Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
inşallah rabim hepimizin yardımcısı olur bende gurbetteyim ne büyük tesadüfki bende ailemden eşimden dostumdan kısacası herkezden ayrıyım eşim ve benim burada ve arkadaslarımın cogu cocuk sahibi oldular bile ben bunları duydukca daha cok stres olmaya basladım ama inanıyorum ki mevllam hakkımızda hayırlısını nasip edecekk inşallahh <3

inşallah rabim hepimizin yardımcısı olur bende gurbetteyim ne büyük tesadüfki bende ailemden eşimden dostumdan kısacası herkezden ayrıyım eşim ve benim burada ve arkadaslarımın cogu cocuk sahibi oldular bile ben bunları duydukca daha cok stres olmaya basladım ama inanıyorum ki mevllam hakkımızda hayırlısını nasip edecekk inşallahh <3

inşallah canım...ben bide şunu anladım ne kadar kafayı takarsan okadar zorlaşıyo.düşünmemek gerekiyo ben bu ay çok rahatım başka şeylerle meşgul oldum bol bolda dua ettim...hepimiz için rabbimden hayırlısı...

amin inşallah bakalım ayın 10 da konturol var eyer herşey yolunda olursa aşılama yapılacak artık tek dlegim herkez icin hakkında hayırlısı neyse o olmsııı

merhaba arkadaşlar bende ikinci aşılama çin start verdim ilki klomen le tutmadı şimdi göbekten puregon iğneye geçtilk adetimimin bugün 8.günü dün temizlenedim 6.iğnemide bugün oldum yarın kontrolüm var size sorum şu bu iğneyi kullanırken vede bukadar erken olmakla beraber çatlatma iğnesinide henüz vurdurmadan yumurtalar çatlarmı benim bugün 6.iğnem ve adetten dün temizlendim 8.günüm ve yumurtlama belirtisi akıntı varya uzayan mukus o geldi benden sizce yumurtlamamı oldu yoksa sizlerinde başına geldimi hiç nedir bu akıntı böyle daha aşılama ve çatlatma iğnesi olmadan hemde.

merhaba arkadaşlar bende ikinci aşılama çin start verdim ilki klomen le tutmadı şimdi göbekten puregon iğneye geçtilk adetimimin bugün 8.günü dün temizlenedim 6.iğnemide bugün oldum yarın kontrolüm var size sorum şu bu iğneyi kullanırken vede bukadar erken olmakla beraber çatlatma iğnesinide henüz vurdurmadan yumurtalar çatlarmı benim bugün 6.iğnem ve adetten dün temizlendim 8.günüm ve yumurtlama belirtisi akıntı varya uzayan mukus o geldi benden sizce yumurtlamamı oldu yoksa sizlerinde başına geldimi hiç nedir bu akıntı böyle daha aşılama ve çatlatma iğnesi olmadan hemde.

mrb canım bende purogen iğne kullandım 10 gün 11. gün çatlatma iğnesi yapıldı.bu iğnlerde hormon olduğu için olabilir diye düşünüyorum.bende de bazı şeyler olmuştu çünkü.ama ben sonuç alamadım bu ay aşılama düşünüyoruz eğer regli olmazsam 2 gün içinde ...

anladım canım bilmiyorum tuhaf geldi biraz bana adetimin 8.günü temizlendiğim günün ertesi günü geliyor yani mümkün olamsı imkansız gibi bişi birde duyduğum kadarıyla bu iğneler erken çatlamasınıda önlüyor diye duydum ama nekadar doğru bilemicem

merhabalar doktorum bana bugun pregnyl 5000 iğnesı verdi ama hıcbıryerde bulamıyorum aramadıgım bakmadıgım eczane kalmadı iğneyı bugun olmam lazım sız nerelerden buldunuz lutfen acıl cvp beklıyorum...

slm kizlar ben catlatma ignemi ayin 21 inde vuruldum 22 sinden beride deniyoruz ama cok merak ediyorum sizce test yapsam erken mi yapmis olurum

arkadaşlar pregnyl iğnesi arıyorum ama hiç bir yerde bulamıyorum. istanbulda nerede bulabilirim.yakın zamanda alan varmı? yardım bekliyorum pazar günü yaptırmam gerek.acilllllllllllllll

arkadaşlar pregnyl iğnesi arıyorum ama hiç bir yerde bulamıyorum. istanbulda nerede bulabilirim.yakın zamanda alan varmı? yardım bekliyorum pazar günü yaptırmam gerek.acilllllllllllllll

doktorum bana bu iğneyi bulamazsan ouitrelle 250 al dedi bulunması zormuş fakat fiyatı 84 lira devlet karşılamıyor

doktorum bana bu iğneyi bulamazsan ouitrelle 250 al dedi bulunması zormuş fakat fiyatı 84 lira devlet karşılamıyor

pregnyl piyasada yok.ben pregnyli izmirden bulup getirttim.Eczaneleri telefonla arayıp,öğrenebilirsiniz ellerinde olup olmadığını

arkadaşlar ben bi tüp bebek merkezinde çalışıyorum ve bizim hastalarımıza da prengnly iğne gerekiyordu fakat bulamıyorlardı hastalar. tam merkezimizin karşısındaki eczane buna şöyle bi çözüm buldu bu iğnenin ithali varmış bileşeni aynı tek fark fiyatı:) biraz pahallıca ama biz hastalarımız için ordan şipariş ediyoruz. eğer isteyen olursa eczanenin adı ve adresi konusunda yardımcı olabilirim. ben bu ay aşılama yaptırdım ve ithal olan iğneden kullandım

mrb arkadaşlar ben prengnly iğneyi tesadüfen evimin yakınında eczanede bulmuştum gerçi işe yaramadı ama.:KK19::KK19: arada kalmış caddeye uzak mahalle aralarındaki ezcanelerde genelde bulunuyo benim arkadaşlarım öyle yerlerden buldular hatta benim eczacım bile dedi.çok işlek yerlerde bulmak çok zor oluyo...

X