Klomen Tedavisi Gören Varmı Aranızda

Yavruceylan bu arada ıĞnenın 2 kutusunu 25 ytl ye aldım
malesef heyet raporu olmadan alamıyosun zaten o raporu almak ıÇın bu kadar masraf kesın yaparsın

kızlar günaydın sabah kalktığımda nokta nokta kahve leke vardı sonra sildim kan vardı
galiba adet oluyorum gecen ay 28 inde olmustum 3 gün geriye geldi yani zamanında olmak güzel tabi ama hamilelik olsaydı daha güzel olacaktı.neyse hayırlısı sizlerden haber bekliyorum artık
bugünde dr randevum var bakalım ne olacak

kızlar günaydın sabah kalktığımda nokta nokta kahve leke vardı sonra sildim kan vardı
galiba adet oluyorum gecen ay 28 inde olmustum 3 gün geriye geldi yani zamanında olmak güzel tabi ama hamilelik olsaydı daha güzel olacaktı.neyse hayırlısı sizlerden haber bekliyorum artık
bugünde dr randevum var bakalım ne olacak

hayırlısı canım sıkma canını inş. önümüzdeki aylarda gelir bebişin...

hayırlısı canım sıkma canını inş. önümüzdeki aylarda gelir bebişin...

inşallah cnm şimdi geldim dr dan tekrar klomene baslıyoruz bakalım 11. Gün gidicem bu ay gecen ay 12. Gün gitmiştim yumurtalar biraz fazla büyüktü o yüzden 11. Gün gel bu sefer dedi ayyy valla adetimle aynı anda bırde grıpoldum cıldırıcam eşmdende tekrar test istedi hayırlı şeylerle karsılasırız inşallah hepimizde

vallaha ben ilk hamileligimde clomid kullandim igne falanda vurulmadim ilk kullandigim ay hamile kaldim
ama ben belcikada yasadigim icin hapin adi aynimi degilmi bilmiyorum belkide trde klomendir adi bilemiyorum orasini
ama suan ikinci bebegi dusunuyorum bir yildir korunmama ragmen tutmadi 7aydirda clomid hapini kullaniyorum yine bisey yok buay clomidle beraber igne vuruldum bakalim sonuc ne olacak cok merak ediyorum kizimin kardesi olsun istiyorum

bende klomen kullananlardanım, beni de aranıza alırmısınız arkadaşlar
o kadar ilaç, o kadar sıkıntı
inşaallah yaşanan eziyetler sonund kavuşuruz küçük meleklerimize

slm kızlar,
bende klomen kullananlardanım. 2 yıldır bebek için uğraşıyoruz, görünen hiç bir sorun olmamasına rağmen hiç ilerleme olmadı. 4 ay önce çatlatma iğnesi oldum ve iki kist oluştu. o kistler erimeden tekrar klomen verdiler bana ve 7-8 kiste çıktı. sonra kistleri eritmek için bissürü ilaç derken şimdi de polip oluşmuş.
kimi doktor aldırman gerekli diyor, kimi gerek yok diyor. ben de anlamış eğilim. şimdi bu ay yine klomen kullanıyom, bakalım sonuç ne olacak..

lütfen Ankara'da bu konularda uzman bir doktor tanıyorsanız tavsiye edermisiniz? lütfen çok acil..

bende klomen kullanmaya başladım doktor 6 ay kullan herhangi bir sorun yok
bu sürede çocuğun olmazsa eşinden sperm örnekleri alıcaz ve senin rahiminin filmini çekicez dedi rahim filmi nasıl çekiliyo bilen varmı ?

cananxm, rahim filmi çekerken vajinal bölgeye bir alet takıyorlar, sonra içine bir ilaç sıkıyorlar bu esnada karın kısmından film çekiliyor. yani benimki böyleydi...

Allah yardımcınız olsun insallah en yakın zamanda olumlu sonuc alırsınız hamile kalırsınız dualarım sizinle arkadaslar...

bende klomen kullanmaya başladım doktor 6 ay kullan herhangi bir sorun yok
bu sürede çocuğun olmazsa eşinden sperm örnekleri alıcaz ve senin rahiminin filmini çekicez dedi rahim filmi nasıl çekiliyo bilen varmı ?

merhaba bende klomen kullanıyorum ama canım senin tedavi şeklin benimkine ve arkadaşlarımınkine göre terstan yapılıyo öncelikle şöyle açıklıyayım benim tedavim hormon testleri ve eşimden sperm testi yaparak başladı daha sonra yumurta takibi ve rahim filmi herhangi bi sorun olmadığı netleşince klomen ve çatlatma iğnesine başladık ilk başta ilaç kullanmak hormonlarınla oynamak demek öncelikle sorunu tespit etmeli eğer sorun yoksa tedavi bu şekilde başlamalı iyice araştır istersen

rahim filmide alet takıyolar bikaç tane içine sıvı ilaç veriyolar eğer adet sancısı gibi olursa tüpler açık demek ayrıca yapışıklık falan varsa bu ilaçla bazı yapışıklıklar giderilebiliyor

mhb arkadaşlar.. ben geçen yıl temmuz ayında boş gebelik yaşadım ve kürtaj oldum o günden sonra rahim yapışması yaşadım ve bir çok amaliyat operasyon geçirdim. bu ay normale döndüm ve klomenle tedaviye başladım.bu gün ilk günüm. olmazsa 1 ay daha klomen yapılacak ve sonrasında hemen tüp bebek yapılması gerekiyor.bakalım neler olacak.

X