayırlısı bakalım adetim artarsa bitince doktora gene gideceğim. Ama ilaç verirse istemeyeceğim. Dinlenmek istiyorum. İyice şiştim 2 ayda 5 kilo aldım, balon gibiyim ilaçlar şişiriyor. Karnımdan rahatsız olur oldum. Rejime gireceğim.

,

Slm canım. Adetim uzun sürmüyor benim geçen ay 12.sinde oldum bu ayda 12. sinde olurum yada 5 gün erken olurum. geçen ay klomen kullandığım için iğneden 14 gün sonra adet oldum. Sanırım umudum yok gibi. Bugün peçeteye silindim kahverengi leke geldi. adetlenmeden öncede böyle renk geliyor.

Belli olmaz ne olacağı yerleşme kanamasida adet olcagn tarihlerde geliomus.benmde belim cok agrio bugn.bugun 27.gunum.igneden sonra 16 gun gecti.

Belli olmaz ne olacağı yerleşme kanamasida adet olcagn tarihlerde geliomus.benmde belim cok agrio bugn.bugun 27.gunum.igneden sonra 16 gun gecti.

Maalesef bugün kanamam arttı. Yerleşme kanması değilmiş hastalandım. Hayırlısı artık, zamanla neler olacak kısmet.

Selam ben iki aydir klomen ovitrelle ve duphaston kullaniyorum bu ay yine hayaller suya dustu sanirim stres yapiyorum esiminde bnmde biseyimiz yok bu ayda 3 yumurtam vardi ve 20 mm olmustu ucude umutluydm aslinda :KK43: Allah herkese nasip etsin en kisa zamanda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam ben iki aydir klomen ovitrelle ve duphaston kullaniyorum bu ay yine hayaller suya dustu sanirim stres yapiyorum esiminde bnmde biseyimiz yok bu ayda 3 yumurtam vardi ve 20 mm olmustu ucude umutluydm aslinda :KK43: Allah herkese nasip etsin en kisa zamanda

As sende bizdensin benimde 2 kez klomen kullanisim bugun doktora gittim catlamis yumurtam 1 tane olustu bende pek umutludegilim hayirli allahim tum isteyenlere versin

Bu ay sadce incir kuru adacayi iccem cocuk fikrini kafamdan cikarayim diye karar aldim ne kadar mumkunse artik

Bende adet oldum.oturdum bi posta agladim rahatladim simdi daha iyiyim.hayirlisi hepimiz icin.

Canım, benim adetim iyice bol bol gelmiyor tam sökmüyor. Senin durum nasıl. İlaçlar adetin azalmasını sağlarmı bilginiz var mı? Söktrücü çaylar falan mı içsem. Maydanoz suyu gibi

Canım, benim adetim iyice bol bol gelmiyor tam sökmüyor. Senin durum nasıl. İlaçlar adetin azalmasını sağlarmı bilginiz var mı? Söktrücü çaylar falan mı içsem. Maydanoz suyu gibi

Bilmiyorum canim ya bende sikinti yok.bazen olur oyle seyler stresten falanda oluyor boyle seyler.sikinti yapma sen test yaptin mi bu arada.duyuyodum oyle hamile olanlari??

Biz bu ay karar verdik adetimin 8.gununden basliyarak gun asiri diger adet gunume kadar yapicaz.hic oyle denememistik bide boyle bakalim.

X