Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende bu ay bu tedaviye başlıyorum ...ama kafamı kurcalayan şey ovitrelle 80 lira bu 9.90 aynı etkilere sahip olması mümkünmü???:26:

Merhabalar ben yeni katıldım bu ay bende klomen kullanmaya başladım doktor 11 ve 13 te ilişki dedi 15. Gün gel dedi merak içindeyim sizce tutar mı

Merhabalar ben yeni katıldım bu ay bende klomen kullanmaya başladım doktor 11 ve 13 te ilişki dedi 15. Gün gel dedi merak içindeyim sizce tutar mı

ben de klomenle2.aydayım canım bana iğne yapmadı sana verdi mi çatlatma iğnesi?inş.tutar ama kısmet bazılarının ilk ay bazılarının 2.ve sonra bazılarının hiç tutmuyor inş.bizimki tutar..

herkese merhaba yanlış yerde yazıyor olabilirim lütfen kusura bakmayın ben bır haftadır puregon kullanıyorum yarın gece de pregnly yaptırıcam ama kanamam bugün çok arttı tedaviyi kesme durumumuz olabilir mi cevap veren herkese şimdiden teşekkürler

ben tam 6 kere klomen ve igneden vuruldum ama hiç biri tutmadı :KK43::KK43: allah dileyen herkese nasip etsin içinde benide esirgemesin:KK43::KK43:

mrb bayanlar bende klomen kullanıyorum..Bu 2.ayım iğne falan vermedi dr. yumurtlarımı takibe aldı büyümesi lazım büyüdüğü zaman ya kendiliğinden çatlicak yada iğne ile çatlicak sanırım.Bende sabırsızlıkla bekliyorum şu tedavinin olumlu sonuç vermesini ama bilmiyorum artık..Birgün inş. hepimiz birlikte hamile haberimizi vericez burda..

geçen ayki tedavim malesef olumlu sonuç vermedi şimdi yine klomen ve iğne kullandım bakalım bu ay nasıl olcak ....rabbim yüzümüzü güldürsün inşşş:emir_bebek:

merhaba arkadaslar.

sürekli olarak siteyi takip ediyorum ama henüz aramıza hoşgeldin diyen olmadı :) olsun ben herkes için duacıyım. bu ay ilk aşılamamıza basladık. sperm sayısı düşük olduğu için direk yüp bebek dediler.
doktorum yumurta takibine aldı. 5 gün klomen kullandım. bugün gittiğimde yumurtaların çok iyi geliştiğini ve istersem yüzde 2 umutta olsa aşılama yapabileceklerini söyledi.

akşam 19:00 da ilk çatlatma iğnemi vuruldum.
persembe günü ise transfer yapılacak.

sonrasında olumsuz olursa tüp bebeğe gececeğiz ama azda olsa umudumuz var bakalım nasip :)

çatlatma iğnesi vurulunca neler oluyor, ya da transferden sonra bir değişiklik oluyormu çok meraktayım...

bilgi verecek bir arkadas olursa sevinirim.

slm hepınıze dun doktora gıttım klomen verdı adetimin 5.gunu kullanacakmısım çok heyecanlandım ama benim bu konularda pek bılgım yok dıger topıklerde okudum ama hıcbırsey anlamadım:)biri bana bilgi versin lüüttfeen:KK43:(

mrb arkadaşlar.ben 4 yıllık evliyim 1 yıldır çocuk istiyoruz.10 gün boyunca Purogen 600 iğneyi kullandım.11.gün dr baktı sağ ve solda 3 er tane yumurtalar oluşmuş 18 ve 20 mm arası hemen çatlatma iğnesi verdi pregnly 5000 iki adet verdi 10.000. iğneyi karıştırıp vurundum.o iğne biraz zor bulunuyomuş ama ben evimizin yakınındaki eczaneden buldum.haftaya dr kontrole gel yumurtaların çatlamsına bakacağım dedi .inşallah bu ay ümitliyim doktorumda öyle söyledi.allahım ne verirse hayırlısını versin...

slm hepınıze dun doktora gıttım klomen verdı adetimin 5.gunu kullanacakmısım çok heyecanlandım ama benim bu konularda pek bılgım yok dıger topıklerde okudum ama hıcbırsey anlamadım:)biri bana bilgi versin lüüttfeen:KK43:(
mrb arkadaşım mesajını okudum klomen kullanıyomuşsun merak ettim bu ay sonucun ne oldu.:44::44::44::44::44:

merhabalar kızlar bende adetimin ikinci gününden itibaren serophene kullandım bugün doktora konturole gittim ama igne yada herhangi birşey vermediler gün aşırı ilişki dediler ve ben bu konuarda cok bilgi sahibi degilim sizce bu normalmi yoksa ilac vermelimiydiler

merhabalar kızlar bende adetimin ikinci gününden itibaren serophene kullandım bugün doktora konturole gittim ama igne yada herhangi birşey vermediler gün aşırı ilişki dediler ve ben bu konuarda cok bilgi sahibi degilim sizce bu normalmi yoksa ilac vermelimiydiler

bence normal canım.çünkü bende o ilacı kullandım bi süre aynı şeyi bende yaptım ama bana faydası olmadığı için purogen 600 isminde iğneyei kullandım 10 gün boyunca sonrada çatlatma iğnesiyle gün aşırı ilişki dedi.inşallah sen faydasını görürsün canım hayırlısı...

canım seni çok iyi anlıyorum benimde eltim hamile kalınca bende aynı şeyleri yaşadım ama sonra üzülerek kendime zarar verdiğimi anladım sitres hamileliği engelliyo ben de gurbetteyim benimde kimsem yok ne annem ne babam ne de bir akrabam oturup derdimi anlatacağım kimsem yok kocamdan başka üzme kendini biz üzüldükçe kendimize daha çok kötülük ediyoruz göreceksin allahın izniyle biz de hamiş kalıp yavrumuzun mis kokusunu içimize çekicez hadi bakalım yok öyle yılmak bize yakışırmı hiç...hihoyyyt

aynen yılmak yok

İyi akşamlar arkadaşlar.bende 4 yıllık evliyim.bu 2 aydır tedavi görüyorum.sag yumurtamda kist oluşmuştu ve 1 ay tedavi ile yok oldu.Dr.um klomen verdi sabah akşam 2 şer tane 5 gün içtim ve sag yumurtalıgım çalışmış.bugünde zorla prengyl ignesini buldum tam yarım gün aradım. akşam 6 gibi vuruldum.yarın başlıyor ilişki günlerim.umutlanmak istemiyorum.herkezin hakkında hayırlısı ne ise o olsun diyorum.inşallah sizlerin ve kendiminde güzel haberlerini burada paylaşırız ve bebişlerimizin yollunu bekleriz.

kızlar merhaba
ben de bu ay yumurtlama takibine başlıycam inşallah
bilenler cevap verebilir mi acaba klomen kullanınca çatlatma iğnesi vurulması gerekiyor mu
bir de çatlatma iğnesi ne kadar sgk karşılıyor mu ?

X